Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Hl. mesto Telarionu

Goto down 
+20
Lee Marcus Monegen
Niekto
Nate Lawson
Anawel Eia
Ricardo Constantine
Admin
Meredith Black
Noehu Ritus
Eliot Rower
Alexandra Ling Xiaoyu
Cassian Scrad
Freya Leslie Ledon
Gerry Constantine
Drew Anderson
Gabriel Zedan
Torry Landon
Tessa Scrad
Shiroi Yagami
Yuki Yamihoshi
Thomas Lerm
24 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 33  Next
AutorSpráva
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Icon_minitimeSt september 10 2008, 14:51

/ani mi nevrav Very Happy Very Happy/

pochybujem že manželstvo je niečo čo sa dá tajiť dlho*ušknula sa no zachytila tam slovíčko "bol" čo značilo že už nie je. Nebola si istá či sa chce spýtať prečo už nieje. Možno sa rozviedli, no čo ak zomrela. Nechcela tým kaziť večer, radšej si tu otázku nechá napotom, aby s tým teraz nezačala, aj ked rozmýšlala že sa preda le spýta. Jej myšlienkové pochody boli pre nu samú dosť náročné...kto by jej čítal myšlienky, asi by veľa nepochopil*bol?* opýtala sa opatrne a radšej povedala niečo zase o sebe* ja som nebola nikdy vydatá, mala som len priateľa* odvetila s predstieraným úsmevom, pretože to nebola práve príjemná spomienka*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Eliot Rower
Lekár/ka
Eliot Rower


Male
Počet príspevkov : 202
Rasa : človek
Vek postavy : 21.5. 3985

Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Icon_minitimeSt september 10 2008, 15:04

*pozrel na nu a odhodoval či sa chce o tom rozprávať alebo nie. najskor odpovedal na jej váhavu otázku* Ano bol som... Umrela...zabili ju... Neviem či si takýmito debatami nepokazíme večer*pripomenul a usadil sa na lavičke, ktorá stála nedaleko*
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Icon_minitimeSt september 10 2008, 16:51

*Posadila sa k nemu na lavičku a zahryzla si do spodnej pery. Ani nevedel aký majú podobný osud. Ludí ktorých milovali niekto zabil. Chris...pamatala si čo jej Lukas povedal do telefonu * to mi je luto* povedala potichu. Takže to bola tá zla možnosť.* môjho priatela zabili tiež...* povedala napokon*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Icon_minitimeSt september 10 2008, 19:21

Ani nevedel kedy naposledy si tak vynikajuco oddychol ako pred niekolkymi hodinami ked sa ich spletene tela prestali vznasat na vrchole rozkoze a jeden druhemu spocinuli v objati. Len na malu chvilku zavrel oci no spanok ho pohltil natolko, že si to uvedomil až vtedy ked ho zo sna zobudil prijemny dotyk Tessinych prstov na jeho hrudi. Pomaly otvoril oci a tesne vedla seba zbadal Tessinu tvar, ktoru nezbedne prekryvali pramienky jej zlatistych vlasov cakajuce len na to kedy jej ich odhrnie z cela. So spokojnym usmevom na perach natiahol ruku a chytil ten hodvabny pramienok medzi prsty pricom ich jemne posuchal akoby sa z nich mohla este viac uvolnit ich prjemna sladka vona. Miloval vonu Tessinych vlasov. Trochu sa nadvihol aby sa mohol tvarou ponorit do tej hustej zaplavy zlata a slastne vzdychol.* Budeš mat problem dostat ma od seba.* prislubil jej s hravym smiechom a polozil hlavu opat na vankus hladiac Tesse do oci. Ked sa k nemu pritulila len ju objal jednou rukou okolo pliec a nohu jej prehodil cez stehno aby k nemu mohla byt blizsie. Po jej zvedavych otazkach mu na pery vystupil vesely usmev. Vedel, že Tessa si jeho priatelov oblubila rovnako ako on a to, že ich tak dlho nevidela vyvolalo jej zvedavost ohladom toho ci sa im dari a ci sa maju dobre.* Bryan je v poriadku az na tu jazvu, ale nezda sa, že by si kvoli tomu robil starosti. Viem, že ho to zamrzi ked sa na neho niekto pozrie a vnima len to jedno, ale jeho priatelia ho maju rovnako radi ako predtym. On sam ma vsak dost starosti aby ustrazil svoju sestru Freyu pred Jackom.* tu vyznamne nadvihol obocie na znak toho, že tejto skutocnosti a vobec necuduje.* A jack sa vobec nezmenil. Myslim, že ten chlap by bluznil o zenach aj keby mal pat sekund pred smrtou a aj to by si este stihol vybavit prinajmensom pat nahych zien.* na chvilu sa odmlcal a ked zacal rozprávat opat v jeho hlase uz nebolo pocut zartovny ale priatelsky ton.* Co sa tyka Rowan a Leeho spojila ich praca na Thosovi...
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Icon_minitimeSt september 10 2008, 20:27

*Úsmev sa jej veselo mihotal na tvári a v očiach sa odrážalo všetko možné aj nemožné, od lásky ktkorú cítila až po dobrú náladu ktorú mala. Zobúdzať sa vedľa neho, to bola jedna z vecí ktorá jej neuveriteľne chýbala. Spinkať v jeho náručí bez ťaživých nočných môr, otvoriť oči a vidieť jeho tvár...nemusieť sa báť každú sekundu o to či sa ešte vôbec uvidia. Teraz ho mala pri sebe a vôbec nemala chuť posielať ho od seba preč* alebo zo seba* zasmiala sa slabým hláskom a pri tom ako sa knej pootočil sa usmiala ešte viac a posunula sa, aby boli k sebe bližšie, že sa takmer dotýkali nosmi* Freya je na lodi?* spýtala sa šokovane. Tri mesiace boli dlhá doba a ako tak počúvala čo jej hovorí, musela uznať že sa tam toho pomenilo viac než dosť, samozrejme až na Jacka* ako vyzerá?* spýtala sa zvedavo, no nie z nejakej žiarlivosti, skôr zo zvedavosti. Bryan jej ju spomýnal a vedela si predstaviť ako drží nejakú zbraň v ruke a kontroluje večierku svojej mladšej sestry.* to dievča bude asi pod stálym dohľadom...pamatám si ako sa tváril ked som išla za tebou v den tvojich narodenín* na ten výraz sa nedalo zabudnúť a vlastne na zážitky z Thanatosu zabudnúť ani nechcela* no Jack...ten sa nezmení* pritakala. Ten naozaj myslel len na ženy no posledná informácia ju zarazila* Lee a Rowan...* vedela kto je Thos, ako Lee slubil, oboznámil ju s jeho dokonalým andoridom, už ked prišla ako Cassova snúbenica* ...oni spolu...* nebola si istá aký výraz má pri Rowan použiť, no táto informácia ju zaujala* ...Lee sa už nechce hrať na neprajcujúceho?* pvoedala napokon veselo.* vieš čo je škoda? že v koži ženy mi nepovedia toľko ako v koži Jessona* obtrela sa o jeho nos* Bryan si dával pozor na jazyk už ked na to prišiel a krotil aj Jacka...*pokrčila plecami*
Návrat hore Goto down
Eliot Rower
Lekár/ka
Eliot Rower


Male
Počet príspevkov : 202
Rasa : človek
Vek postavy : 21.5. 3985

Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Icon_minitimeŠt september 11 2008, 16:07

Myslím, že obaja máme svoje bolačky... patrí to predsa k životu al evieš čo pomáha? Nový ludia nový priatelia... Nový... *vravel ticho a chytil jej ruku a zaplietol si s nou prsty, pozrel do jej očí a snažilsa nemyslieť na Anitu..nemyslieť na nikoho iného iba na tuto krásne ženu, ktorá sedela oproti nemu a ons a strácal v jej očiach*

/ehm, ehm..kam to spejem? Very Happy/
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Icon_minitimeŠt september 11 2008, 16:50

/také jednoduché to mať teda nebudeš Very Happy Very Happy Very Happy/

*Chvíľu jej trvalo kým si uvedomila že jej chytil ruku a preplietol si s ňou prsty. V prvom okamihu sa usmiala, no následne si uvedomila čo to robí. Chris bol mŕtvy, no aj tak si nevedela predstaviť že môže byť ešte šťastná s nejakým mužom, aj napriek tomu že od začiatku vedela kam tento večer smeruje. TO nebola priateľská prechádzka, bolo to rande a ona si toho bola vedomá keď to priajala. Napriek tomu sa však teraz splašila, trochu trhla rukou a vstala* ja...* hlas sa jej zasekol v hrdle* ...potrebujem čas...* povedala tichým hlasom a pozrela k stolom s jedením* nejdeme sa najesť?* spýtala sa, očividne sa snažiac dostať zo situácie, ktorú sama nevedela pochopiť*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Noehu Ritus

Noehu Ritus


Male
Počet príspevkov : 26
Rasa : mimozemstan
Vek postavy : 10.04.3994
Povolanie : Zlodej/maliar

Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Icon_minitimePi september 12 2008, 12:58

Aka nadherna plaz....*Zamumlal s uskrnom, ked vybalil z kufrika platno a rozrobil stojan. Malba a kresba je polka jeho zivota...ktorou maskuje tu druhu polku. jeho vyhlad je prevazne more, ale to co je niekde vedla neho , je nadherna vila, ktora ma podla jeho pozorovani, len dvoch obvatelov. Seksy blondku a nejakeho milenca. To by nemal byt problem, kedze ten barak je taky dokonaly a velky, ze ak on vnikne zo zadu, oni si v spalni ani nic nevsimnu. podla spehovania vypatral, ze spalna je ich epicentrum pobytu.* Logicke...*zamumlal, ked zacal nanasat na platno podkladovu modru..ci uz pre more, alebo pre nebesa.* heh....i ja by som s nou bol len v spalni...*uskrn mu roztiahol tvar prave vtedy, ked stetcom potiahol jednu dokonalu liniu stvarnujucu vlnu. Uz je len otazka hodin, ked sa priblizi o kusok viac k tomu domu. jeho prve dva obrazy, ktore stu stihol zmalovat, kopiruju dokonale ich vilu...a zhmotnuju jeho predstavy. zakryty hustym figovnikom sa blazene pusta do malby, cakajuc na vhodnu prilezitost.*
Návrat hore Goto down
Eliot Rower
Lekár/ka
Eliot Rower


Male
Počet príspevkov : 202
Rasa : človek
Vek postavy : 21.5. 3985

Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Icon_minitimePi september 12 2008, 15:14

/ty si teda protivná Very Happy/


* trocha nútene sa usmial ale prikývol* Ako si madam želá.... A budem gentleman a dokonca... Si to váž aja zaplatím *povie zo smiechom a vydá sa smerom ku stánkom. V jednom uvidí nejake marcipanove lizatk a atak sa tam zastaví a kúpi jej lízanku v trave injekcie* To ked sme tí lekári *povie veselo a objedná si hot dog. kývne na nu* a ty si čo dáš?
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Icon_minitimePi september 12 2008, 17:13

*Pri pohlade na lízatko sa začala pobavene smiať* ludia sa nas začnu bať a ujdú* zaškerí sa a kývne k hot dogu* to isté* ušknula sa.* ale bez horčice * dodá veselo* uspokojím sa iba s párkom v rožku a príjemnou spoločnosťou* pokojne si odrnula čierny prameň vlasov z očí a rozhliadla sa po okolí, kde stáli nejakí iní ľudia, vyberajúci si čo si dajú na jedenie, rovnako ako oni*

/Very Happy nie len hram za zmätenú Alex Very Happy/
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Icon_minitimeSo september 13 2008, 10:17

* Musel sa usmievat pri Tessinych zvedavych otazkach, ktore nastali takmer hned ako on stichol. Vedel si predstavit ako jej priatelia na lodi museli chybat aj ked prevaznu vacsinu casu ich stretavala ako Jesson Carter zatial co Tessa Montenegrova zila pod touto maskou. Aj ked sa spociatku hneval, že tomu bolo tak teraz sa pri niektorych spomienkach dokazal usmievat... pri niektorych ho vsak stale obchadzal mraz. Pritisol svoje pery na jej celo a chvilu len ticho vnimal jej pritomnost.* Myslím, že Freya by sa ti pačila, vsimol som si, že toho mate vela spolocneho.* rozhovoril sa pospeky neodeliac svoje pery od Tessinej hebkej pokozky a v slovach mu zaznel usmev.* Najmna v tom, že si aj tak nakoniec vždy vsetko urobite po svojom. Bryan sa snazi ako vie, ale je to len muz ako ja a ja viem pochopit jeho slabost ked sa jedna o jeho sestru.* nadvihol sa trochu na lakti a zahladel sa Tesse nezne do oci.* A co sa tyka Leeho zrejme tiez pochopil ake tažke je to s vami no este tazsie bez vas.* zazartoval a posteklil nohou Tessino lytko pricom este upokojujucim hlasom dodal.* Jack by ti mohol vsetko porozpravat no kedže som ziarlivy snubenec a budem este ziarlivejsi manzel mohla by si sa pytat mna.
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Icon_minitimeSo september 13 2008, 12:06

*Nedalo sa jej neušknat, pri veciach ktoré jej rozprával. Bryan a Freya, nevedela sa dočkať kedy stretne jeho sestrou, aj keď viac sa tešila na celú trojku, predsa len, oni už boli jej priatelia.* a nie si rád že si všetko robíme po svojom?* ušknula sa* lepšie vlastný rozum ako byť nejakou bábku* pohladkala ho nežne prstami* som rada že Lee prišiel k rozumu*prehovorila zamyslene. Rowan zjavne prestala naháňať každného nového člena posádky, alebo tým možno pravokuje Leeho. Na tosa už ale pýtať nemienila, predsa len, bolo otázkou času, kedy sa znovu stretnú a bude si to môcť odsledovať v praxi* vidím že ty si užpochopil aké ťažké by si to bezomna mal* slabunko sa zasmiala ked ju pošteklil a nad jeho poslednou vetou sa zasmiala ešte veselšie* hádam by si len nežiarlil na Jacka...* naklonila sa aby ho mohla pobozkať slabo na pery a pozorne sa mu zahladela do očí*a k tomu, jediný komu som kedy kládla na lodi nejaké...ehm...zvláštne otázky bol Bryan, kedže vedel o mojej skrytej identite* ukazovákom mu kreslila na pokožke neviditeľné vlnky a rôzne tvary, sledujúc ale pohľadom Cassovu tvár*
Návrat hore Goto down
Noehu Ritus

Noehu Ritus


Male
Počet príspevkov : 26
Rasa : mimozemstan
Vek postavy : 10.04.3994
Povolanie : Zlodej/maliar

Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Icon_minitimeSo september 13 2008, 12:41

*Pohodovo odlozi dalekohlad vnimajuci teplotne zmeny v dome.* Spalna spalna.....a*uskrnie sa, kedze pochopi, ze z tej spalne asi nemienia vyliezt. Spokojne vezme zbalene platno a zakryje svoje pomocky do krovia pod figovnik. Ved ktory idiot by do trnov siel nieco hladat ak nie on sam. Otrasie si smietky z vlasov, schmatne posledne platna stvarnujuce ich vilu a okolie. Cielene spoznanie obeti je hlavna cast jeho planu, kedze lepsie rozozna ich charakter ako taky. A predstava, zeby nestretol tu sexy blondku...to ho zabije, ak to nespravi....

------------
Po desiatich minutach slapania do kopca, pricom platna vyuzival ako tienidlo pred slnkom sa ocitne pred hlavnym vchodom, ktory pripomina skor vchod do hotela, ako do domu, ci do vily. Uzas zakryje kamennou tvarou. nechce posobit nadrzane, unesene a ani nijak podobne. Je suverenny maliar...Nadych vydych, jedno zabuchanie do dveri.* A je to...uz len cakat....*Zamumle, no v momente mu tvar zdobi usmev pre kamery.*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Icon_minitimeSo september 13 2008, 12:46

* Kútikom oka vnímal Tessin pohľad na profile svojej tváre, a tak črty stiahol do neurčitej masky akoby o niečom veľmi tuho premýšľal.* Noo...* zatiahol a oprel sa aj o druhy laket pricom hlavu naklonil trochu nabok.* ... ked to spomínaš ešte stále som neprisiel na to ako by som ťa mohol potrestat za tvoju lahkovaznost ohladom osoby Jessona Cartera. Vždy mi do toho niečo voslo...* konecne sa otocil tvarou k Tesse no na perach mu uz pohraval siblasky usmev a v hlase zaznieval rovnaky vesely ton.* Ale teraz som uz na to prisiel.* uskrnul sa a skor nez by Tessa stihla cokolvek namietat zlahka si na nu lahol podopierajuc sa na laktoch a stiahol na nich postelnu prikryvku takže sa zrazu ocitli v celkom inom svete.* Budes ma prosit aby som prestal.* prorokoval s uskrnom a zacal Tessu steklit vsade kde predpokladal, že to bude mat želany ucinok. Aby jeho umysel vyznel este hrozivejsie nebezpečne zavrčal napodobnujuc tak vrčanie divej šelmy no vzapati sa zacal celkom nevinne smiat.* Tak, čo teraz uz lutujes svoju lahkovaznost?* opytal sa no steklit Tessu neprestal. Plachta sa nad ich hlavami vírila ako druhe nebo zastrete belostnymi oblakmi no prenikali cez nu luce svetla, ktore dodavali Tessinym vlasom sytejsi nadych zlata.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Icon_minitimeSo september 13 2008, 18:44

*Nestihla sa ani zorientovať a už bola ponorená v tme prikrývky. Rýchlo pochopila o čo ide, hlavne keď zacítila, ako cieľene blúdi prstami po jej tele a šteklí ju hoc kde, kam ho len napadne. Všetko jej hned prišlo oveľa smiešnejšie, no ked sa prstami dostal k rebrám, nemohla sa prestať metať a smiať zároveň*to stačí* vykríkla niekoľko krát, snažiac sa vymaniť spod jeho tela. Mal to však dobre vymyslené lebo spod neho sa utiecť nedalo. Zrazu ale začula klopanie* Cass* zbystrila sluch a potichu zostala ležať* cass počkaj...niekto klopal...*povedala potichu pod prikrývkou. Zrazu sa začervenala, uvedomujúc si že sa milovali v posteli nejakého neznámeho muža. Apon prenu bol neznámi, no vždy to bola jeho vila. Doteraz sa milovali vonku alebo v ich posteliach, či už na Thanatose alebo v jej izbe...no teraz ležali v cudzej posteli, až jej to prišlo zvláštne. čo ak prišiel práve jej majiteľ a nájde ich tam...ale prečo by zase on klopal, mal predsa klúče...* pôjdeš sa pozrieť ty?* spýtala sa, uvedomujúc si že sú obaja nahý a jej to teraz už vôbec neprichádzalo moc smiešne. Poobzerala sa kde má oblečenie, no to ostalo v kúpeľni...*
Návrat hore Goto down
Noehu Ritus

Noehu Ritus


Male
Počet príspevkov : 26
Rasa : mimozemstan
Vek postavy : 10.04.3994
Povolanie : Zlodej/maliar

Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Icon_minitimeSo september 13 2008, 19:03

*V momente ked ho uz zacal pot stipat v ociach a uz ho nebavilo carovat ten usmev kopol len tak do murika, aby sa odreagoval. Ako nadaval, ked si zoskrabol kozenu vrstvu spice na topanke.*Sakra...snad to bude za nieco stat...*Zamrmlal a zacal si na muriku cistit od vlhkeho piesku podrazky. Sem tam kopol bokom topanky o murik a pozoroval ako opadka tona piesku za druhou.*Sakra milostpani a uz si pohnete? Ved tie platna nieco vazia...*Namosurene si ich ponapraval pod pazuchou a nervoznejsie ako predtym zabuchal na dver. Ale on sa nezaprie..on je dokonaly..napriek hnevu a nervozite opatovne nasadi ten usmevik.*
Návrat hore Goto down
Eliot Rower
Lekár/ka
Eliot Rower


Male
Počet príspevkov : 202
Rasa : človek
Vek postavy : 21.5. 3985

Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Icon_minitimeNe september 14 2008, 16:41

*ked si všimol to jej jednoducho ženske gesto usmial sa pre seba * možeme iba dufať, že tu nik neodpadne alebo nedostane alergický záchvat... K práci sa mi skutočne nechce vrátiť...* zahundral a spýtavo na nu pozrel* ty si sa ako stala lekárkou?
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Icon_minitimePo september 15 2008, 06:11

*Ušknie sa a prikývne na súhlas* to je fakt, ked už máme po tej vojne...netúžim sa vracať k mrtvolkam...uprednostnim normalnu pracu niekde v nemocnici...* pokrči plecami a pri jeho dalšej otázke tak nerozhodne pokýva hlavou* vieš ked ma uniesli na gyro tak si zo mna vychovávali to čo chceli...ako mohla som si vybrať čo som chcela, no vždy to bolo obmedzené...no a skončila som ako lekárka a psychologička...* porrčila znovu plecami a zahryzla do hotdogu*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Icon_minitimePo september 15 2008, 09:40

* Rovnako ako Tessa, tak aj on zaregistroval klopanie na dvere, ktoré sa o niekolko minut zopakovalo no tentoraz uz o niečo naliehavjsie ba az nervozne. Prestal Tessu steklit, odhodil prikryvku nabok a zacal si rychlo natahovat nohavice pricom sa na chvilu otocil k Tessinej tvari a upokojujuco sa na nu usmial. * Neboj sa vybavim to.* natiahol ruku k jej zlatistym vlasom a sklzol az na lice, ktore jemne posteklil. V duchu sa v nom vsak ozvala ostrazitost, pretože nepredpokladal, že by ich tu niekto hladal. Najblizsi susedia boli vzdialení niekolko kilometrov a nemali dovod sem chodit rovnako ako ani Gerry, ktorý im poskytol svoju vilu aby mali s Tessou viac sukromia a moznost oddychnut si po tych udalostiach s Andersonom.
Koselu nechal lezat na zemi, pretože beztak bola cela premocena, a preto obleceny len v nohaviciach vysiel zo splane privruc za sebou dvere. Presiel cez vzdusnu utulne zariadenu obyvacku až k vchodovym dveram, ktore razne otvoril a cele ich vyplnil svojou vysokou postavou. Pohladom skumavo presiel po muzovi, ktorý tak nervozne cakal kym mu nepride niekto otvorit a zalozil si nepristupne ruky na hrudi.* Obavam sa, že milosťpani teraz nemože ale ak niečo mate povedzte to mne a ja posudim ci je to natolko dolezite aby som ju kvoli tomu vyrusoval.* ani sa nesnazil zakryvat zlu naladu z toho, že ich vyrusil obycajny podomovy predavac obrazov.*
Návrat hore Goto down
Noehu Ritus

Noehu Ritus


Male
Počet príspevkov : 26
Rasa : mimozemstan
Vek postavy : 10.04.3994
Povolanie : Zlodej/maliar

Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Icon_minitimePo september 15 2008, 10:57

*Cakanim na niekoho, niekoho kto sa vzda vasne toho druheho a zlezie pri dvere ho zacali napadat rozne obrazy ktore boli viac ako pouzitelne. ..Milenecke sceny, postelne laskanie sprcha...Pokojne si prekrrucal tieto puzzle casti v hlave a vymyslal ako ch skomponovat a ci pouzije i tu blonku. Ked tu zrazzu sa otvorili dvere a tam stal..* Oh! Kapitan Cassian Scrad! kolka cest!Prekvapene polozl platna a oprel ich o murik pripraveny mu podat ruku,Sakra to co je toto? Nema byt na lodi? toto nebude take lahke! Zacali sa mu rucat muriky planov a uz aj premyslal kolko obrazov este namaluje pokial sa k nim dostane. No predsalen pokojne pokracoval. Alebo nie pokojne? Ved pred nim stal akysi jeho hrdina.* Hej clovece Vasu lod som maloval nedavno, ked kotvila na tej pplanete.nnna I sakra uz si ich nai nepamatam..stale som inde, ale vas som nezazrel..*Jeho nadsenie nebolo hrane, davno nebol tak uprimny ako teraz.* Ah jaaj no to je ina vec ked ste tu..Mam pre vas nieco..par dni stanujem na plazi a malujem okolie a pritotm som namaloval tuto ilu..ma napadlo ze ci by majitel domu nemal nahodou zaujem...*Splasol dlanami k sebe a rozbalil hned prvy obraz stvarnujuci vilu pri zapade slnka celu oziarenu rumelkovymi odtienmi.* Co vravite? Akoze..nemalujem len domy a sceneriu som aj portrerista, zial..*Pokrcil ranmenami s realnym smutkom.*Nemam so sebou ziaden...ale mam tu este dva obrazy vasej vily..*Vytiahol dalsi, kde sa vila vyjimala na vrchu a pod nou bol sad mangovnikov a citrusovnikov. Na poslednom platne bola vila zachtena ciastocne, kedze more pokrvalo vacsinu.* Co vy nato?*Blazene na neho hodil pohlad cakajuc na rozsudok.* A mozno by sa vasej pani pozdavali...*Dodal na zachranu situacie.*
Návrat hore Goto down
Eliot Rower
Lekár/ka
Eliot Rower


Male
Počet príspevkov : 202
Rasa : človek
Vek postavy : 21.5. 3985

Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Icon_minitimePo september 15 2008, 12:25

*ked povedala psychologička zodvihol ruky a s prstov vytvoril kríž a ruky otočil k nej* O ....druhý satan...nenávidím psychologov... mám s nimi zle skúsenosti... Ale teraz..hm možno zmením názor *povie veselo a taktiež sa pustil do hot dogu. Ked zahryzol kečup mu vystrekol na košelu. Sklamane si vzdychol* pozri, ešte tu zo seba urobím totálneho hlupáka.... *zašomre a snaží sa tu škvrnu nejako odstrániť, tá sa však iba viacej rozmazala a tak bezradne pozrie na Alex*
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Icon_minitimePo september 15 2008, 12:31

((pozrime sa, pravy chlap...ani jest to na poriadok nevie Very Happy ))
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Icon_minitimePo september 15 2008, 16:08

Ja som náhodu veľmi milá psychologička* ušknula sa veselo a popri tom žula, nedbajúc na nejaké slušné stolovanie* ak máš nejaký problém, rada ťa vypočujem...a ešte k tomu som viazaná lekárskym tajomstvom...už som skoro ako kňaz a ty ma tu prirovnávaš k satanovi...* pokrúti hlavou predsterajúc viditeľne podráždenie, aj ked v očiach je vidno že sa dobre baví* zato viem čo si ty* vybuchne smiechom ked si rozmachlí škvrnu od kečupu* prasiatko* z vrecka vytiahne vreckovku a opatrne mu prejde po švrne, aby tam zostal len flak a nie samotný kečup* tu ti to ťažko vyčistím...ale ked sa odvezieme nazad tak to umyjem* žmurkne a mykne plecami* ale neboj sa, nepovažujem ťa pre nejaký fľak za totálneho hlupáka....to je len tvojim pohlavím...vy to už máte proste v krvi *podpichne ho škodoradostne*
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Icon_minitimePo september 15 2008, 16:17

*Nepochybovala o tom akou rýchlosťou to Cass vyriadi s prípadnou návštevou, hlavne ked to nebol ich dom...kto by už len otravoval ich dvoch. Počkala kým Cass vyjde von z izby, vykĺzla z postele, vediac že oblečenie nemá v izbe ale v kúpeľni, teda ak nechcela nahá behať po chodbe, bolo treba pozrieť čo je v skrini. Hľadala nejaký uterák lebo prikrývka bola veľká, no župan vysiaci na vešiaku ju potešil viac. Rýchlo na seba biely župan navliekla, bosá vycupkala pri dvera aby zistila kto prišiel. Maliar...netušila aký postoj k tomu Cass zaujme, no ona mala umenie cekom rada, ved jeden obraz mala od Raita priamo z Thanatosu...aj ked to bolo skôr také...moderné umenie...* čo to tu máte?* spýtala sa nahlas a bosá na špičkách docupkala ku Cassovi, zahalená tak aby jej trčal len krk a vyššie a nohy od kolin niššie. Aj napriek tomu že bola oblečená dosť, objala Cassa zozadu okolo chrbta a iba hlavu vytrčila spoza boku aby videla čo maliar ponúka*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode
Cassian Scrad


Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Icon_minitimePo september 15 2008, 16:40

* Stále nepodliehajúc prílišnej ochote len tak upustiť zo svojej ostražitosti, natiahol ruku k maliarovi a pevne mu ju stisol. S pokojnym vyrazom na tvari si vypocul cely jeho prihovor a prijal vysvetlenie toho, prečo poznal jeho meno aj ked nepredpokladal, že je az taky znamy ako sa to zdalo z muzovych slov. Ked za sebou zaregistroval jemne Tessine kroky a na pase pocitil jej ruky len ich prekryl svojimi a zlahka ju pohladkal na predlaktí. Pohladom ocenujuco sklzol po obrazoch, ktore mu maliar ukazal a aj ked na to nebola prave najvhodnejsia chvila vyjadril svoj nazor uznanlivym usmevom a slovami.* Vase obrazy su skutocne krasne no ja nie som majitelom tejto vily. So snubenicou sme tu len hostami no necham na nej ci si chce pozrieť aj zvysok.* otocil hlavu z profilu k Tesse s usmevom a vyznamne nadvihnutym obocim kedže zacitil na svojom chrbte len tenku latku zupanu.* Co na to povieš miláčik?
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hl. mesto Telarionu   Hl. mesto Telarionu - Stránka 10 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Hl. mesto Telarionu
Návrat hore 
Strana 10 z 33Choď na stránku : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 33  Next
 Similar topics
-
» Heliath, lesy Telarionu
» Mesto

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planeta Telarion-
Prejdi na: