Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 45. dok

Goto down 
5 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorSpráva
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

45. dok - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 45. dok   45. dok - Stránka 4 Icon_minitimeUt január 22 2008, 18:30

(( Nebude sa mstiť lol! Ale to kopnutie mu s radosťou uštedrí lol! ))
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

45. dok - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 45. dok   45. dok - Stránka 4 Icon_minitimeUt január 22 2008, 18:33

/ ale ved mi nechaj sancu na potomkov lol! /
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

45. dok - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 45. dok   45. dok - Stránka 4 Icon_minitimeUt január 22 2008, 18:35

(( Nemôžeš rozširovať svoje parkhanstvo, je to ekologicky neprijateľné lol! lol! ))
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

45. dok - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 45. dok   45. dok - Stránka 4 Icon_minitimeUt január 22 2008, 19:32

* Kracal dlhou chodbou, jedinou, ktora viedla na mostik Thanatosu a cestou uvazoval co dalej. V jednej chvili sa dokonca pytal sam seba ci to ma vobec zmysel, pozastavovat sa nad niecim takym nestalym a nepreniknutelnym ako je buducnost. Blizi sa vojna. Viktor sa len tak nevzda naroku na podiel kolonizovanej Zeme. Keby to urobil zaprel by v sebe krv rodu, z ktoreho obaja pochadzali. Do tychto myslienok sa mu votrel obraz Shiroinej tvare. Opat v jej ociach videl ten zapas vasnivosti s podajnostou, zamatovo hladku pokožku tela, citil opojnu chut jej pier. Miloval sa s nou ako predtym so ziadnou inou ženou. To ale Shiroi nemohla poznat, vedel to iba on sam, ale už nikdy nebude mat možnost aby ju o tom presvecil. Ktovie či si zobrala ten privesok. Pomyslel si zatial co kyvnutim hlavy odzdravil prveho dostojnika, s ktorym sa cestou minal. Podla toho ako ju za ten cas spoznal by povedal, že si ho zobrala aby jej pripominal chybu, ktorej sa dopustila s nim. On si bude svoju pripomienku nosit so sebou. Neviditelnu a predsa ju zakaždym pociti ked na to pride. Zovrel celust a snazil sa Shiroin obraz vytlacit z mysle. Dal jej zbohom a nepredpokladal, že ju ešte niekedy uvidi. *
- Kapitan Scrad! - zvolal podraždenejsie než mal povodne v umysle. Vstupil na mostik a pohladom sa zavrtal do muza, ktory prave kontroloval suradnice na spiatočnu cestu. Postavou bol len o trochu nizsi ako Raito no to bolo asi vsetko co mali podobne. Vyzorovo boli odlisni ako noc a den. Zatial co Raito mal dlhe cierne vlasy a bledu pokožku, Scrad mal vlasy kratke a svetle. V ociach sa mu odražal pokoj no ten pokoj bol celkom odlisny od ladoveho bezvetria, ktore salalo z Raitovho pohladu. Napriek tomu si Scrad vysluzil u neho, ako jeden z mala, uctu, ktoru dosial nic nenarusilo ani neposkvrnilo. Otočil sa od hlavneho panela kde zadaval suradnice a vrhol na Raita spytavy pohlad.
- Co tu dopekla ešte robime?- nahnevane sa mraciac pristupil blizsie ku kapitanovi. Kutikom lica mu posklbavalo co ako zvieral celuste do nelutostnej grimasy. Scrad sa na neho usmial akoby si to vobec nevsimol, oprel sa o blizke zabradlie a zalozil si ruky na hrudi.
- Netvarte sa akoby ste to nevedeli. Cakame kym dama neopusti palubu Thanatosu.- urobil jemnu narazku a vedel, že zatal do ziveho. V podstate mu bolo jedno ci si Raito dovliekol na Thanatos nejaku zensku mal len chut ho podpichnut. vyuzival možnost že ako jedinemu mu kvoli tomu nehrozila smrt. Spokojne sa usrkrnul ked videl vraždeny zablesk v Raitovych ociach. Zeby s nou nebol spokojny? Ts ts mrzute rovnako ako jeho vyraz. Scrad sa zaskeril.
- Davajte si pozor na to co hovorite a akym tonom to hovorite. Už nikdy...- Raito pristupil ku Scradovi ešte blizsie a z blizkosti sa mu zadival do oci.-...sa neopovazte strkat nos do veci, do ktorych vam nic nie je.- Scrad o krok cuvol od zabradlia a vystrel pred seba ruky na obranu s predstieranym zdesením. Takehoto ho ešte nevidel, to musel uznat. Co to s nim ta ženska dorobila, že sa jej zastava? Pretože prave tak to pochopil a nemohol si to pomylit s nicim inym.
- Len pokoj už odlietame.- rozhodol sa nevracat k teme a ked zbdal spokojny zablesk v Raitovych ociach vedel, že urobil dobre.
- Vsetci na svoje miesta! Vraciame sa domov! - zavelil a odvratil sa od Raita aby mohol vydavat dalsie rozkazy. Po par minutach sa Thanatos odpojil od doku a smeroval preč z Enesianu. Ked sa dostal na orbitu planety, chvilu ešte neberal rychlost no potom sa v sekunde stratil na pozadi cierneho vesmiru akoby tam ani nikdy nebol.*
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

45. dok - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 45. dok   45. dok - Stránka 4 Icon_minitimeUt január 22 2008, 19:34

/ teraz som dostal taky sialeny napad lol! co keby Shiroi cakala dieta ? lol! ...neblazni lol! chces vesmir pripravit o daslieho takeho užasneho ako som ja ? lol! /
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

45. dok - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 45. dok   45. dok - Stránka 4 Icon_minitimeUt január 22 2008, 19:36

/dieťa??? no vam ide...teda tebe Raito Very Happy/
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

45. dok - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 45. dok   45. dok - Stránka 4 Icon_minitimeUt január 22 2008, 19:37

(( Fajn, dobre lol! Ja súhlasím lol! ...vieš čo? Ja si ho vychovám po svojom lol! ))
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

45. dok - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 45. dok   45. dok - Stránka 4 Icon_minitimeUt január 22 2008, 19:50

/ no to zas bude lol! dalsi zabijak lol! ...ale kym vyrastie celkom chcem ta za zenu lol! nemožem nechat svojho syna alebo dceru bez otca lol! /
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

45. dok - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 45. dok   45. dok - Stránka 4 Icon_minitimeUt január 22 2008, 19:54

(( Nehovor lol! To dieťa bude slušne vychované na prežitie v spoločnosti lol! ...brzdiii, to je ešte 9 mesiacov, to bude ešte veľa RPGčiek lol! Bude sa to musieť domyslieť Razz ))
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

45. dok - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 45. dok   45. dok - Stránka 4 Icon_minitimeUt január 22 2008, 19:59

/ 9 mesiacov je strasne malo ked si to zoberies lol! už len ta vojna "akože" potrva take dva alebo viac lol! ..ale ja už viem ako sa stretneme lol! lenže to je prekvapko:lol!: a Alex nic neprezradzaj aj ked už asi tusis o com hovorim .lol!: /
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

45. dok - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 45. dok   45. dok - Stránka 4 Icon_minitimeUt január 22 2008, 20:01

/o čom to meleš moj drahy???? ja som trošken mimo.../
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

45. dok - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 45. dok   45. dok - Stránka 4 Icon_minitimeUt január 22 2008, 20:03

(( Tak to som zvedavá lol! Potom by trebalo urobiť cez tú vojnu nejaký "časový preskok" Smile A nech niekto spíše, ako sa to všetko vyvíjalo Smile ))
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

45. dok - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 45. dok   45. dok - Stránka 4 Icon_minitimeUt január 22 2008, 20:05

/ to je dobry napad lol! neberies to ? lol! ...už som ti to objasnil v poste lol! /
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

45. dok - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 45. dok   45. dok - Stránka 4 Icon_minitimeUt január 22 2008, 20:07

(( Jo, len treba, aby sa všetci skupinovo dohodli, tak by bolo dobré ísť na MSN/ICQ/Skype/Pokec do nejakej miestnosti, aby sa to tam zorganizovalo Smile ))
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

45. dok - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 45. dok   45. dok - Stránka 4 Icon_minitimeUt január 22 2008, 20:09

Dobré by bolo spýtať sa Gfm. on sa vo vojne zjavne vyzna Smile
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

45. dok - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 45. dok   45. dok - Stránka 4 Icon_minitimeUt január 22 2008, 20:11

Hmm... "...a po mnohých intrigách, preliatej krvi a náreku, tátoatáto strana vyhrala." Very Happy
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

45. dok - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 45. dok   45. dok - Stránka 4 Icon_minitimeUt január 22 2008, 20:22

/ ale chcelo by to aj take vsuvky kde sa viac priblii zivot jednotlivych postav vo vojne...možno by sme to ani nemuseli spisat ako jeden pribeh ale zahrat bitku vo vesimire lol! /
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

45. dok - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 45. dok   45. dok - Stránka 4 Icon_minitimeUt január 22 2008, 20:25

(( Staaaar waaars Very Happy Cu svetelnú katanu lol! Tak ako sa dohodnú vyššie mocnosti, ja len poslúžim,a k bude potrebné Smile ))
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

45. dok - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 45. dok   45. dok - Stránka 4 Icon_minitimeUt január 22 2008, 20:40

/ že vyssie mocnosti lol! to znelo tak ...lol! nadradene lol! to nezalezi len od nas lol! ale aj od vas pretože aj vy s nami hrate a mate rovnake pravo zapajat sa do deja a rozvijat ho Smile inak Alex mohol by som si vytvorit v Telarione nejake miestnosti ? prosiiiim na kolenaaach lol! Smile /
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

45. dok - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 45. dok   45. dok - Stránka 4 Icon_minitimeUt január 22 2008, 20:43

(( Jo, ja viem lol! Ale "vyššie mocnosti" to vždycky dobre premyslia, že už ani netreba drastické úpravy Very Happy Tj.: podľa mňa sa väčšine ani moc nechce ^_^ Nazvala by som to skôr... Rada starších Very Happy Ja sa zapojím, v pohode, ak budem mať nejakú pripomienku, alebo návrh Smile A každý tak isto, dúfam Very Happy Aby potom nebolo zle, že "Ja som chcel takto, ale ono je to teraz tak" Smile ))
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

45. dok - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 45. dok   45. dok - Stránka 4 Icon_minitimeUt január 22 2008, 20:55

/ to je dobry rec Wink pripajam sa lol! a inak gratulujem k funkcii Oci gyra Smile /
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

45. dok - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 45. dok   45. dok - Stránka 4 Icon_minitimeUt január 22 2008, 20:57

(( Ďakujem, zmením si aj podpis, na niečo Chuck Norrisácke... Mám dve rýchlosti: chôdza a buzerovanie lol!
Trebalo by to dať aj do oznamov, alebo tak nejak, lebo väčšina ľudí to nečíta Smile ))
Návrat hore Goto down
Alexandra Ling Xiaoyu
Psychológ, lekárka
Alexandra Ling Xiaoyu


Female
Počet príspevkov : 1149
Rasa : človek :)
Vek postavy : 23.2. 23 rokov

45. dok - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 45. dok   45. dok - Stránka 4 Icon_minitimeUt január 22 2008, 20:59

/čo mám dať do oznamov?? a ake miestnosti chcetena telarione? /
Návrat hore Goto down
https://gyro.slovakforum.net
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu
Shiroi Yagami


Male
Počet príspevkov : 979

45. dok - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 45. dok   45. dok - Stránka 4 Icon_minitimeUt január 22 2008, 21:02

(( Bud do oznamov, alebo niekde na oči, nech je to vidno, niečo typu "Gyro - vojna, rozvoj deja a návrhy - povinné" Smile ))
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ
Raito Yagami


Male
Počet príspevkov : 514
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

45. dok - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 45. dok   45. dok - Stránka 4 Icon_minitimeUt január 22 2008, 21:03

/ to bolo dobre vyjadrenie Shiroi lol! ..no ja by som tam mal rad ason nejaky dom nech nie som bezdomovec a potom tie dalsie podla potreby Wink Smile /
Návrat hore Goto down
Sponsored content





45. dok - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 45. dok   45. dok - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
45. dok
Návrat hore 
Strana 4 z 5Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Enesian-
Prejdi na: