Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Knižnica

Goto down 
+8
Sebastián Hill
Thomas Lerm
Melian Smang Fu
Amacaraka Morgen
Rijana Emurssie Amadi
Mike Morgen
Caffeé Latte
Alexandra Ling Xiaoyu
12 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
AutorSpráva
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Knižnica - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 3 Icon_minitimePi máj 11 2007, 17:06

Nie, ja som len chcela vediet, co je take dolezite, ze j ideme hladat... *povie neutralnym hlasom bez ziadneho vyrazu a potom vstane* Tak teda idem... *povie a potom sa nakloni k Mikeovi* Jedna z nich... no najprijemnejsia... *ticho odpovie*
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Knižnica - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 3 Icon_minitimeSo máj 12 2007, 16:41

* So zaujmom pocuva rozhovor a aj jeho už zacinal zaujimat ten rozruch, ktorý sa tu vyvolal. Po tom ako mu Caffee odpovedala na otazku sa len v duchu utvrdil, že mal pravdu a jeho usudok ho nesklamal. Pochybovacne nadvihol jedno občie. Ešte stale citil tu hrču na hlave, ktoru utržil od tychto mimozemstanov. Videl vsak, že Caffee sa chysta odist a tak rozmyslal či by sa aj on nemohol pridat. Za pokus by to rozhodne stalo.*
Návrat hore Goto down
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Knižnica - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 3 Icon_minitimeNe máj 13 2007, 10:29

Kam mame ist? *spyta sa stale nevyraznym tonom a obrati sa smerom k Alex. Cosi jej tu nehra... naco potrebuju tak velmi ten kvet? Hlavne preco, ked je pre nich jedovata? Mienia nejakeho mimozemstana otravit?*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Knižnica - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 3 Icon_minitimeSt máj 16 2007, 20:01

*pozrie k dveram*tak pome vy tri, mame malo času

/uz som spat, ked budem mat casu(prave som prišla) tak si to tu všetko prečitam/
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Knižnica - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 3 Icon_minitimeŠt máj 17 2007, 15:53

No obre, dobre... *prehodi tak potichu, ze to nikto nemoze pocut, necha si vlasy padnut do tvare a prevrati ocami. Potom si vlasy odhrnie, vstane a prepochoduje k dveram*
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Knižnica - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 3 Icon_minitimeŠt máj 17 2007, 19:36

* Odhodla sa položit otazku, ktora mu už dlhsie bludila hlavou. Podisiel k Alex a bezfarebnym hlasom povedal* Som tu novy, ale ak chcete pomozem vam.* povedal a kutikom ust mu nebadane trhlo.*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Knižnica - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 3 Icon_minitimePi máj 18 2007, 12:32

*v strese sa otočí k novému chlapcovi*nie*odpovie stručne*neveim čo si zač, ešte som nečítala spis a tak...nebudem riskovať problémy..
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Knižnica - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 3 Icon_minitimePi máj 18 2007, 16:19

alebo*otočí sa*pod, no varujem ta, nahanat ta nebudem...na nešej planete kazdy rozozna pozemšťana a kazdy ho zabije ak ho zbada..tkaze ak ujdeš do 5 hodina ta vdaka jednemu pristroju najdu a zabiju....to plati pre všetkych...inak kde je SAra?*pozrie k strazcom*ked pride tak ju dopravte za nami, my nemame cas
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Knižnica - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 3 Icon_minitimePi máj 18 2007, 16:22

podte vy traja*vyjde von* /smer hory a les/
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Knižnica - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 3 Icon_minitimeNe máj 20 2007, 06:16

*vyjde za nou*
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Knižnica - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 3 Icon_minitimeŠt jún 07 2007, 19:14

*vojde do knižnice a porozhliada sa naokolo*
Návrat hore Goto down
Fye Kean
Anonymný




Knižnica - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 3 Icon_minitimeŠt jún 07 2007, 19:16

Eh... *Povzdychne ked začuje Alexinu odpoved no nemá cenu sa priečiť. Hned na to jej odpovie on.* Kam som sa to dostala... *Zaklaje si pre seba no potom sa však usmeje.* To je v poriadku, som Fye... *Riekne, ked sa jej predstaví. Vstúpi do veľkej miestnosti plnej kníh. Určite sa tu ukrývajú mnohé tajomstvá svetov a vesmíru.*
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Knižnica - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 3 Icon_minitimeŠt jún 07 2007, 19:22

Dobre Fye som rad, že sme sa stretli aj ked za trochu čudnych okolnosti.* všimne si ako sa obzerala po miestnosti* Vyzera to tu celkom pekne vsak? Človek až nema pocit že je vo vazeni* vzdychne si a pusti Fyeinu ruku. usadi sa do blizkeho kresla a zatvori oci. *
Návrat hore Goto down
Fye Kean
Anonymný




Knižnica - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 3 Icon_minitimeŠt jún 07 2007, 19:25

Okej... *Povie a snaží sa ukľudniť svoju dosť cholericko flegmatickú povahu a usadí sa na kreslo stojace oproti Mikovi.* A teraz... *Začne pokojným tónom.* ...čo? Som zmätená... Chýba mi domov.. *Hlesne dosť zlomeným hlasom stále naňho upierajúc svoje zelené prenikavé oči.*
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Knižnica - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 3 Icon_minitimeŠt jún 07 2007, 19:32

*otvori oci a zahladi sa rovno do Fyeinych zelenych. Tie oci ho fascinovali a tak mu chvilu trvalo kym odpovedal* Skusal som tu najs niečo co by nam pomohlo. Ked sme boli teraz v osetrovni vsimol som si na stene mapu tohto arealu, ale nemal som cas dokladne si ju pozriet. Ked ta Tom uniesol videla si na okoli aj inych ludi?
Návrat hore Goto down
Fye Kean
Anonymný




Knižnica - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 3 Icon_minitimeŠt jún 07 2007, 19:33

Nepamätám si nič, len tmu... *Povie dosť sklamane a uhne pohľadom obzerajúc si všetko navôkol skúmavo ako malé dieťa.*
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Knižnica - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 3 Icon_minitimeŠt jún 07 2007, 19:38

Ano to je pre nich typicke. Najskor ta niečim ovalia a potom uvaznia.* prešiel si rukou po vlasoch na miesto kde aj on utržil len pred par dnami tiež poriadnu ranu.* podla Alexinych slov tu žiju aj povstalci, ale nič viac o tom neviem.* zamyslel sa*
Návrat hore Goto down
Fye Kean
Anonymný




Knižnica - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 3 Icon_minitimeŠt jún 07 2007, 19:41

*Už sa dosť nabažila týmto okolým a rýchlo ju to omrzelo. Opäť naňho uprela zvedavý pohľad.* Povstalci? To povstávajú proti NIM? Ved sú preboha takmer neporaziteľní!
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Knižnica - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 3 Icon_minitimeŠt jún 07 2007, 19:47

To takmer tam zohrava doležitu ulohu.* usmeje sa na nu a opat na nu uprie syto modre oci.* Trochu som hladal a vyzvedal a zistil som, že pred niekolykmi rokmi tu naozaj vypukla vzbura a to taka velka, že pri nej zabili princezninych rodicov a jej brat sa startil. Potom vsak vacsinu z nich zabili , ale par ich utieklo do hor. Preto som sa Alex na tej vychadzke pytal ci nie je niekto na okoli.
Návrat hore Goto down
Fye Kean
Anonymný




Knižnica - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 3 Icon_minitimeŠt jún 07 2007, 19:52

Ak by sme zhromaždili dostatočné množstvo síl... *Začne nahlas premýšlať.* Mohlo by sa história opakovať. Až na to, že by povstalci utiekli a hádam by nám dali na pár rokov pokoj, dokým sa nepozviechajú zo zničenej ekonomiky a politiky... *Dopovie pokojne svoju myšlienku.*
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Knižnica - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 3 Icon_minitimeŠt jún 07 2007, 19:59

*začne rozmyslat o tom co povedala Fye * Mas pravdu alebo by nam mohli pomoct. Stavim sa , že mimozemstanov nemaju prilis v laske po tom co im urobili.
Návrat hore Goto down
Fye Kean
Anonymný




Knižnica - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 3 Icon_minitimeŠt jún 07 2007, 20:04

Samozrejme, že nie...každého z nás predsa odtrhli od domova. *Až teraz si všimne jeho očí, ktoré jej mierne vyrazia dych.* [/i]
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Knižnica - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 3 Icon_minitimeŠt jún 07 2007, 20:07

*spomenie si na svoj domov a pohlad sa mu zatemni. Ano domov-* zopakuje zamyslene no potom rychlo zodvihne hlavu a pozrie na Fye, nakloni hlavu trochu nabok a usmeje sa.* Deje sa niečo?* opyta sa ked zbada jej vyraz. presne taky mal aj on len pred malou chvilou než Fye uhla pohladom*
Návrat hore Goto down
Fye Kean
Anonymný




Knižnica - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 3 Icon_minitimeŠt jún 07 2007, 20:09

*Mávne rukou akoby sa nič nedialo a neisto sa usmeje.* Nič, to je v poriadku... *Snaží sa zmeniť tému.* Ešte si spomínaš...na domov?
Návrat hore Goto down
Mike Morgen
mrtvy/a
Mike Morgen


Male
Počet príspevkov : 261
Rasa : človek
Vek postavy : 12.2. 3800
Povolanie : väzeň

Knižnica - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 3 Icon_minitimeŠt jún 07 2007, 20:17

Na svoj domov nikdy nezabudnem* povedal a usmial sa na Fye.* Až teraz ked som od neho tak vzdialeny uvedomujem si ako velmi mi chyba a ako som si niekedy nvdel važit to čo som mal.* povedal sebakriticky*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Knižnica - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Knižnica
Návrat hore 
Strana 3 z 13Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Gyro-
Prejdi na: