Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Pracovňa princeznej Melian Smang Fu

Goto down 
+16
Mike Morgen
Shiroi Yagami
Anoella
Viktor de Cruer
Camuel Beau Pre
Chris Deniel Shered
Sebastián Hill
Mark Aladron
Kiara
Thomas Lerm
Imary Khei
Caffeé Latte
Amacaraka Morgen
Rijana Emurssie Amadi
Melian Smang Fu
Alexandra Ling Xiaoyu
20 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 18 ... 28  Next
AutorSpráva
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Icon_minitimePi júl 20 2007, 15:07

*zronene sedi na zemi a hlavu si objima... vsetko ju akosi rozsucitilo nad jeho stratou.. ked zacula ze vysiel na chodbu Thomas, tak sa strhla, utrela si slzy a pozrela sa na neho... to že ju opat nazval tanečnicou ju prekvapilo, no nevycarilo jej to usmev na perach ako vzdy..*ty si o tom nepocul?*opyta sa udivene..*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Icon_minitimeSo júl 21 2007, 07:10

*prekvapene na nu pozrie*ani nie, som teraz dosť pozadu kvoli tymto veciam*povie uprimne a sadne si k nej na zem*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Icon_minitimeNe júl 22 2007, 06:38

*smutne smrkne.. a nevladne si o neho oprie hlavu... * ked sme sa rozlucili vtedy tak hnusne v dvore, sla som do jedalne... stretla som senatora Josea.. bol ku mne dobry a sprevadzal ma na mojej ceste do lesov... a potom sme sa vratili.. spat na Gyro..* táto časť sa jej začína rozprávať ťažšie... z hlboka sa nadýchne a pokračuje pevne* Joseu sa do mna zamiloval a ja do neho..*povie tíško..*lenže Joseu bol ten čo chcel princezninu smrť.. akurat ked ju napadol som vosla do miestnosti a on..*chvílu sa odmlci aby nasla to spravne slovo...*jednoducho kvoli mne ho princezna zabila... a Joseu umrel mne v naruci so slovami lasky... bolo to.. strašné.. zatrpkla som... a nechcem aby sa aj tebe take nieco stalo..*prizna a pozrie na neho..*ved aspon priatelia by sme mohli byt*zakonci slabunko... a chveje sa na celom tele.. spomienky su silne a bolestive*


Naposledy upravil dňa Ne júl 22 2007, 13:32, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Icon_minitimeNe júl 22 2007, 12:05

/Mordor?/

*smutne na nu pozrie*to mi je naozaj luto*povie úprimne*nechcem som do teba skákať, mas to tazke
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Icon_minitimeNe júl 22 2007, 12:37

/jo Very Happy aj ty si tam?/

*smutne len pokrci plecami a potom sa na neho jemne usmeje..*dakujem
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Icon_minitimeNe júl 22 2007, 13:18

/nie, niesom/
prečo si vlastne prišla za nami do pracovne?*spyta sa*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Icon_minitimeNe júl 22 2007, 13:25

/odkial teda vies?/

*pozrie sa na neho nechapavo..*uz som ti to povedala.. nechcem aby si dopadol ako ja*povie ticho*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Icon_minitimeNe júl 22 2007, 13:28

/lebo si hore písala v tvojej správe, normálne v rpg co si mi pisala si to spomenula, preto som na to reagoval/
*pozrie na nu*co vies také o Kiare?
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Icon_minitimeNe júl 22 2007, 13:31

/ach jaj sekla som sa/

malo veci ale nepaci sa mi... a ty vies ze mam nato nos*povie vazne*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Icon_minitimeNe júl 22 2007, 13:33

/to nic, videl som baner, domyslel som si/

*pousmeje sa*uvidim, zajtra sa mam zeniť, s niekym koho nepoznam...mile na uvitanie*povie zamyslene*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Icon_minitimeNe júl 22 2007, 13:36

*oky uz som to opravila Smile/

a prave preto...NEROB TO!*nastoji...*ak sa s nou ozenis, nemusi to dopadnut dobre ani pre jednu planetu
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Icon_minitimeNe júl 22 2007, 13:38

*vzdychne si*nemôžem to zrušiť, ja som o tom nerozhodol, ty nevieš ako funguje system v nasom senate
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Icon_minitimeNe júl 22 2007, 13:41

ano, ale senator je mrtvy*povie a strasie s nou poriadna vlna smutku..*cize nemusis sa s nou ozenit... tvoja nastavajuca ti oznamila, ze sa bude za teba vydavat, ale potrebuje mat zvolenie tvojej sestry.. a kebyze jej povies ze zenit sa nechces, neda ho a Kiara musi opustit nasu planetu*zakonci a je vidiet, ze o tom premyslala..*neznic si zivot, Thomas*dokonci*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Icon_minitimeNe júl 22 2007, 13:44

*pokruti hlavou*nie to tak nefunguje, senat nepozostava len zo senatora, je tam vela clenov a tí hlasovali všetci za...a na melian to nezalezi*povie zamyslene*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Icon_minitimeNe júl 22 2007, 13:47

no najskor aby to bolo uplne platne, musia zvolit noveho senatora... bez jeho hlasu to nie je platne*usmeje sa sibalsky*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Icon_minitimeNe júl 22 2007, 13:47

ale je*nesuhlasi*pretoze papier je podpisany, teda to plati
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Icon_minitimeNe júl 22 2007, 13:52

musi sa s tym nieco dat robit...*povie zhnusene... ale potom jej napadne velmi skaredy plan...*moze o tom rozhodnut len Kiara?*opyta sa diabolsky*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Icon_minitimePo júl 23 2007, 08:54

Kiara*zasmeje sa*Kiara s tým nemá nič tak ako ja, je to na senate, na nikom inom*povie*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Icon_minitimePo júl 23 2007, 10:16

*zamysli sa a potom len bezradne povie*musi sa s tym dat co robit
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Icon_minitimePo júl 23 2007, 14:25

*zamysli sa*ak niekto vymysli realny plan tak budem rád alebo nech sa niečo udeje*usmje sa*taká potopa, ale nie...
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Icon_minitimePo júl 23 2007, 20:08

*zamysli sa.... no nic take dobre ju nenapada...* a keby sla tvoja sestra za senatom?
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Icon_minitimeUt júl 24 2007, 12:53

*pokruti hlavou*no to by dopadlo, senat neuznava zeny, chceli ju zbavit velenia aby sa nestala princeznou, no to sa im nastastie nepodarilo, oni maju zeny len na zábavu a do domu
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Icon_minitimeUt júl 24 2007, 13:03

*len bezradne na neho pozrie...*ak sa s Kiarou ozenis, nemusi to dopadnut dobre*povie smutne*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Icon_minitimeUt júl 24 2007, 13:14

ze nemusi...to ani nedopadne*povie pobavene no neciti sa zrovna na smiech*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Icon_minitimeUt júl 24 2007, 14:37

*smutne ho priatelsky objime*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa princeznej Melian Smang Fu   Pracovňa princeznej Melian Smang Fu - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Pracovňa princeznej Melian Smang Fu
Návrat hore 
Strana 8 z 28Choď na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 18 ... 28  Next
 Similar topics
-
» Melian Smang Fu
» Melian Smang Fu, 23.5. 07, Cesta
» Melian Smang Fu, 2.1. 08 , Spomienky z detstva

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Gyro-
Prejdi na: