Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Knižnica

Goto down 
+8
Sebastián Hill
Thomas Lerm
Melian Smang Fu
Amacaraka Morgen
Rijana Emurssie Amadi
Mike Morgen
Caffeé Latte
Alexandra Ling Xiaoyu
12 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
AutorSpráva
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Knižnica - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 2 Icon_minitimeUt apríl 24 2007, 17:49

*zamraci sa nad popisanym papierom a cosi preskrtne*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Knižnica - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 2 Icon_minitimeSt apríl 25 2007, 11:34

*odloží jednu z kníh a ostatné nechá na stolíku... vojde medzi regály z kniha a zamyslene sa rozhliedne... má chuť to tam poriadne preskúmať a nie lôen tak sedieť*
Návrat hore Goto down
Sara Bro
Anonymný




Knižnica - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 2 Icon_minitimeSt apríl 25 2007, 17:11

*nevie prist na riesenie hlavolamu a tak to necha tak, aj ked by chcela ist von*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Knižnica - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 2 Icon_minitimeSt apríl 25 2007, 18:03

*povdzychne a rozhodne sa byť milá*tak vám teda poradím, zoberte kalkulačku a delte tak, že skusajte dať preč nejakú paličku. pozrite na výsledok a potom skúste či ked priložíte tu paličku "nejako" tak vám to nevíde. pretože to nieje len také číslo že 0,1,2...veľa šťastia
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Anonymný
Anonymný




Knižnica - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 2 Icon_minitimeŠt apríl 26 2007, 16:30

*vyjde spomedzi regálov kníh s nie práve najveselším výrazom... posadí sa do kresla a vezme do rúk jednu knihu, no neotvorí ju*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Knižnica - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 2 Icon_minitimeŠt apríl 26 2007, 17:46

*premkne ju čudný pocit že niečo nieje v poriadku.Trochu vyľakane pozrie na mobil a rozmýšla čo robí Melian*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Knižnica - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 2 Icon_minitimeSo apríl 28 2007, 05:27

*Tak dobre... lenze? Sedmickou sa da delit 21tka, alebo 28cka... este 14ka a vyssie... rozmysla, no nic inteligentne ju nenapada... kedze horne cislo je dvadsattrojka, nevie z neho spravit ani jedno z menovanych...*
Návrat hore Goto down
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Knižnica - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 2 Icon_minitimePo apríl 30 2007, 15:54

*ked jej to stale nejde, rozhodne sa posluchnut radu, co bezne nerobi, a vezme si z maleho stolika pod TV kalkulacku. Zapne ju a krmi ju cislami*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Knižnica - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 01 2007, 08:36

*zvalí sa do veľkého kresla. s tým hlavolamom to už vzdala, nevie si s tým rady... možno sa von dostane pri nejakej inej príležitosti, aj keď by sa odtiaľ dostala rada už teraz. otvorí knihu, ktorú nechala na stolíku vedľa a začíta sa do nej*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Knižnica - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 01 2007, 08:52

*stále znepokojene pozerá na mobil. zvlášty pocit ju neopúšťal a začala veriť tomu že niečo nieje v poriadku.*tak ako sa vám darí s hlavolamom*spyta sa aby sa vyhla zlému pocitu*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Anonymný
Anonymný




Knižnica - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 01 2007, 13:08

*zodvihne pohľad a všimne si Alex, ktorá položila otázku a tak odpovie* nijako, je to náročné... ja osobne som to už vzdala*pokrčí ramenami*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Knižnica - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 01 2007, 13:42

*mierne sa usmeje*no tak to je škoda
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Knižnica - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 2 Icon_minitimeSt máj 02 2007, 17:25

*hmm... toto vyzera naozaj zaujimavo... -pomysli si, potom razne vstane zo stolicky a zamieri k Alex* Moze to byt toto? *spyta sa jej a cosi jej ukazuje na papieri* //v poste//
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Knižnica - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 2 Icon_minitimeŠt máj 03 2007, 14:04

*pozrie do papiera*nie, takto to nieje*pokrúti hlavou a podá jej papier spať*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Knižnica - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 2 Icon_minitimeŠt máj 03 2007, 16:14

Skoda *povie, no nezatvari sa smutne. Papier a ceruzku polozi na stolik, prejde k regalu s knihami a sadne si za jeden zo stolikov. Vezme prvu knihu, na ktoru jej padne pohlad a otvori ju na prvej stranke. Slova ani nevnima, len prechadza pohladom po jedntolivych riadkoch a uvazuje o hlavolame, raz za cas prevrati stranku, aby vznikol dojem, ze cita*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Knižnica - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 2 Icon_minitimeSo máj 05 2007, 18:05

*zablika jej mobil ze niekto prišiel do budovy. no blíká jej červené svetielko ktoré symbolizuje pohotovosť. okamžite vyskočí na nohy a beží do ošetrovne*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Knižnica - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 2 Icon_minitimeSo máj 05 2007, 18:36

*opatrne otvorí dvere na miestnosti. Len čo mu zrak spočinie sa dlhých radoch knih hned je mu zrejme, že vosiel do knižnice. Porozhliadal sa naokolo a zrak mu spočinul na Alexandre, ktora vsak rýchlo niekam odbehla ani si ho nevsimnuc. Vdel vsak, že bola jednou z nich, pomyslel si nenavistne. Urobil krok dopredu ku Caffee zahlbenej do knihy. Podíde tesne k nej. * ak tam mas schovaty plan, ako sa odialto dostat tak ti rad pomožem. * usmeje sa na nu*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Knižnica - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 2 Icon_minitimeSo máj 05 2007, 19:47

*vletí spať a nevšíma si nového*Caffe, Sara, Kristína podte za mnou*zvolá a ukáže na dvere*kašlite na hlavolam, ideme von. no hned vás varujem, ak utecite*pritom pozrie na Caffe* tak ste mrtve. a to dostlovne. na nešej planéte vás nájdeme, už len vdaka zloteniu vasho tela...mame spôsoby...takže rýchlo zamnou...
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Anonymný
Anonymný




Knižnica - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 2 Icon_minitimeSo máj 05 2007, 19:50

*postaví sa a začne tak trochu nervózne pochodovať po knižnici... už má dosť tých dní zavretýá medzi štyrmi stenami*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Knižnica - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 2 Icon_minitimeSo máj 05 2007, 19:52

*zrazu si uvedomí, čo povedala Alex... v očiach jej zasvieti, bez váhania sa vyberie za ňou*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Knižnica - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 2 Icon_minitimeSo máj 05 2007, 20:15

ok, ešte pár vecí...rastlinu musíme nájsť do 45 hodín, ideme na konoch a ideme do hôr.*vyvali na nich a vytiahne obrazok*toto je kvet ktory budeme hladat...je to velmi dôležite...*ukáže na kvet*

Knižnica - Stránka 2 Rg
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Knižnica - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 2 Icon_minitimePo máj 07 2007, 05:09

*Alex pocuva len jednym uchom dnu, druhym von. No zato sa obrati a pozrie priamo na Mikea, usmeje sa* Tak to by som bola rada... ale odtialto sa to velmi neda *odpovie a usmev jej trochu poklesne* NO zase *povie a pomysli si, ze si on o nej asi za chvilu bude o nej mysliet ze je divna* preco by som to chcela robit? Je mi tu zatial o dost lepsie ako na Zemi... *dopovie, hlas ma vazny a usmev jej z tvare zmizne. Potom, akoby sa nahle stala premena, usmeje sa a poda mu ruku* Caffeé Latte, tesi ma *povie a az potom zacne vnimat aj to, co Alex hovori*
Návrat hore Goto down
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Knižnica - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 2 Icon_minitimePo máj 07 2007, 05:40

*potom si uvedomi posledne Alexine slova. -Velmi dolezite? Co to moze byt?- spyta sa sama seba, a ked jej na um nepride ziadna rozumna odpoved, vyslovi otazku aj nahlas* Ale co je tak velmi dolezite? Ze dokonca vysielate do terenu vaznov?
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Knižnica - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 2 Icon_minitimePo máj 07 2007, 12:48

* usmeje sa na Caffee a taktiež jej poda ruku* Teší ma Caffee ja som Mike Morgen. Máš zaujimave meno. Páči sa mi.* povie uprimne a ešte viac sa na nu usmeje.* Ja tu nie som ešte tak dlho na to aby som vedel posudit ake to tu bude. * zamysli sa a na tvar mu sadne pochmurny vyraz. Vtom vask do miestnosti opat vstupi Alexandra. Prekvapene nadvihne obocie a nakloni sa ku Caffee. * Kto to je? * opyta sa potichu aby ho pocula len ona. *
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Knižnica - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 2 Icon_minitimePo máj 07 2007, 16:23

*pozrie na Caffe*ideme hladať jednu rastlinu ako som vravela a je pre mimozenstanou jedovata..ale ked nechces ist tak nechod, chcela som vas vziat aby ste sa nenudili ale ked sa ti nepaci tak tu zostan...
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Sponsored content





Knižnica - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Knižnica
Návrat hore 
Strana 2 z 13Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Gyro-
Prejdi na: