Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Hl. mesto Telarionu

Goto down 
+20
Lee Marcus Monegen
Niekto
Nate Lawson
Anawel Eia
Ricardo Constantine
Admin
Meredith Black
Noehu Ritus
Eliot Rower
Alexandra Ling Xiaoyu
Cassian Scrad
Freya Leslie Ledon
Gerry Constantine
Drew Anderson
Gabriel Zedan
Torry Landon
Tessa Scrad
Shiroi Yagami
Yuki Yamihoshi
Thomas Lerm
24 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 33  Next
AutorSpráva
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Icon_minitimePi september 05 2008, 04:26

*Ako ho len milovala, celá jej láska sa len ťažko dokázala dať do slov, no napriek tomu ked prehovorila, jej hlas bol nežný a plný lásky a ničoho iného.* aj ja ťa ľúbil Cass* zašepkala, no napriek tomu jej hlas bol úplne jasný a zreteľný. Nemienila sa zaoberať tým tetovaním, už ho mala a nič s tým nemohla urobiť a predsa len, bolo to len tetovanie, ktoré same o sebe neznamenalo nič. Cass vedel že jej srdce patrí len jemu, či by tam bolo vytetované cele meno alebo hoc čo iné. Ponorená v teplúčkej vode natiahla ruku a prešla mu po líci až k perám, po ktorých mu prešla palcom, pričom na tvári jej zasvietil úsmev.* Cass máš rád deti?* spýtala sa, lebo to bolo niečo, čo potrebovala vedieť do budúcnosti. Nebola si istá či Cass túži po nejakých, predsa len jeho život bol na Thanatose a ona ho tam chcela prežiť s ním a on by jej to možno s malým dieťaťom zatrhol. aj napriek tomu dúfala že odpoved bude kladná, pretože ona sa tešila na časy, ked bude držať v náručí malý uzlýk s blondatými vláskami a ich črtami*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Icon_minitimePi september 05 2008, 18:03

*Opatrne sa chytila jeho ruky a zliezla z motorky. Pravdaže by z nej zliezla aj sama, no nemienila odmietnuť gentlamansku pomoc ktorú jej ponúkol.* tvoj výraz tváre...* začne a na chvíľu sa odmlčí aby si mohla dať dole prilbu* svedčí o kadečom inom len nie o tom, že jazda bola príjemná*najme to jeho mračenie sa nedalo prehliaduť* ...neboj sa, je to tu pekné* roztrapatí si pričapnuté vlasy od prilby a strčí kľúč do vrecka a zatiahne zips* ideme?* pozrela na neho, no nečakala na odpoved, chytila sa ho a potiahla ho dopredu, k parku. V parku bolo kadečo, od psíčkarských trás, po fontánu a lavičky, až k peknej drobnej reštaurácii, pričom všetky stoly boli vonku a hrala tam živá hudba*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Icon_minitimePi september 05 2008, 18:21

* Ked mu Tessa prechadzala palcom po perach trochu ich pootvoril a jazykom presiel po citlivom brusku prsta citiac nielen chut jej pokozky ale aj slanu chut vody, do ktorej pridal morsku sol. Pacilo sa mu to a preto chytil Tessinu ruku a otocil si ju dlanou nahor aby mohol jazykom draždivo obkreslovat liniu jemnych ciar, ktore ju pretinali. Prestal s tym až vo chvili ked mu Tessa polozila otazku o detoch. Mohol len tusit ake myslienky jej prave prechadzaju hlavou no v ziadnom prípade nemala dovod obavať sa. Zodvihol pohlad k jej ociam cakajucim na odpoved no skor nez sa ozval sa nežne usmial a natiahol ruku k jej tvari aby jej mohol odhrnut par pramienkov zlatistych vlasov z cela. * Pocas tych rokov ako som vyrastal v detskom domove som si uvedomil aka dolezita je pre deti laska rodicov. Bol tam jeden chlapec...* neuhybal pohladom len v ociach sa mu objavili akysi trpko sladky pocit davno nepripominutej minulosti.*... volal sa George, ale my sme mu nehovorili inak ako Frenky. Na rozdiel od niektorých z nas, ktorí sme uz boli takmer dospelí mal Frenky len desať. No roky isli dalej a jeho sanca, že sa dostane do nejakej poriadnej rodiny bola coraz mensia, pretože vacsina ludi bola ochotna zobrat si len velmi male deti, mladsie nez Frenky vtedy bol.* natiahol sa za Tessin chrbat a zvesil z hacika makku modru hubku. Ponoril ju do vody aby nebola na prvy dotyk taka drsna a nevyžmykanu ju prilozil na Tessinu siju. Tepla voda sa okamzite rozliala po jej chrbte rozvinuc sa do malych lesklych potocikov, ktore nakoniec aj tak vsetky vyustili zase len do vane takmer celej naplnenej vodou. Pousmial sa.* Na jeho dvanaste narodeniny ked si sfukaval sviecky na torte odrazu prisla do jeho izby pani Rowlsova a hned za nou neznama žena a muz. Žena mohla mat okolo styridsiatky a jej manzel mozno o dva, tri roky viac. Na prvy pohlad vyzerali ako sympaticky ludia. Mozno boli oblecení trochu vystredne, vies Tracy mala taky ten zvlastny klobuk s vysokou strieskou s asi tisic roznofarebnymi perami a Eugen kravatu s autickami...* pri tej spomienke len pokrutil hlavou a tlmene sa rozosmial. Sklzol hubkou dole Tessinym chrbtom až dole, opat ju namocil a kruzivymi pohybmi s vratil opat k jej krku.* ... ale boli to dobry ludia. Zobrali si Frenkyho k sebe a ja viem, že v tej chvili sa mu splnilo to, čo si tajne želal ked sfukaval sviecky na svojej torte. Mat rodinu... neskor, o niekolko mesiacov som ho videl na ulici a takmer by som ho nebol spoznal. Bol uplne iny... stastny. A ja som bol rad, pretože som vedel, že je to skutocnost, že ten chlapec, ktory vecer plakal do vanskusa a rano sa to snazil vsemozne zatajit uz na niečo take nema dovod. Vtedy som si uvedomil, že nezalezi na tom, že ja som som rodicov nikdy nepoznal, pretože svojim detom to vsetko vynahradim...* jeho hlas postupne slabol až kym nestichol celkom. Pustil hubku do vody a rukou sa dotkol Tessinho bruska. Naklonil sa k nej a ticho jej zasepkal do ucha.* Ak sa mi tou otazkou snazis niečo naznacit...* dotkol sa licom jej lica.*...potom sa nemas coho bat, pretože nase deti milujem uz teraz.* mohla citit ako sa jeho pery roztiahli v usmeve a nasledne aj vidiet ked sa od nej rochu odtiahol a zadivals a jej do oci.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Icon_minitimePi september 05 2008, 18:48

*Pozorne počúvala každé jeho slovo, pretože to čo rozprával smerovalo k jej odpovedi, ktorá ju viac než zaujímala. Nevedela, či by si mala priať osud ako Cass alebo byť rada že rodičov poznala aspoň chvíľu a až potom ich stratila. Mala nanich nejaké spomienky, ktoré boli zahmlené no predsa len to boli spomienky a bolelo ju ked si spomenula na to že jej zomreli ked bola ešte dieťa, no netušila či by bola radšej keby ich nepozná aby po ich strate netrpela. Pri dokončení jeho rozpávania sa naširoko usmiala a bola rada že chlapec našiel šťastie, no ešte viac ju tešlili slová ktoré Cass povedal o tom, že vynahradí lásku svojim deťom. Zacítila v teplúčkej vode ruku na svojom brušku, len čo pustil hubku ktorou jej prechádzal pri krku a pozrela na neho zelenými očami*Nečakáme dieťatko...* chytila jeho ruku ktorú mal na jej brušku a doddala* ...ešte nie* úsmev jej z tváre nezmizol, iba sa viac rozšíril* keby sme čakali miminko tak by som už mala viditeľné brušku* ppredsa len prešli tri mesiace odkedy sa spolu naposledy milovali a za ten čas by sa to už prejavilo* ...som si ale istá že na ne dlho nebudeme musieť čakať* pozrela mu do očí, oprela si čelo o to jeho a potom ho slabunko pobozkala*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Icon_minitimeSo september 06 2008, 09:04

* Nezbedne sa uskrnul a natiahol sa k Tesse po ovela dlhsi bozk ked jej jazykom vlzol do ust a skumal nim každy detail, sladku chut a makkost, ktorou ovplyvala len ona. Bola pre neho vsetkym. Dnom aj nocou,pretože to je práve den, ktorý človeku vždy prinasa niečo nove a noc, ktora zmyselnou frabou ligotu milionov hbiezd na oblohe podnecuje snivanie.* Co keby sme to cakanie este o niečo urychlili?* zasepkal jej do ucha s jemnym usmevom na perach a sklzol rukou, na ktorej mal polozenu Tessinu dlan postupne este nizsie. Sklonil hlavu do priehlbinky jej krku a zacal ju nan nezne bozkavat pricom rukou bludil po linií hodvabneho stehna až k lytku, ktore podoprel a zodvihol tak aby vykukalo z vody. Prstami ho nezne masiroval a ustami zatial zlahka fukal teply vzuch na Tessino hrdlo.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Icon_minitimeSo september 06 2008, 09:56

*Pri jeho otázke sa nezbedne usmiala a oči jej zažiarili* myslím že nebudem protestovať...* ušknula sa a ked perami prešiel po jej krku, zaklonila hlavu a vytiahla ruku z vody a položila ju celú mokrú na jeho plece, pričom mu zamorkyla tričko*len aby som sa potom zmestila do šiat* ušknula sa a lutovala že ona leží vo vani a on so sadrou nemôže. Tažko sa ho mohla dotýkať ked boli takto ale zároveň nechcela liezť z vody* zlatko a ako to urýchlime s tou tvojou sadrou?* spýtala sa zvedavo ale skôr než stihol odpvoedať sa pridvihla a pobozkala ho na pery smerujúc k ušnemu lalôčiku, jemne mu po nom prechádzajúc jazykom*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Icon_minitimeSo september 06 2008, 11:15

* Zatavril sa zmucene lebo Tessa mu pripomenula niečo na co bol ochotny celkom zabudnut.* Ta prekliata sadra.* zahundral potichu a prebodol vlastnu zlomenu ruku namrzenym pohladom. Vzapati sa vsak poddal Tessinmu laskaniu a na pery mu vystupil sibalsky usmev.* To by sme teda mali najskor urychlit tvoj kupel a v urychlovani ostatnych veci pokracovat v spalni. * otocil lavou tak aby mu Tessin jazyk presiel po perach a venujuc jej este jeden bozk presunul sa na druhu stranu vane kde z vody este stale zvodne vykukala jej noha. Nahol sa ponad vodu a prilozil pery na mokru Tessinu pokozku bozkavajuc každy jej kusocek až k celnkom a zase napsat.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Icon_minitimeSo september 06 2008, 11:26

takže spáleň* ušknula sa sledujúc no najmä cítiac každý jeho dotyk.* a dokončenie kúpeľa...* v hlase sa jej odrážal smiech miešaný s nežnosťou* ...ty si teda takto predstavuješ kúpeľ?* pokyvká prstami na nohe, ktorej sa práve dotýkal a s ľahkosťou sa posadí* zlatko toto je kadečo len nie kúpeľ, no som presvedčená že ty si zaslúžiš oddych a masáš viac než ja* opatrne vstala z vane, chytiac sa jeho pleca aby sa jej nešmyklo ked vyliezla a zostala pred ním stáť bez jediného kusu oblečenia* rada ti soskytnem masáž...no len si niečo na seba dám aby si si mohol ľahnúť na brucho a nič...* pozrela k jeho nohaviciam* ti neprekážala v pohodlnom ležaní* natiahla sa po uterák a zahalila si telo, ťahajúc ho k spálni, no s iným úmyslom ako urýchliť čakanie. Oddýchnuť si potreboval naozaj on, a ona nepotrebovala masáš ale on* lahni si na brucho* usmiala sa pri posteli*
Návrat hore Goto down
Eliot Rower
Lekár/ka
Eliot Rower


Male
Počet príspevkov : 202
Rasa : človek
Vek postavy : 21.5. 3985

Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Icon_minitimeSo september 06 2008, 12:57

*ked hovorila o jeho výraze zasmial sa a spomenul si na zdesenie ked tak nebezpečne pridávala.* Môj výraz si si určite nemohla všimnúť! Sledovala si predsa cestu!* napomenul ju a pevne ju chytil za ruku a kráčal rýchlim krokom aby za nou stíhal.* Teda kdeže to sme? *spýtal sa sledújuc chodník a trávu kde by mohol naraziť na niečo nepkné a smradlavé. Zodvihol hlavu a započúval sa.* To ej hudba?? Nevedel som, že chceš tancovať? *nadšene zvolal a pritiahol si ju bližšie a ladnými pohybmi sa hýbal... Krok tam... Krok sem.... Hýbal sa na rytmus hudby a užíval si jej prítomnosť vo svojom náručí*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Icon_minitimeSo september 06 2008, 13:24

Kto hovorí že som si všímala cestu?*opýtala sa ho veselým hlasom. Pravdaže sledovala cestu, no ked už zastavili, tváril sa zjavne podobne ako aj kým išli na motorke* do tejto chvíle som to nevedela ani ja* zasmiala sa, ked už bola tesne pri nom a hýbala sa do krokov hudby. O tej živej hudbe vedela, no ani ju nenapadlo že by tancovali, no teraz ked sa tak stalo, nevidela dôvod prečo prestať* tak čo mi o sebe povieš* ušknula sa a hnedými očami zastavila v tých jeho. Teraz bola rada že sa predsa len naučila tancovať, pretože kedysi to považovala za zbytočné a nevyužiteľné. Načo by bol lekárke tanec. Keby ale nevedela teraz tancovať, asi by mu poriadne postúpala po nohách, ako tomu pánovi v kurze na prvej hodine*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Eliot Rower
Lekár/ka
Eliot Rower


Male
Počet príspevkov : 202
Rasa : človek
Vek postavy : 21.5. 3985

Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Icon_minitimeNe september 07 2008, 16:57

*iba sa tíško zasmial a sklonil sa k nej bližšie. Pevnejšie ju zovrel v náručí a skoro nečujne jej zašepkal do ucha * Hm, takže chceš o mne niečo vedieť???*spýtal sa jej a hlboko vzdychol. Pozrel do neba a stručne povedal* Môj otec.. skvelí chirurg chcel aby som bol lekárom a tak ním som.... * povedal jej trocha zachmúrene* A ty? s akými zákernými a tajnými tajomstvami sa mi zveríš? *spýtal sa jej a premýšlal sám and sebou. Nechápal prečo jej nepovedal všetko. Cítil, že jej môže veriť ale aj tak.... Jeho minulosť.... Bolo to zvláštne ale nikdy ho ani nenapadlo, že raz bude stáť pred zatvorenými bránami minulosti a bude premýšlať, že tu navždy zapečatenú bránu otvorí. Až doteraz. Až kým nestretol túto hnedookú lekárku, ktorá mu zo začiatku neuveriteľne liezla na nervy.*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Icon_minitimePo september 08 2008, 12:48

TO nebola práve obšírna spoveď tvojho života*podotkla a všimla si že sa pri tom čo aj beztak krátko povedal zachmúril*nechcel si byť lekárom?* spýtala sa zamyslene a na chvíľu sa zamyslela či by bola ona lekárkou, nebyť toho že ju ako malú uniesli na gyro*môj život je jedno veľké tajomstvo* odvetila napokon s tajomným úsmevom* ako malú ma uniesli na gyro...vychvoali si zo mna lekárku a ja som im ušla...čo v praxi znamená že ak ma niekto nahlási na planete gyro...asi ma zavrú* povedala úplne vážnym hlasom, abysi nemyslel že žartuje* vidíš takto vyzerá opis života...pekné súvislé vety* dodala už s úšknom*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Eliot Rower
Lekár/ka
Eliot Rower


Male
Počet príspevkov : 202
Rasa : človek
Vek postavy : 21.5. 3985

Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Icon_minitimePo september 08 2008, 17:22

*pozorne ju počúval a ked spomenula väzenie zachmuril sa* chcela by si vedieť moje tajomstvá? jedine ak sa dohodneme... Tajomstvo za tajomstvo!*povedal vážne a zaklonil ju v tanci upierajúc svoje modré oči do tých jej čakajúc čo mu odpovie*

/keby si vedela ako dlho som študoval akú farbu očí ma moj avatar Very Happy/
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Icon_minitimePo september 08 2008, 18:15

/chudiatko Very Happy budem si to vážiť Very Happy Very Happy aj ked vieš...blondák...dalo sa čakať že bude modrooký Very Happy/

*Pozrie mu do modrých očí a chvíľu váha, no čo môže stratiť. Horšie tajomstvo ako to že je utečenec? nič ju nenapdá, nič čo by bolo horšie* ja už som svoje prvé povedala* ušknula sa napokon* takže si na rade* nevinne zaklipkala očami a čakala čo povie*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Icon_minitimePo september 08 2008, 18:37

* Sediac pri boku vane sledoval ako sa Tessa nahle postavila a v tej chvili mu tak poskytla pohlad na svoje telo v celej zamatovohebkej krase. Nebolo snad jedineho kuska pokožky, jedinej oblinky, pri ktorej by sa dlhsie nepristavil pohladom aby poskytol svojim ociam tu radost a v duchu s laskyplnou baznou uz teraz nazyval Tessu svojou ženou. Ako v snach sa postavil a aj ked sa zahalila do osusky na jeho ocareni to nic nezmenilo. Bola ako Afrodita, ktora vystupila z morskych hlbin aby ho zviedla svojou krasou a neznym svitom v ociach. Nechal sa nou viest do spalne a pri jej poziadavke len naklonil hlavu trochu nabok a so zmyselnym usmevom si zacal Tessu premerievat pohladom. Siahol hore ku krku a zacal si pomaly rozopínat gombik za gombikom až kym mu latka kosele nesklzla pliec nasledovana vzapati aj zvyskom oblecenia, takže stal pred Tessou cely nahy. Až po chvili vsak vyliezol na postel a lahol si tak ako ho o to poziadala. Podoprel si hlavu laktom a so zvdvihnutym obocim Tessu veselo podpichol.* Nemyslim si, že v takejto polohe vydržim prilis dlho.
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Icon_minitimePo september 08 2008, 18:59

*Bola rada že nemal nijaké protesty a ešte radšej bola, keď si začal rozopínať gombíky na košeli, ani ho nemusela vyzvať. Na tvári sa jej rozšíril úsmev až na neho vycerila biele zúbky, jasne dávajúc najavo že presne takto si to predstavovala. V zelených očiach sa jej až zablízkalo ked okrem košele zhodil aj zvyšok oblečenia a zostal pred nou v celej kráse. Tak ako predtým tak okato hľadel na jej telo, teraz urobila presne to isté ona, pričom bez váhania si prezrela celé jeho telo. Chvíľu na jeho poznámku nereagovala, počkala kým si lahne a potom vyliezla za ním na postel*v prípade potreby donesiem vankúše a pridvihnem ti panvové kosti...pravdaže s medzerou uprostred vankúšou* odvetila mu nahnutá pri jeho uchu. Išlo skôr o šepot než o jasný hlas. Jemne mu prešla po pleciach a pobozkala ho na šiju, no potom sa vystrela a pohladom prebehla po jeho nahom tele. Teraz mala jedinečnú možnosť prezrieť si celučičké tetovanie. Cass to sice nevidel no oči jej priam žiarili.* ak ti budem ťažká tak stačí povedať a zleziem* znovu mu zašepkala pri uchu a potom na neho obrkočno vyliezla, konečne začnúc s tou masážou aby sa nevzdialili od pôvodného plánu. Ruky si položila vedla jeho krku a opatrne mu začala masírovať najrpv krk a potom sa rukami presunula vedľa krku*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Icon_minitimePo september 08 2008, 19:38

* Pri Tessinej odpovedi vybuchol v zachvate smiechu a ten jasný veselý zvuk zaplnil celu miestnosť ako ozvena, ktora sa odrazila od stien tisicich jaskyn no aj tak nic nestratila na svojej sile a cirosti. Nepamatal sa kedy naposledy ho niečo tak vynikajuco pobavilo ako Tessina zvodna dvojzmyselna odpoved.Tri mesiace boli dlhy cas a v takychto chilach lutoval, že odisiel a nemhol sa tesit spolu s Tessou z každej spolocne stravenej minuty. Pochytila ho tuzba strhnut ju k sebe do narucia a pobozkat ju na každucky kusocek pokozky, do kutikov ust, sladkych priehlbiniek pri klucnych kostiach, pod hrdlom... prejst jazykom udolim medzi nežnymi krivkami jej prs až celkom dole a zapalit v nej ohen, ktory v nom koloval tak nesputane, že ho predsa len na malu chvilku napadlo ci ju nepoprosi o tie vankuse. Obzvlast ked chcela celu masaz dotiahnut do konca. Ved aj kvoli tomu zostal ležat tak ako bol premahajuc žerave ostne svojej tuzby, ktore sa mu každym Tessinym dotykom vtreli do pokozky ako olej rozpaleny jeho krvou do žerava.* Teraz zacinam pochybovat o svojej pevnej voly.* zamrmlal ticho slastne do vakusa ked mu Tessa sikovnymi prstami zacala masirovat krk. Stacil vsak este jedne pohyb a svaly pod pokožkou sa mu napli ked na svojom chrbte zacitil horucost, ktora vychdzala Tesse spomedzi stehien. Prudko sa nadychol, privrel oci a rukami zovrel plachtu pri vankusi akoby sa snazil velmi ovladnut.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Icon_minitimePo september 08 2008, 19:52

*Zahryzla si do spodnej pery, keď začula ako sa veselo smial. Presne takto si to predstavovala, chcela počuť ten jeho veselý smiech, ktorý jej ukázal už ked sa prvý raz stretli. Ked tak na nom sedela, prišiel nej neuveriteľne bezbranný, vlastne bol odkázaný na to čo s ním vystrájala ona. Sledovala jeho reackie, no pochybovala že to ako zovrel plachu ma niečo spoločné s masážou. Dobre si uvedomovlaa, že sedí len v krátkej osuške a on cíti jej telo na svojom. Nepochybovlaa o tom aké predsatavy to v nom vyvoláva a vlastne predstavy sa vyvolávlai aj v jej hlave* dám ti tie vankúše?* spýtala sa tichým hláskom. Rukami sa posúvala pod lopatky, aj ked si vôbec nebola istá ako skutočná masáž má vyzerať. Dávala pozor aby mu nejako neublížila, preda len bol doráňaný a tak sa vyhýbala modrinám na jeho tele, aby mu neumýselne nespôsobila bolesť. * som si istá že tvoja pevná vôľa napokon vzíťazí* zašepkala mu pri krku a dotkala sa mu ho pootvrenými perami. Uterák sa jej trohcu zoškuchol aj ked on to nevidel, teraz toho veľa nezahaľoval. Opatrne ho zložila vedla nich, netušiac či si to mohol uvedomiť, či to zacítil že sedí teraz nahá, radšej sa venovala masáži*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Icon_minitimePo september 08 2008, 20:58

* Chcel jej odpovedať, že žiadne vankúše mu vobec nepomozu, že len ona može uhasit ten poziar, ktory v nom zapalila svojimi dotykmi, pohladom, slovami. Zvadzala ho skutocne zensky a to na nej miloval. Teraz vsak nebol v stave vymsliet nic rovnako zmyselne na odpoved, pretože vsetka jeho sustredenost bola prec v okamihu ked citil ako sa na nom hybala, jej ruky, ktore sa mu snazili rozmysirovat napate svaly pod pokozkou ci motylie bozky, ktorymi mu zasypavala hrdlo a krk. Uvedomovala si vobec ako ho tym vsetkym privadzala takmer na hranicu muk rozkose? Sedela si spokojne na nom no on k nej nemohol zodvihnut pohlad ani potazkat v rukach to vabive bremeno jej prs. Siahol rukou dozadu k jej lytku, ktore citil pri svojom boku a dlanou po nom rozkosnicky presiel až k stehnu. Aj podla toho zistiil, že uterak uz Tessa davno nema na sebe a predstava jej naheho tela sediaceho na jeho chrbte mu prisla o to vzrusujucejsia. V okamihu sa sikovne otocilpridrziac Tessu pri sebe aby sa z neho nezuschla tak, že stale sedela na nom no tentoraz jej uz mohol pozriet do oci. To co v tych jeho mohla citat ona bola cista vasen, ktora dodala sytejsi nadych jeho modrym ociam a v prudkych nadychoch pootvorenym peram vyrazny naznak zmyselnosti.* Nie nikdy nemože nado mnou zvitazit ked si pri mne ty.* presiel jej oboma rukami este vyssie po stehnach až na chrbat, na ktory jemne zatlacil aby sa Tessa sklonila k jeho peram a on ju mohol konecne pobozkat. Ako mu len chybali jej pery na svojich, pocit byt hlboko v nej, v jej teple akoby len na nich dvoch skutocne zalezalo a cely svet sa mohol rpzplynut v hmlach...*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Icon_minitimePo september 08 2008, 21:11

*Ani netušila ako sa pretočil a ona na nom zostala sedieť, no tentoraz mohol vidieť jej telo, rovnako ako každú zmenu na jej tvári. Potmehúcky sa ušknula a pokrútila halvou, aj ked kútiky úst, rovnako ako jej zelené oči sa smialy* nemusel si sa otáčať, ja by som ti po tie vankúše naozaj išla...stačilo povedať...* uškrnula sa. no to už cítila ako si ju skonil k sebe. Vôbec sa nebránila, prečo aj, provokovala ho preto aby sa masáž zmenila na niečo oveľa príjemnejšie. Dlho ho však nebozkávala, zámerne odtrhla pery skôr než by bozk prehlbil, pretože potom by sa už aj ona sama ťažko ovládla*viditeľne* zhodnostila ked sa otočila za svoj chrbát* tu nemám toľko vankúšov aby som ti spravila pohodlie...* zdvihla veselo kútiky úst dohora a prstami si kreslila na jeho hrudi* rozmýšlam ako budem pokračovať v masáži ked si mi to tak chladne pokazil* prehovorila s hranou výčitkou* nejaký návrh?* spýtala sa, a jenodou nohou prešla popri jeho tele až ku krku a palcnom na nohe ho pošteklila. Vedlea že pri takej polohe mu ukázala ešte viac, no o to išlo, teraz ho chcela provokovať*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Icon_minitimeUt september 09 2008, 19:36

* Ta mala dracica sa s nim pohravala ako macka s mysou a každym dotykom ho zamerne provokovala k tomu aby sa teplota krvi prudiacej mu v zilach este viac zvysila až takmer na neznesitelnu hranicu vasnivej tuzby. No aky pozicaj taky vrat, aj preto sa rozhodol, že sa uz nebude dlhsie ovladat, ale ukaze Tesse to, čo v nom prebudila. Polozil jednu ruku na nohu, ktorou ho hladkala po hrudi a druhu na jej stehno pricom pohlad nechal na malu chvilu stratit sa v jej zelenych roziarenych ociach.* Mal by som tych navrhov niekolko, takže si staci len vybrať.* uskrnul sa nevinne no v celkom tom vyraze tvare bolo mozne citat za maskou nevinnosti hriesne myslienky, ktore mu bludili myslou podoprovane pohladom na Tessino vabive odhalene telo. Zrazu ju potiahol k sebe tak, že sa mu stehnami mohla pokojne opriet o plecia, otocil hlavu nabok a zacal ich bozkavat smerom kde bola horucost Tessinho tela najvacsia.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Icon_minitimeUt september 09 2008, 20:03

*Aj ked sa snažila maskovať svoju žiariacu tvár za nevinnú tváričku, vedela že to nie je možné. A vlastne bolo by to aj zbytočné, obaja vedeli že ho zámerne provokouje, skáša jeho trpezlivosť a pevné nervy. Ked si ju k sebe prudko potiahol, ani sa tomu nečudovala a bez prostestov zašepkala* masáž si mal dostať ty...* no viac už nehovorila, pretože v tej chvíli už nemal chuť doberať si ho. Cass nebol jediný kto sa snažil držaťr na krátko, aj jej túžba mala hranice ktoré on už teraz načisto zbúral. Slabo zastonala od rozkoše, ruky mu zaborila do blondatých vlasov a prestala sa pokúšať brániť tomu, po čom obaja aj tak túžili*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Icon_minitimeUt september 09 2008, 20:18

**********************************************************

O niekoľko hodín neskôr :-redlafe-: :zamil:
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Icon_minitimeUt september 09 2008, 20:39

*Pootvorila privreté oči a trošku sa pomrvila, aby pocítila Cassove horúce telo. Ležala mu pri jednom boku, pri tej zdravej ruke. Tú svoju ruku mala položenú na jeho páse a dvoma prstami ho jemne škrabkala na pokožke. Pár blodatých vlasov jej padalo do tváre, na ktorej sa jej už veľmi dávno usadil úsmev a nedokázal zmiznúť.* netušila som že po tom miminku tak veľmi túžiš* Usmiala sa, pridvihla a dala mu jemný bozk na pery* dúfam že sa budeš snažiť terz ked už si tu častejšie* usmev sa jej ešte viac rozšíril, pretože ten ich rozhovor sa aspoň z jej strany veľmi dieťatka netýkal. Pravdaže by sa tešila, no nikam sa neponáhľala, hlavne ked takto si mohla svojho budúceho manžela dosýtosti užiť* zlatko?* ozvala sa, túliac sa k nemu* ako sa má naša hviezda trojka?* chcela sa na nich už spýtať dávnejšie, no neoblo kedy, a ked čas na rozhovor konečne vydal, naskytala sa príjemnšješia činnosť než rozhovor* Bryan je už v poriadku?* spýtala sa zamyslene, spomínajúc si na to, ako vyzeral ked ho videla naposledy* na Jacka sa pýtať nebudem, predpokladám že všetko po starom...aj s jeho voľným štýlom spávania...* podpichla trochu Cassa, lebo vedela že nema rad ked o tom hovorila. Jej sa to nezdalo zvláštne, no Cass asi nebol nadšený že videla aj to čo nemala vidieť, aspon mimo jeho telo. Radšej pokračovala otázkou smerujúcou k poslednému z trojky* Rowan sa už nehnevá?
Návrat hore Goto down
Eliot Rower
Lekár/ka
Eliot Rower


Male
Počet príspevkov : 202
Rasa : človek
Vek postavy : 21.5. 3985

Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Icon_minitimeSt september 10 2008, 14:41

*vzdychol a tajomne sa uškrnul* niečo iné ti však robí vrasky medi tými krásnymi očami*povie a pohladí ju po nose a zastane na mieste, ktoré vzniká medzi obočím* Bol som ženatý... * povie rýchlo a začne sa smiať* Čo myslíš, je to dosť veľké tajomstvo? *navonok sa sice smial ale pri spomienke na jeho krásnu Anitu ho rozbolelo srdce. Bolo to dávno... Bože tak dávno čo si naposledy spomenul na svoju ženu, ked umrela...alebo ked ju ten sviniar zabil, čakal dieťa... Ich dieťa. Slubovala mu krásneho syna, ktorý by mal s každeho z rodičov niečo... Ale obaja boli mrtvi. Zavrel oči a snažil sa túto časť svojho živata zatlačiť nazad odkiaľ ju vytrhol. Zvedavo sa pozeral Alex do očí a čakal.*

/prepáč, že mi to tak trvalo ale školaaaaa Very Happy/
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 9 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Hl. mesto Telarionu
Návrat hore 
Strana 9 z 33Choď na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 33  Next
 Similar topics
-
» Heliath, lesy Telarionu
» Mesto

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planeta Telarion-
Prejdi na: