Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Záhrada

Goto down 
5 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Admin

Admin


Female
Počet príspevkov : 304

Záhrada Empty
OdoslaťPredmet: Záhrada   Záhrada Icon_minitimePi október 26 2007, 18:54

Miesto ktoré nepozná hocikto. Miesto s liečivým prameňom, rastlinami, proste oáza pokoja.
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Záhrada Empty
OdoslaťPredmet: Re: Záhrada   Záhrada Icon_minitimeNe október 28 2007, 12:01

* Pozrie sa na Aamcarku a usmeje sa ked zastavia pred velkymi zeleznymi dvarami celymi obrastenymi popínavym vinicom.* Prah tychto dvier može prekrocit len par povolanych a ty, kedže si teraz lekarka, si jednou z nich.* Siahne rukou do vnutorneho vrecka na svojom plasti a vyberie odtial maly zvazok klucov.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Záhrada Empty
OdoslaťPredmet: Re: Záhrada   Záhrada Icon_minitimeNe október 28 2007, 20:16

*v uzase hladi na velke zelezne dvere... vypinaju sa pred nou akou autorita, ktora dava na znak toho ze ONA povoli vstup osobam..*co je tam?*opytala sa ticho*
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Záhrada Empty
OdoslaťPredmet: Re: Záhrada   Záhrada Icon_minitimeNe október 28 2007, 20:19

* Usmeje sa na Amacraku ked zbada jej vyraz. Vie ho pochopit pretože rovnako sa citila aj ona ked ju sem prvykrat zaviedla mama ešte ako malu. Melian vybrala zo zvazku klucov krasne vyzdobeny striborny klucik a podala ho Amacrake.* Co keby si to zisila? Odteraz je tento kluc už tvoj a možes sem chodit tak casto ako len sama budes chciet.
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Záhrada Empty
OdoslaťPredmet: Re: Záhrada   Záhrada Icon_minitimeNe október 28 2007, 20:34

*doslova civela na kluc ktory jej strcila princezna do ruk.. potom vsak akoby si uvedomila ako sa sprava, nahodila pevny vyraz a kluc pevne chytila do ruk.. usmiala sa na princeznu a strcila kluc do zamky a otocila nou.. ten pohlad co sa jej naskytol jej vyrazil dych.. sama zelen a nadhera.. vsade boli krasne kvety a rastliny*wow*dokazala zo seba len vytisnut*
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Záhrada Empty
OdoslaťPredmet: Re: Záhrada   Záhrada Icon_minitimePo október 29 2007, 20:43

* Aj Melianine oci sa rozsirili od radosti ked zbadala tu zaplavu zelene, potom sa vsak obratila na Amacarku a ukazala rukou aby vkrocila prva.* Odteraz je toto miesto už aj tvoje. * vykrocila po strkom vysypanom chodnicku ktory sa stacal k vysokym krikom s mnohofarebnymi kvetmi.* rastie tu viac ako tristo druhov liecivych bylin ktore neratu nikde inde len tu.
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Záhrada Empty
OdoslaťPredmet: Re: Záhrada   Záhrada Icon_minitimePo október 29 2007, 20:48

*s uzasom sa ohliadala vokol seba a nevedela co povedat*je to uzasne*sepla nakoniec*
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Záhrada Empty
OdoslaťPredmet: Re: Záhrada   Záhrada Icon_minitimeSt október 31 2007, 18:21

* spokojne kyvla hlavou.* To si myslim aj ja.* uskrnula sa veselo* Ak pojdes dalej po tomto chodnicku narazis na jazero s liecivou vodou. Da sa tam dobre zaplavat a ked z neho vyjdes citis sa ako znovuzrodena.* Melian ukazala rukou smerom k vysokym stromom, ktore tvorili nepreniknutelnu hradbu listia a kmenov.* Ak ma teraz ospravedlnis musim ist ešte niečo vybavit. Ak by si mala nejake otazky pokojne sa ma opytaj. Budem vo svojej pracovni.*rozlucila sa, zvrtla na pate a nechala Amacarku osamote aby sama preskumala krasu tohto tajomneho miesta. Zamierila spat k arealu a cochvila sa stratila v dlhej tmavej chodbe.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Záhrada Empty
OdoslaťPredmet: Re: Záhrada   Záhrada Icon_minitimeŠt november 01 2007, 21:26

*nechala nech Mel odide a ona sa spokojne porozhliadla vokol seba... s ustami pootvorenymi od uzasu sa rozhodla poprechadzat po zahrade... prechadzala sa tam hodiny a hodiny obdivovala kvety a rastliny co tam nasla.. a nakoniec ked prisla k jazeru zostala v uzase.. chvilu len nan hladela a potom sa rozhodla.. vyzliekla svoje lahke a zaroven dobre pre boj saty a vliezla do vody... chvilu si poplavala a potom len stala a myslou jej prebehlo Joseu by bol teraz na mna pysny..*
Návrat hore Goto down
Mark Aladron
vedec
Mark Aladron


Male
Počet príspevkov : 168
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 32
Povolanie : vedec

Záhrada Empty
OdoslaťPredmet: Re: Záhrada   Záhrada Icon_minitimePi november 02 2007, 08:44

* V laboratoriu ho to už prestalo bavit, musel mysliet na ženu, ktorej oci mal stale v mysli. Presiel si rukou po tvari a pokrutil hlavou. Videl ju iba raz a predsa...Dufal že v zahrade, od ktorej mal kluc len on a par ludi, najde pokoj. Vykrocil po cesticke smerom k jazeru s umyslom okupat sa v nom. Chytil dolne okraje kosele a pretiahol ho si ju cez hlavu. Až potom si vsimol Amacraku stojacu pri okraji jazera. V prvom momente sa zarazil no aj napriek usiliu ktore vyvinul pohlad mu sklzol po jej tele. Rychlo ,aby to nezbadala, otočil tvar smerom k lavicke ktora stala nedalko brehu jazera a natiahol k Amacrake ruku, v ktorej držal svoju koselu.* Ehm...* odkaslal si rozpacito.* velmi ma to mrzi, nevedel som že si tu. * pohlad mu roztžito behal od jedneho krika k druhemu. Iba tam vsak stal a ponukal Amacrake svoju koselu.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Záhrada Empty
OdoslaťPredmet: Re: Záhrada   Záhrada Icon_minitimePi november 02 2007, 10:21

/JA TO VĚDELA! Very Happy Laughing booze.. ten obrazok predtym bol krajsi Very Happy/

*z myslienok ju vytrhlo tiche EHM... rychlo pohladom pozrela kto ju vyrusil a ked zistila ze to je len Mark usmiala sa*nevadi*povedala jednoducho a pomalymi krokmi vysla z vody vezmuc pritom do ruk Markovu koselu.. pretiahla si ju cez hlavu a pritom k nej jemne privonala.. vonala krasne... potom presla k lavicke a sadla si na nu.. nerozhodla sa, ze sa uz oblecie, lebo chcela ist este potom do vody, ked by Mark odisiel.. rukou naznacila aby si k nej sadol*dakujem za koselu*povedala a na perach jej pohraval usmev*co tu inac robis?*opytala sa potom... nevedela, ze aj Mark ma kluce od zahrady*
Návrat hore Goto down
Mark Aladron
vedec
Mark Aladron


Male
Počet príspevkov : 168
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 32
Povolanie : vedec

Záhrada Empty
OdoslaťPredmet: Re: Záhrada   Záhrada Icon_minitimePi november 02 2007, 19:01

// tak budem mat ten Smile Very Happy pre teba vsetko Very Happy Wink ..ved by si sa tam sama iba nudila Smile Very Happy//


To iste co ty. Teda chcel som, ale...* usmial sa a mavol rukou na znak toho že to nie je dolezite.* Mam tiez kluc od zahrady. Niekedy totiz potrebujem na svoje pokosy niektoru z rastlin co tu rastu. Nevedel som že aj ty mas kluc.* podisiel k lavicke a oprel sa o nu bokom vrhnuc pohlad na hladinu jazera.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Záhrada Empty
OdoslaťPredmet: Re: Záhrada   Záhrada Icon_minitimeSo november 03 2007, 10:20

/uz len to by mi chybalo aby som sa nudila Very Happy/

*usmiala sa*ved som ani nemala*povedala jednoducho so slabym usmevom na perach*ale stali sa na Gyre rozne veci a..*na chvilu sa odmlcala a na cele sa jej pritom vytvorila tenucka vraska*.. ja som sa stala lekarkou*pokracovala nakoniec.. bola na seba pysna ze sa jej dostalo tolkej podsty byt lekarkou.. uz ako dieta po tom tuzila, len nakoniec bola v tajnej sluzbe a tam ziskala rozne vedomosti o lieceni a tym padom mohla vtedy aj pomoct Mel ked bola postrelena...zrazu sa vsak sibalsky usmiala na Marka a povedala*ale ved okupat sa mozes ist.. ja som lekarka a nahota pre mna nic neznamena*zasmiala sa a v ociach jej hrali iskricky sibalstva*vari sa budes hanbit aj ked budes zraneny a ja ta budem musiet vyzliect?*opytala sa a zacala sa veselo smiat*
Návrat hore Goto down
Mark Aladron
vedec
Mark Aladron


Male
Počet príspevkov : 168
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 32
Povolanie : vedec

Záhrada Empty
OdoslaťPredmet: Re: Záhrada   Záhrada Icon_minitimeSo november 03 2007, 18:24

Rozne veci?* nadvihne jedno obocie ale v skutocnosti mu až tak nezalezi na tom aby sa o nich dozvedel. Celkom mu stačilo jeho laboratorium, v inom svete sa orientoval už s vacsimi tažkostami.* Každopadne som rad že sa ti nakoniec podarilo dosiahnut to po čom si tužila. Gratulujem.* usmeje sa na nu. Pri jej poznamke o nahote sa zasmeje rovnako veselo ako ona až sa mu v kutikoch ust vytvoria male jamky.* Schvalne.* v ociach sa mu sibalsky zaiskri ked si pomaly zacne vyzuvat topanky.* Ja s tym problem nemam, ale čo vy pani doktorka? Ste naozaj taka vyrovana alebo sa tak iba tvarite?* zhodil zo seba aj posledny kus oblecenia. Lenivo nastavil tvar slnku a pomalym krokom presiel k jazeru. Urobil ešte par krkov po bahennom dne a zachvilu bol cely v osviezujucej vode. Ponoril sa a chvilu plaval pod hladinou. Ked sa opat vynoril na vlasoch sa mu ligotali kvapky vody a stekali aj po jeho ramenach a chrbte.* Nechcete sa pridat tiež? Predchvilou som vas vyrusil a mam pocit že by ste si ešte rada zaplavala.* zmurkol na nu s usmevom a cakal co urobi.*
Návrat hore Goto down
Mark Aladron
vedec
Mark Aladron


Male
Počet príspevkov : 168
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 32
Povolanie : vedec

Záhrada Empty
OdoslaťPredmet: Re: Záhrada   Záhrada Icon_minitimeSo november 03 2007, 18:25

// lol Smile Very Happy //
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Záhrada Empty
OdoslaťPredmet: Re: Záhrada   Záhrada Icon_minitimeSo november 03 2007, 20:46

/no ts ts ts Very Happy mladez Very Happy/

ano som spokojna s tym ze som doktorkou*povedala jednoducho a pritom slabo pokrcila plecami... no ked uvidela ze Mark sa zacina vyzliekat skoro jej spadla sanka no potom sa pysne usmiala... vedela ze sa nebude hanbit a ze odola jej naražkam... ked bol vyzleceny na licach sa jej zjavila jemna cerven a trochu cukla pohladom pred jeho nahym telom... ach pomyslela si a potom pevne k nemu pozrela a koketne si ho poobzerala... sledovala ho ako plaval a ponaral sa a pritom sa jemne usmievala.. avsak ked nadhodil o tom ci sa ona hanbi, hrdo vystrcila bradu a povedala*ja sa nehanbim... ako som povedala...*na chvilu sa odmlcala a potom prehnane zasalutovala*...nahota je prirodzena!*a zacala sa smiat..postavila sa a pomalymi krokmi pristupila k vode... vosla do nej az po kolena a potom chytila dolny okraj Markovej kosele a razne si ju pretiahla cez hlavu a potom ju hodila na lavicku.. vosla do vody cela a pomaly sa priblizila k Markovi.. ked bola tesne pri nom, obisla ho a zozadu sa na neho jemne pritlacila aby mu mohla sepnut do ucha*hadam si si nemyslel, ze som taka zbabela a zdupkam
Návrat hore Goto down
Mark Aladron
vedec
Mark Aladron


Male
Počet príspevkov : 168
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 32
Povolanie : vedec

Záhrada Empty
OdoslaťPredmet: Re: Záhrada   Záhrada Icon_minitimeNe november 04 2007, 00:07

// a teraz si vsetci co ešte nemali 15 zakryju oci a nebudu citat Smile Very Happy lol Smile /


* ked zacitil na svojom tele Amacrakinu teplu pokožku po chrbte mu prešli prijemne zimomriavky. Chytil ju za ruky aby mu nemohla tak lahko utiect a rovnakym stisenym hlasom odpovedal.* Priznavam...* oblizol si pery a pomaly sa otocil k Amacarake tvarou. Zahladel sa jej do oci a trochu naklonil hlavu nabok.* som rad že som nemal pravdu o tvojej zbabelosti.* usmial sa na nu a pokracoval.* Nemali by ste sa vsak lahkovazne vystavovat nebezpečenstvu draha pani doktorka. Nikdy neviete ako sa može cela situacia zvrtnut.* usmev sa mu rozsiril ked si ju pritiahol blizsie k sebe. Perami sa priblizil k jej peram no nepobozkal ju iba sa obtrel licom o jej lice. Nečakane urobil pohyb rukou a pokojnu hladinu vody zacali čerit vlnky , ktore do nich jemne naražali a par kvapiek vody ospliechalo Amacarakinu tvar.*

// kedy bude sobas draha? Smile Very Happy lool:) //
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Záhrada Empty
OdoslaťPredmet: Re: Záhrada   Záhrada Icon_minitimeNe november 04 2007, 00:28

/ha ha ha Very Happy sa nam to tu dako zvrhlo Very Happy he he he.. oo svadbaaa??? Very Happy dako skoro ta ne? uvidime Very Happy co ked tes dako zomries ako Joseu??? Very Happy eeeee radsej nem Wink... joj ale skoda ze si nedal vediet ze si tu ... sme mohli zahrat... bo ja som tu cely cas len som pozerala film.. nabuduce nho Very Happy/

*pri jeho slovach koketne naspulila pery a v ociach mala ohnicky sibalstva.. *zvrhnut? kam by ste sa, mily pan Mark Aladron, chceli vrhavat?*zasmiala sa veselo a pritom trochu naklonila nabok hlavu ako psik ktory nerozumie co sa mu snazi pan naznacit.. *a to ze ste si mysleli ze budem zbabela, pane, ma urazilo*povedala a ohrnula nos do nebies no potom sa usmiala a pomaly objala rukami Marka okolo krku a trochu sa pritom pritlacila na jeho telo.. prstami mu zasla do vlasov a jemne sa mu v nich prehrabla... necakane vsak urobila pohyb ktory urcite necakal-slabo sa odrazila a objala ho nohami okolo pasa pricom bola teraz vyssie nez on a sibalsky sa pritom naklanala nad jeho tvarou*
Návrat hore Goto down
Mark Aladron
vedec
Mark Aladron


Male
Počet príspevkov : 168
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 32
Povolanie : vedec

Záhrada Empty
OdoslaťPredmet: Re: Záhrada   Záhrada Icon_minitimeNe november 04 2007, 09:11

// to teda hej:) Very Happy sa tu dost kosim lol ani som nevedel že som schopny niečo take mapísat:) Very Happy ale kym nam Alex nic nehovori tak je ta fajn:) Very Happy ...a svadba:) ked si nasetrim agamy aspon na tvoj svadobny prsten Smile Very Happy ..aky film?Smile //

* pri tom necakanom pohybe mu oci potemneli a hrud sa mu zacala dvihat v kratkych rychlych nadychoch. Rukami zacal pomaly putovat od Amacarakinho krku po chrbte až k jej bokom kde zastal a zacal ju jemne steklit prstami. Hlavou sa sklonil k pokožke na jej krku a vdychol vonu, ktora obklopovala Amacarkino telo. Potom hlavu zaklonil aby sa jej mohol pozriet do oci.* Toto už nie je len nevinne zvadzanie. Obaja vieme kam to bude smerovat ak s tym hned neprestaneme. Nechcem aby si to potom lutovala.* vynalozil vela usilia aby jej dal moznost teraz odist. Musel sa velmi ovladat aby ju nepobozkal lebo vedel že v tej chvili by bol strateny a vsetko odhodlanie by sa vyparilo ako voda z kaluže ked opat zacne svietit slnko. Pohladom ju stale sledoval a s tlcucim srdcom cakal co povie alebo urobi.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Záhrada Empty
OdoslaťPredmet: Re: Záhrada   Záhrada Icon_minitimeNe november 04 2007, 09:23

/heh no ale myslim ze ALex nas coskoro sprdne Very Happy he he he Very Happy ale purpurove rieky 2 Wink sice som vnimala len napoly, lebo som si este robila nieco do skoly, ale neva Smile
nho-... svadba Very Happy heh uvidimeeeeeeeeeee Smile/

*ked jej prechadzal rukami po tele, na pokozke sa jej vytvorila husia koza a jemne ju pritom striaslo.. s hlavou stale sklonenou k nemu ho so zastretymi ocami od tuzby pozorovala..nad jeho slovami sa nachvilku pozastavila a premyslala.. zdravy rozum jej hovoril aby odisla... ale srdce... a keby odisla, bolo by to strasne...ci uz pre nu alebo pre Marka.. jasne na nom videla ze sa ledva ovlada.. jeho preryvane dychanie toho bolo jasnym znakom..a potom sa zrazu rozhodla... jemne sa usmiala, objala ho este silnejsie a vasnivo ho pobozkala na pery*
Návrat hore Goto down
Mark Aladron
vedec
Mark Aladron


Male
Počet príspevkov : 168
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 32
Povolanie : vedec

Záhrada Empty
OdoslaťPredmet: Re: Záhrada   Záhrada Icon_minitimeNe november 04 2007, 09:31

// a co mam ako teraz napísat? Smile Very Happy lool:) ....to som videl ale už davnejsie Smile dost psycho:) Very Happy //


* z pier mu unikol tichy vzdych ked ho Amacaraka pobozkala. Bozk jej opatoval s rovnakou vasnou a mocnejsie si ju pristisol k sebe akoby sa bal že by si to mohla ešte v poslednej chvili rozmysliet. Bozkami jej potom pokryl celu tvar aj krk.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Záhrada Empty
OdoslaťPredmet: Re: Záhrada   Záhrada Icon_minitimeNe november 04 2007, 09:37

//no ja sama neviem co pisat Very Happy he he he.. ja som myslela ze som videla dvojku a nie jednotku.. iba ked som vcera videla ukazky na jednotku tak som zistila ze som videla prave tu a nie dvojku..tak som si ju pozicala a vcera pozerala Smile

otazka.. a co mam napisat ted JAAAA? Very Happy//

*jemne sa usmiala a pevne ho zovrela do svojho objatia... rukami mu jemne hladila siju, pripadne zasla do vlasov.. bozkavala ho tak vasnivo ako len vedela a snazila sa do bozkov vlozit vsetko co len mohla.. nehu, tuzbu,vasen,... spomedzi pier jej vysiel slabucky ston a potom sa odtiahla pricom sa pozorne zahladela Markovi do oci*
Návrat hore Goto down
Mark Aladron
vedec
Mark Aladron


Male
Počet príspevkov : 168
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 32
Povolanie : vedec

Záhrada Empty
OdoslaťPredmet: Re: Záhrada   Záhrada Icon_minitimeNe november 04 2007, 09:48

/ tak sa dohodnime že pojdu dakde do krikov alebo kde, urobi sa casovy zlom a bude potom:) Very Happy loool:) Very Happy //


* Pozrel sa na Amacarku a v jeho ociach si mohla prečitat tužbu no zaroven sa tam ukryvalo aj niečo hlbsie, iny cit, ktory pomaly zacal naberat na sile.* Neublizim ti.* zasepkal ked sa k nej nahol a nežne ju pobozkal. Ked sa odtrhol od jej pier uprel na nu upokojujuci nežny pohlad. Pohladil ju rukou po lici a divajuc sa jej stale do oci zobral ju do narucia a vstal. Odniesol ju k brehu a tam opatrne položil do makkej travi.* Si nadherna.* zasepkal ked sa nad nou opat sklonil.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Záhrada Empty
OdoslaťPredmet: Re: Záhrada   Záhrada Icon_minitimeNe november 04 2007, 09:54

/to v trave je dobre Wink naco daleko a este do krickov Very Happy to znie uchylne Very Happy ha ha ha Very Happy/

*jeho oci ju priam hypnotizovali a ona nemohla uhnut pohladom a ani nechcela...*ja viem ze mi neublizis*reagovala na jeho slova... len sa bojim ze niekto ublizi tebe a ja ti nebudem moct pomoct pomysli si znicene a pritom ju pichne pri srdci... z hlboka sa nadychne a zatvori oci pri dotyku jeho ruky na tvari.. ked ju polozil na travu jemne sa zapyrila a snazila sa tvar schovat na jeho hrudi aby ju nevidel*
Návrat hore Goto down
Mark Aladron
vedec
Mark Aladron


Male
Počet príspevkov : 168
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 32
Povolanie : vedec

Záhrada Empty
OdoslaťPredmet: Re: Záhrada   Záhrada Icon_minitimeNe november 04 2007, 09:57

// ale hej mas pravdu komu by sa chcelo trepat do krikov Smile lol Smile //...uchylne?Smile)) looooool:)) myslim že tu toho je viac uchylneho ako iba kriky:) Wink Very Happy ...tak co urobime to tak s tym casom?Smile //
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Záhrada Empty
OdoslaťPredmet: Re: Záhrada   Záhrada Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Záhrada
Návrat hore 
Strana 1 z 3Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Gyro-
Prejdi na: