Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Planéta Iliwian

Goto down 
+18
Olivia Pangiote
Ethrinne Shammi
Alexandra Ling Xiaoyu
Remyane
Niryai Diska'ha Moaite
Thenayre Ross
Imary Khei
Dreena Thall
Yuki Yamihoshi
Alexander Axel Carpenter
Anawel Eia
Max Royce
Cassian Scrad
Ryan Lombardi
Bryan Nicholas Ledon
Wargan Nathrin
Lexie
Admin
22 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 18 ... 32  Next
AutorSpráva
Max Royce

Max Royce


Male
Počet príspevkov : 82
Rasa : Človek
Povolanie : poručik

Planéta Iliwian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 4 Icon_minitimeNe august 24 2008, 20:13

Dočertaa *skríkne na celý zachod ked zbada že sa prave oštal na nohavice. Nemuselo sa to stať keby nemyslel na Anawel s ktorou ju nechal Lee osamote* som ja ale debil *rychlo odtrhne kus toaletneho papiera a začne si ním šúchať nohavice* dočerta .. vôbec to nejde dole *hodi toaleták do hajzla a ked zrazu začuje chlapčenský detský smiech* čo vám je tam smiešne sopliaci *navliečie si nohavice, zapne zips a ked sa chysta opustit kabinku zisti že niekdo musel dat z druhej strany niečo na dvere lebo mu nešli otovorit* okamžite to dajte preč počujete vy malý smradi, okamžite *niekolko krát vrážala o dveri aby povolili no nestalo sa tak. Pobavený chlapci vyšli so záchoda.* čo teraz ? *Anawel ho už určite čakala. Nezostavalo mu nič ine len sa posadiť na doksu zachoda a pocčkat na niekoho kym nepride*
Návrat hore Goto down
Anawel Eia

Anawel Eia


Female
Počet príspevkov : 231
Rasa : mimozemstanka
Vek postavy : 7.4 3998 17 rokov
Povolanie : ostrelovačka na vesmirnej lodi

Planéta Iliwian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 4 Icon_minitimeNe august 24 2008, 21:54

*Kde je tolko preboha? Vari i u neho plati pravidlo...ak je chlap dlhsie ako dve minuty na WC tak uz isto len necura??? Booze...Zatska, ked na nu uz spoza kopy gani nedockavy predavac, kedze suciastky mu zaberaju cely pult.*Uz uz to riesim...*Zodvihne na neho obocie, naznaci rukami nezne gesto a vykroci k WC.*Maax!* Zrreve na celu predajnu a chodzu zmeni na poklus, smerujuc k toaletam , ked je vsak nahle nutena zastat a padnut rehotom do kolien.* Heej niekto ta tu zamkol...* Plesne dlanami o seba a pretrie si ich.*Max? Zlato si tam?* Rehotavim hlasom uchopi stolicku, ktora zahatala cestu jej kolegovi von.* A jaa som si myslela, ze neviem co tam pachas...*Sikovne schmatne klucku a jednym tahom roztvori na par centimetrov dvere.*
Návrat hore Goto down
Max Royce

Max Royce


Male
Počet príspevkov : 82
Rasa : Človek
Povolanie : poručik

Planéta Iliwian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 4 Icon_minitimePo august 25 2008, 08:35

*Keď počul Anawel okamžite sa postavil a prišiel bližšie k dverám. Dočerta, čo si ta ženska teraz o ňom pomyslí* nejaký sopliaci ma tu zavreli ale ked sa my dostanu pod ruky tak s nimi zatočím *povie nahnevaným hlasom. Keď už konečne Anawel otvori dvere, vybehne zo záchoda rovno k umývadlu* mal ešte k tomu všetkému menšiu nehodu *začne si mokrou servítkou šúchať nohavice dúfajúc že to čoskoro zmizne* už sú všetky súčiastky pripravené? *spýta sa Anawel popritom ako si čisti nohavice na imtívnom mieste*
Návrat hore Goto down
Anawel Eia

Anawel Eia


Female
Počet príspevkov : 231
Rasa : mimozemstanka
Vek postavy : 7.4 3998 17 rokov
Povolanie : ostrelovačka na vesmirnej lodi

Planéta Iliwian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 4 Icon_minitimePo august 25 2008, 08:43

Ehm....*Zakasle len tak, aby ho mierne vytocila, alebo ine veci.* Nehodu....deti...ehm....*Premeria si ho zvrhlym, dokonale zvrhlym pohladom.*Ved pohoda....mam pocit, ze ta nehoda ti usla mierne i na kolena...*PObavene naciahne z dialky smerom k jeho kolenu prst, no pre istotu sa uz otoci, ved co ak by mu preplo, od tolkeho cierneho humoru z jej strany.* Ano vseticko je...len treba schopneho chlapa, co to zaplati a nalozi...*Pozorujuc si svoje polamane nechtiky, ba i do krvi sa len uskrna, predstavujuc si ho ako pobehuje nahy v toaletach hladajuch nahle servitky, ci papier. Nehoda....looolaaa....Davno nemusela vydat tolko energie na zastavenie smiechu ako teraz.* A dokonca predavac splietal nieco o zlave, za hromadny nakup....*Zamrmle, s tuzbou zmenit temu, i ked ma na male.*
Návrat hore Goto down
Max Royce

Max Royce


Male
Počet príspevkov : 82
Rasa : Človek
Povolanie : poručik

Planéta Iliwian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 4 Icon_minitimePo august 25 2008, 18:17

*Zdá sa že Anawel sa na ňom dobre bavila aj keď to nedávala najavo* môžeš sa kludne smiať veď to čo sa my stalo sa tak ľahko znovu neuvidiš *uškrnie sa akoby mu to vôbec nevadilo že cele nohavice mal oštaté. Zahodil servítky do koša a vykročil s mokrými nohavicami smerom k predajnému pultu* počul som ževraj dáte zľavu za hromadný nákup *usmeje sa a podá mu peniaze. Predavač dal všetko do dvoch tašiek* dakujem vám *povie predavačovi a pozrie na Anawel* sme vybavený môžme ísť naspäť na loď a aby to nevyzeralo že len ja som to tu vybavil *bez dalsieho slova podá Anawel jednu tašku* ale dúfam že si teraz nebudeš mysliet že nie som gentlmen *ešte sa ňu usmeje a vykroči smerom von z obchodu*
Návrat hore Goto down
Bryan Nicholas Ledon

Bryan Nicholas Ledon


Male
Počet príspevkov : 135
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : pilot

Planéta Iliwian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 4 Icon_minitimePo august 25 2008, 19:44

Dobre tak ideme za tym oranžovym plagatom.* usmeje sa no v tom geste nie je nic vysmesne. Prave naopak akoby sa snazil Lexie upokojit a preto sa jej už ani nedotkol aby ju opat nenaplasil. Len sa postavil blizko pri nu aby vsetci ti ludia, ktorí okolo nich prejdu s nejakymi postrannymi umyslami na ne okamzite zabudli. Pokial s nim Lexie kraca nedovoli aby ju niekto obtazoval.* Som pilot.* odpovie jednoducho a pohladom preklenie vzdialenost, ktoru este museli prejst.* Uz ako maly som sa hral s kamaratom u nas na dvore na pilotov a vesmirnych zloduchov...* zacal rozprvat pretože vycitil Lexinu neistotu. Mozno si takto potom aspon nebude mysliet, že detstvo stravil pri jednej vatre s ceratami.* ... ja som bol vžd ypilot.* usmial sa a pozrel na dievca vedla seba.* Ako si sa hravala ty? Nech si tu len ja neodhalujem svoje srdce...
Návrat hore Goto down
Lexie

Lexie


Female
Počet príspevkov : 138
Rasa : ešte neviem
Vek postavy : 19 rokov

Planéta Iliwian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 4 Icon_minitimePo august 25 2008, 19:59

*Ludia sa vonku správajú ako každý deň. Bez jediného slovka ktorým by sa ospravedlnili do seba narážajú, drgajú či sa nejakým spôsobom pokúšajú predrať cez masu ľudí, z ktorých povačšina je skazená, či už sú to zlodeji, zvrhlíci alebo iná skupina. Tentoraz však, ako kráča vedľa vysokého červenovlasého muža nestráca rovnováhu pri nárazoch s inými ľudmi, pretože tí si dávajú akosi pozor na to aby ich obišli. Napadlo ju, že možno ho aj oni považujú za pomocníka z pekla. Jej sa to však už nezdá pravdepodobné. Nevyzera nijako zle, červené vlasy možno vôbec nepatria peklu. Tvár ma peknu aj ked sa snaži nijako na neho necivieť, aby si to nevysvetlil zle* takže si si splnil sen z dectva* usmeje sa a zabočí do dlhej špinavšej ulice, kde už nie je toľko ľudí, pretože je užšia než ostatné. Po zemi prebiehajú nejaké krysi, no ona si ich nevšíma, pretože sama má schovatú jednu malú myšku vo vrecku.* tam kde som vyrastala som nemala moc času na hry...zväčša od nás chceli len poslušnoť, učenie a aby sme boli potichu* odvetí tichým hlasom a na chvíľu si predstaví ako sa asi mohol veselo zabávať so svojim kamarátom na nejakom dvore, nie za múrmy budovy ako ona.* ked som sa neučila, tak som vyliezla na povalu a čítala si tam knihy alebo som sa hrala že varím za pomoci všeliakých hlúpostí od dreva po listy rastlín* pokrčí plecami a stále kráča pred seba* myslíš že bude vadiť ak si vezmem na lod drobné zvieratko?* uprie na neho oči*
Návrat hore Goto down
Bryan Nicholas Ledon

Bryan Nicholas Ledon


Male
Počet príspevkov : 135
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : pilot

Planéta Iliwian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 4 Icon_minitimePo august 25 2008, 20:13

* Podla toho s cim sa mu Lexie zverila mohol usudzovat že jej detstvo rozhodne nebolo take stastne ako to jeho. Citil v jej hlase akysi smutok a velmi dobre vedel co može znamenat. Každy clovek predsa potrebuje rodinu a tych, ktorí ho budu milovať a obklopovat svojou laskou. Na oplatku im to vrati rovnako a sam sa nauci milovať bez toho aby za to niečo pozadoval. Tomu sa hovorilo nesebecka laska no ak Lexie vyrastala v domove ako vycital z jej slov potom jej bola tato radost asi casto odopierana. Pocuva pozorne každe jej slovo a pri zmienke o citani na povale a vareni sa jemne pousmeje no hlavu k nej neotoci akoby mal starost, že si to zle vysvetli. V skutocnosti si len predstavil male tmavovlase dievcatko vo svojom zabudnutom kralovstve ako sa ponara do sveta knih a predstiera, že vari kadejake zazracne napoje ci celkom obycajne jedla... zalial ho zvlastny pocit, ktory sa vsak ani nesnazil skumat, pretože to bolo zbytocne.* Aspon na povale si mohla byt sama sebou...* usmial sa a pokracoval v kracani.* Ktoru knihu mas najradsej?* zrazu sa vsak Lexie na niečo opyta a tak sa rozhodne jej odpovedať.* POdla toho o ake drobne zvieratko ide.
Návrat hore Goto down
Lexie

Lexie


Female
Počet príspevkov : 138
Rasa : ešte neviem
Vek postavy : 19 rokov

Planéta Iliwian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 4 Icon_minitimePo august 25 2008, 20:24

*Sama sebou. Pekné spojenie no nevie si ho v rámci svojej osoby predstaviť. Málokedy mohla byť sama sebou, no má pravdu. Tam na povale, bez dohľadu doterných párov očí sa naozaj cítila inak. Nebola to dievča ktoré sa muselo učiť všetky tie nezmysli ktoré nenávidela už vtedy, mohla byť pri varení ktoré ju tak fascinovalo. A knihy, láska k čítaniu jej zostala doteraz* na tú otázku ti neviem presne odpovedať* pokrčí plecami* mám rada rôzne knihy, nezáleží mi na ich žánroch...stačí aby mali pekný dej...no mám rada knihy v ktorých je obsiahnutých viacero vecí...* ukáže na veľký oranžový plagát nad jednou ulicou, ku ktorému smerujú* ...také kde je tajomstvo, humor...a...láska* dodá napokon a zastaví. Postaví sa pred neho a chvíľu váha, no potom strčí ruku do vrecka a druhú ruku natiahne k tej jeho. Chvíľu váha no napokon ju chytí a vystrie, pričom dlan otočí dohora aby mu na ňu mohla položiť drobnú myšku* takéto
Návrat hore Goto down
Bryan Nicholas Ledon

Bryan Nicholas Ledon


Male
Počet príspevkov : 135
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : pilot

Planéta Iliwian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 4 Icon_minitimePo august 25 2008, 20:37

* Ked sa Lexie postavi pred neho zostane stat a zvedavo caka co bude nasledovať. Jeho prekvapenie sa est ezvacsi ked odrazu na svojej ruke zaciti jemny, vahavy dotyk jej prstov ked mu vystierala dlan aby mu do nej mohla niečo polozit. Ovladol vsak crty svojej tvare aby ju svojim ohromenim nevyviedol z miery a akoby sa nestalo nic vynimocne sklzol pohladom na svoju ruku kde sa mu uz usalasila mala myska. Bola taka drobna, že sa v jeho sirokej dlani celkom stracala a male ocka sa upreli do tych jeho akoby ho prosila aby jej svojou silou neublizil. Opatrne zodvihol druhu ruku a malickom pohladil drobne krehke telicko ako keby sa dotykal motyla, ktory bol na dotyk velmi citlivy.* Vyzera ako Jerry.* zasmial sa ked zodvihol pohlad k Lexie. Chvilu len tak hladel do jej oci a potom akoby sa spaatal takmer nebadane pokrutil hlavou a odpovedal jej na otazku ci si može zvieratko pri sebe nechat.* Pokial tohto uchana nezbada hlavny kuchar hodovat na syre myslim ,že nebude nijaky problem s tym aby si si ho zobrala. Teda ak si casom na lodi nezalozi vlastnu rodinku...* uskrnul sa a zopakoval to co Lexie pred chvilou. Chytil jej volnou rukou tu jej, opatrne jej vystrel dlan a polozil na nu mysku.* Ako sa vlastne vola?
Návrat hore Goto down
Lexie

Lexie


Female
Počet príspevkov : 138
Rasa : ešte neviem
Vek postavy : 19 rokov

Planéta Iliwian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 4 Icon_minitimePo august 25 2008, 20:52

*Pozorne sleduje jeho prípadnú reakciu. Trochu sa obáva toho, čo povie na to malé zvieratko, ktoré si ona chráni ešte od času, ked sa naozaj skrývala na povale, čo nie je až tak dávno* volám ju Laisha* odvetí mu a nemá poňatia kto je to nejaký Jerry* kto je Jerry* spýta sa zvedavo a pokrúti hlavou nad jeho nápadom, až sa jej do očí dostanu pramene vlasov. Pár si ich odhodí a potom pokračuje v tom čo chcela* ak nemáte na lodi iné myši, tak je to málo pravdepodobné* odvetí veselo* mám ju z tej povaly, má už viac rok* ked teraz zobrie jej ruku, nemykne sa ako prvý raz ked sa jej dotkol a nechá si myšku prejsť drobnými labkami po ruke. Pohladí ju prstom po hlravičke a znovu na neho pozrie* tam kde som vyrástla neboli moc priateľský...* skonštatuje trpko* ...takže malá myška ktorá neodvráva a nevysmieva sa mi prirástla k srdcu...
Návrat hore Goto down
Bryan Nicholas Ledon

Bryan Nicholas Ledon


Male
Počet príspevkov : 135
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : pilot

Planéta Iliwian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 4 Icon_minitimePo august 25 2008, 21:19

Jerry je z jednej rozpravky zo Zeme.* zacal vysvetlovať s usmevom ked vlozil Laishu do dlane jej majitelky a naposledy jej bruskom malicka pohladil jemnu srst. Potom ruku stiahol a nechal ju zloženu pokojne vedla svojho tela.* Bola to mala nezbedna mys, ktora sa vzdy vedela vymotať z problemov, najcastejsie z tych, ktore jej pripravil Tom...to bol zase kocur. Vlastne si ani nepamatam cast kedy by Tom zvitazil nad Jerrym.* zasmial sa svojmu blaznivemu vysvetlovaniu akoby sa na chvilu opat ocitol v detskych casoch sediac doma pri televizore a bez dychu sledujuc Jerryho ako po stykrat unika pred Tomomom. Chlipal pri tom kakao z obrovskeho hrnceka a casto si na horucej tekutine popalil jazyk. No bolo mu to jedno, hlavne že Jerry vždy s naskokom vyhral. Z myslienok na jeho vlastne detstvo ho vytrhol trpko znejuci Lexin hlas. Usmev mu rychlo zmizol z tvare a nahradil ho akysi pocit viny. On mal v destsve vždy to po com tuzilo každe dieta, svoju rodinu a hlavne lasku nepocitajuc uz tie chvilky ktore idu s detstvom ruka v ruke no Lexie zdalo sa nic takeho nepoznala...* Ti ludia nevedeli o co prichadzaju ked sa ani nesnazili s tebou zblizit.* ozval sa odrazu zvlastne zastretym hlasom, v ktorom sa odražal i sucit s jej neveselymi spomienkami.* No vobec nerozumiem prečo by sa ti mal niekto vysmievať. Si predsa...* chcel povedať, že je krasna a z oci jej jasne vycitat bystrost a inteliganciu aj ked pravda bola mozno až prilis neskusena pre tento svet. No coraz viac jej neskusenosti zacal rozumieť. Ako sa mohla naucit branit sa pred vonkajsim svetom ked bola niekde zavreta? Neodolal, natiahol k Lexie ruku a odhrnul jej z cela jeden z pramienkov vlasov.* Myslim, že si velmi mila Lexie a zasluzis si aby si bola v zivote konecne statsna.
Návrat hore Goto down
Lexie

Lexie


Female
Počet príspevkov : 138
Rasa : ešte neviem
Vek postavy : 19 rokov

Planéta Iliwian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 4 Icon_minitimePo august 25 2008, 21:34

*Čím dlhšie sa sním zhovára, tým viac má pocit že vo svojom doterajšom živote prišla o veľa vecí. V Bryanových očiach sa odrážazia spomienky na detstvo, ktoré muselo byť naozaj šťastné. Nevyzerá na to že by trpel, ale zjavne mal dostatok lásky. Všimne si jeho úsmev a keď zmizne, trochu ju zamrzí že pre jej slová. Nemôže predsa za to že ona nežila tak ako on.* tam...*miesto kde žila má svoj názov no nemieni to vysloviť. ROzhodla sa tak už ked odchádzala, že urobí čo bude ona chcieť a viac sa tam nevráti.*...sa nikto nezbližoval s níkým...najsilnejší vyhrával...najviac jedla....proste...silný jedinec mal čo chcel* zastrčí si Laishu do vrecka a sleduje ako k nej natiahol ruku. Už sa však nebojí že je pomocník lucifera a nechá ho nech jej odrhnie padnutý premeň z tváre* aj ty si milý* vyhrnkne z nej a náhle sa začervená*
Návrat hore Goto down
Bryan Nicholas Ledon

Bryan Nicholas Ledon


Male
Počet príspevkov : 135
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : pilot

Planéta Iliwian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 4 Icon_minitimePo august 25 2008, 21:59

* Aj ked ho velmi zaujimalo to miesto, ktore Lexie nazvala len obycajnym nic nehovoriacim slovom "tam " nechcel zatial vyzvedat nic viac. Citil z jej hlasu neochotu odpovedať na takyto typ otazok a nemohol sa tomu cudovat. Obaja si boli predsa este cudzi aj ked k sebe pocitili sympatie, co mohol povedať podla poslednych Lexinych slov, ktore ho necakane zohriali pri srdci. * Myslim, že si ani nezasluzim taky kompliment.* pousmial sa a zrazu ho niečo naapdlo. Ktovie kedy Lexie naposledy jedla a tak ked sa znovu odhodlal vykrocit smerom k obchodu, v ktorom potreboval nakupit nejake suciastky pre lod zastavil sa este pri stanku s pecivom a kupil v nom dva velke skoricou posypane kolace v strede s hrudkou husteho jahodoveho džemu. Jeden podal Lexie a do toho svojho sa s chutou zahryzol.* Len si daj.* posmelil ju a postavil sa opat k jej boku.* TReba obhliadnuť čo ponuka konkurencia.* zodvihol ruku s kolacom k ustam a znova si zahryzol pricom mu na perach zasvietil vesely usmev.*
Návrat hore Goto down
Anawel Eia

Anawel Eia


Female
Počet príspevkov : 231
Rasa : mimozemstanka
Vek postavy : 7.4 3998 17 rokov
Povolanie : ostrelovačka na vesmirnej lodi

Planéta Iliwian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 4 Icon_minitimePo august 25 2008, 22:04

Pan veduci...ty mas kluce od miesacky..*Zmurkne na neho a zodvihne z pultu malu maticku , ktora vypadla z tasky.* Ale i tak som napomocna..*Zachechce sa a so svojim nakladom vyjde z budovi skuliac na vedlajsi intergalakticky sexshop. Usmev jej pretne tvar.* A uz sa tu ani nezabavime?* Flasa absinthu ju uz zacina statocne tazit, tak nejaky ten sposob konzumacie mimo lod by len uvitala, no a po tom sne:D by bollo asi zaujimave sa s Maxom opit.* Vsaaak pockame na zemi na Leeho? A nebehneme hned do vnutra..uzit si slnka kvapocku...*Proseblivo dobehne na jeho uroven skumajuc jeho tvar a momentalne rozpolozenie.*
Návrat hore Goto down
Lexie

Lexie


Female
Počet príspevkov : 138
Rasa : ešte neviem
Vek postavy : 19 rokov

Planéta Iliwian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 4 Icon_minitimePo august 25 2008, 22:12

*Podla kníh ktoré čitala na povale sa takto správali dievčatá, ktoré boli v knihe nazvané puberitiačky. Cíti sa trochu hlúpo ked sa tak neuveriteľne červená, aj ked on to vyslovil tak pokojne a prirodzene. Sklopí oči k zemi a radšej vykročí znovu za ním* ked už nie si ten Luciferou pomocník* slabo sa usmeje no stále hladí na topánky a nie do jeho tváre. V tej knihe ktorú čítala to bolo presne také ako sa teraz cíti...vyplašene, hanblivo a ktovie ako všeliako. Prekvapene si od neho vzala koláč a konečne sa na neho znovu pozrela* dakujem* už dávno do úst nič nevložila, od rána behala po trhu a zhánala bylinky. Chcela začať v hladaní práce a na niečo také ako hlad ani nepomyslela. Teraz jej však zašvrka v bruchu, lebo voňavé jedlo jej pripomenie že musí jesť. S chuťou do koláča zahryzne a prežúvajúc sa na neho vdačne usmeje* je ťažké lietať na stíhačke?* napadne ju zrazu*
Návrat hore Goto down
Max Royce

Max Royce


Male
Počet príspevkov : 82
Rasa : Človek
Povolanie : poručik

Planéta Iliwian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 4 Icon_minitimePo august 25 2008, 22:30

nemám v úmysle sa tu zdržovať *povie na rovinu* chcem byt čo najdalej od tohto miesta lebo sa my vôbec nepáči *dopovie ked doňho vzapätí vrazí nejaký muž, bez ospravedlnenia sa * vidiš to *zastane a ukáže na muža ktorého už neni vidieť lebo sa vyparil tak rýchlo ako doňho vrazil. Ruku si dal rýchlo dole a pozrel na obchod ktorý si predtým nevšimol. Nebol to obyčajný obchod ale sexshop. Napadlo ho že by mohol niečo kúpit Leemu, možno by niečo potreboval, pomyslel si.* nechceš sa tam íst pozriet ? *spýta sa vtipne i ked v skutočnoti by tam išiel*
Návrat hore Goto down
Anawel Eia

Anawel Eia


Female
Počet príspevkov : 231
Rasa : mimozemstanka
Vek postavy : 7.4 3998 17 rokov
Povolanie : ostrelovačka na vesmirnej lodi

Planéta Iliwian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 4 Icon_minitimeUt august 26 2008, 15:04

Jeziiss ved si nejaky chlap a udries spat nie?*Zaripne do jeho unikatneho muzskeho ega.* Ehm...*ked vsak jej kolega zabludi pohladom k sexshopu, mierne zmeravie.* No..jasan aj tak tam je to co v sade...vibratory...gulicky, gely..jjeziiiis!*Zahra velice mudru, len aby tam nesli, kedze tentokrat hrozi ze ju predavac moze pokarhat.* Ty si aky nerozkukany...stale len na lod a pozemske rozkose su ti pase..no tssc...*Pokruti hlavou, mierne pohorsena, pobavena, div ze neprasktnuta smiechom a vrhne mu tu matku k ostatnym.*Ale klludne mozeme ist...mozem ti vysvetlit naco tie veci su...
Návrat hore Goto down
Max Royce

Max Royce


Male
Počet príspevkov : 82
Rasa : Človek
Povolanie : poručik

Planéta Iliwian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 4 Icon_minitimeSt august 27 2008, 06:00

ja nie som chlap ale riadny muž *zdvihol ukazovák aby si to zapämetala* ved sa na mňa pozri *ukáže oboma rukami na seba. Predsa len sa oplatilo chodit v minulosti do fitneska, inač by taku postavu ako ma teraz nikdy nemal* počuj si nejaka múdra slniečko *povie a na chvílu sa zamysli* tak teda ideme tam niečo kúpiť a ty my zatial môžeš vysvetlit pojem.... vaginizmus.... čo povieš dokážeš to .. *s veľkým úškrnom na perách vykročil smerom k obchodu. Vedel že to nema nič spoločné s tým čo sa nachádzalo v obchode ale chcel vedieť či to vie vysvetliť*
Návrat hore Goto down
Anawel Eia

Anawel Eia


Female
Počet príspevkov : 231
Rasa : mimozemstanka
Vek postavy : 7.4 3998 17 rokov
Povolanie : ostrelovačka na vesmirnej lodi

Planéta Iliwian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 4 Icon_minitimeSt august 27 2008, 08:04

*Par pohladmmi si premeria tie dokonale zahyby muzskeho tela, ktore jej niekedy nedaju spavat a s uskrnom doda.* Dobre verim ze si muz....*Ruky zlozi v bok, ked nahle na nu narazi podrazovou otazkou, no ked nahodou vie o co ide, kedze sa to tyka zien, nema problem odpovedat.*To co ma so sexshopom? Taka otazka?*Prstom si mierne zakruti pri spankoch, cim jemne naznaci, ze z akej dier v hlave taky pojem vytiahol.* A ty si si sa uz s tym vari stretol na zivo?*Pozdvihne posmesne obocie, lebo to by nebola ona, aby i vaznu temu neprekrutila.* Ale dobre...vaginizmus je pojem, tykajuci sa zien..*Hned ako zacne, zacne i vkrucat prsty, ako sprievodny cin.* Jednoducho ked zenska vagina odmieta muzsky penis..*Na drzovku pri danych slovach sklzne do jeho rozkroku, este tak viditelne, ze to musi vidiet i on.* No to znamena, ze bud mala zena traumu, alebo nieco zle a odmieta podvedome, ci vedome styk...*Ruky spokojne zlozi vbok a hodi po nom vyzyvavy pohlad.*
Návrat hore Goto down
Max Royce

Max Royce


Male
Počet príspevkov : 82
Rasa : Človek
Povolanie : poručik

Planéta Iliwian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 4 Icon_minitimeSt august 27 2008, 16:39

to slovo ma napadlo ako prvé *uškrnie sa * a vidím že ho dokážeš vysvetliť *preto sa už nič iné nepýtal lebo určite by dokázala vysvetliť všetko. Naozaj je vyspelá, pomyslí si a pozrie sa nižšie na svoj rozkrok ktorý zrejme zaujal Anawel. Nič jej na to nepovedal len sa dalej usmieval.* tak a sme tu, ideme do toho *povie rozhodným hlasom a otvori dvere na obchode. Bol rád ked uvidel že je v obchode zopár ludi, nechcel tu byt totiž s Anawel sám.* tak... niečo s čím by sme si dobre vystrelili s Leeho ... musí to byť fakt drsné *povie pobavene a pozrie na chlapca ktorý sa skláňal nad porno časopismi.* vidiš aj mladši maju právo chodiť sem *pozrie na Anawel a nenápadne ukáže na chlapca*
Návrat hore Goto down
Anawel Eia

Anawel Eia


Female
Počet príspevkov : 231
Rasa : mimozemstanka
Vek postavy : 7.4 3998 17 rokov
Povolanie : ostrelovačka na vesmirnej lodi

Planéta Iliwian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 4 Icon_minitimeSt august 27 2008, 17:00

Ved som zena...poznam nie?*Hlesne priam hrdo po svojom vykone a nasleduje ho dnu.Jasne...hned budeme vyzerat ako nadrzana unudena dvojica, ktora si potrebuje obzivit vztah..ah ale to je hanba...so mnou vztah nie je nudny...Zavrci v duchu no slusne pozdravi predavaca a premeria si chlapca svojho veku.* POdla mna tu brigaduje..ukaze na nieco co vyzera ako menovka, no nechce to dalej riesit a hned sa rozbehne k umelym pannam na sex.*Jednoznacne ancu..akoze nic ine...lebo umela vagina je malo a tanga su trapne...*Rezolutne vytahne balicek najnovsieho modelu ktory vzdycha a odpoveda tak aby to bolo vhodne.*maju rozne vekove kategorie...a aha..*Prstom ukaze na blizku kopku.* Su tu dokonca modely psov..ale taky kruty asi nebudeme..ci?
Návrat hore Goto down
Max Royce

Max Royce


Male
Počet príspevkov : 82
Rasa : Človek
Povolanie : poručik

Planéta Iliwian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 4 Icon_minitimeSt august 27 2008, 17:56

*Brigaduje.. tu na tomto mieste... nedalo sa zasmiať nad jej slovami a chlapcom ktorý si nenápadne strčil porno časopis do bundy. Nič mu nepovedal lebo si ho už prestal všímať* máš pravdu žiadne tangáče ani aj by som si to nikdy neobliekol *prikroči k rôznym čačkám a začne si ich prezerať* nemyslim si že Lee je zoofil *povie keď chytí do rúk lubrigant a želiezka* ty mu zobereš tu anču a ja mu zoberem tento lubrigačný gélik a želiezka, určite sa poteší *vykroči smerom k pokladni a položi vecičky na pult aby ich predavač mohol započitať* daj sem tu anču *zakriči na celý obchod na Anawel pričom sa všetci v obchode začnu na nich pozerať, ale jemu to vôbec nevadí*
Návrat hore Goto down
Anawel Eia

Anawel Eia


Female
Počet príspevkov : 231
Rasa : mimozemstanka
Vek postavy : 7.4 3998 17 rokov
Povolanie : ostrelovačka na vesmirnej lodi

Planéta Iliwian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 4 Icon_minitimeSt august 27 2008, 18:00

Zlatinko...*Po jeho vykriku pristupi na hru.* Ja tui tvoju ancu drzat nebudem..tu si beries ty...*Hodi ju prudko po nom pricom hned nato schmatne jeden bic a plesne nim do priestoru.* Ja ta pekne krasne budem slahat po tom seksy zadocku a po slabinach...*Vrhne po nom tak dokonale zahrany pohlad, ze kazdy iny by po nej v momente skocil. Ten pohlad bol ako paliva strela, pricom sa jej jazycek jemnucko pretiahol po perach a rukami si popravila podprsenku, cim sa jej prsia jemne zalnili.*Suhlasis?*Rezolutne prisla k pultu pri ktorom stal nejaky plesavy chlapik.*Co cumite..vy sa doma so zenou nebicujete?*Zodvihla na neho obocie.*No tsc...*V momente sa hrano nalepila k Maxovi*
Návrat hore Goto down
Max Royce

Max Royce


Male
Počet príspevkov : 82
Rasa : Človek
Povolanie : poručik

Planéta Iliwian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 4 Icon_minitimeSt august 27 2008, 19:12

ta anča nie je pre mňa *povie hlasneším tonom hlasu aby to všetci v obchode vedeli* to je pre kamaráta, tak si nič nemyslite ludia *pohladom opat zabludi k Anawel pričom sa zarazí ked vezme bič a chce ho šlahnut po zadku* ja ... no *nevedel čo ma v tej chvíli povedat len ju sledoval čo robi.* prepáčte jej prosim *začne sa pred predavačom a ostatnými ludmi ktorý ich pozorovali ospravedlnovať.* ona to tak nemyslela že? *pozrie na Anawel pričom nečaka na odpoved* no tak Anawel odlož ten bič alebo ak chceš zober aj ten a vy *obratil sa k predavačovi* už konečne zaratajte tento gel, tieto želiezka a túto anču a ešte zoberiem tamtie kondomi pre istotu *povie,pričom pozrie na Anawel*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Planéta Iliwian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Planéta Iliwian   Planéta Iliwian - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Planéta Iliwian
Návrat hore 
Strana 4 z 32Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 18 ... 32  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Vesmír-
Prejdi na: