Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Bar Infinity

Goto down 
2 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Bar Infinity - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar Infinity   Bar Infinity - Stránka 5 Icon_minitimePi marec 04 2011, 18:18

Bar Infinity - Stránka 5 Krystal_Forscutt_23

Leeth

*Muži ju na pokyn z vysielačky chytia a vedú na psochodie do Jeho pracovne. Strčia ju k nemu a ona sa postaví za Jeho kreslo, v ktorom si on spokojne vyedáva. Ako rada mi mu zlomila väz jedným pohybom. Medzitým gorily vonku prehladávajú Azazela. Nič si nevšimnú a s kývnutím hlavy ho vedú do domu. Dvaja ostanú stáť pod schodami a zvyšní dvaja ho vedú so zbrańami do Jeho kancelárie.
Prejdú dverami a on sa usmeje. ,,Ach Azazel. Vitaj. Sadni si a cíť sa kao v zajatí." Rukou pevnejšie oblapí pohár drahého alkoholu, za ktorý mu ani pri najmenšom nevadí platiť.*


Naposledy upravil Niekto dňa Pi marec 04 2011, 19:16, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Azazel Samael Velnias

Azazel Samael Velnias


Male
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 26

Bar Infinity - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar Infinity   Bar Infinity - Stránka 5 Icon_minitimePi marec 04 2011, 18:39

*ticho si vydýchne úľavou keď si nič nevšimnú a pokojne ich nasleduje. V ruke stále drží železnú skrinku a kráča po schodoch kam ho vedú. KeĎ sa ocitnú pred jeho kanceláriou stále z kľudným pohľadom vojde dnu. Opäť mu padne kameň zo srdca keď si všimne Leeth. Jeho oči však spočinú na ňom. Pri jeho slovách sa uškrnie* V zajatí? Nežartuj. Zajatie vyzerá inak *povie pokojne a priateľsky a ani sa neobťažuje z vykní. Takýto ľudia mu vždy liezli na nervy a nemal problém si z nich robiť žarty pretože čím viac je protivník pokojnejší tým viac sa súper hnevá. Posadí sa oproti nemu a skrinku si položí na kolená*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Bar Infinity - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar Infinity   Bar Infinity - Stránka 5 Icon_minitimePi marec 04 2011, 19:19

Bar Infinity - Stránka 5 Krystal_Forscutt_23

Leeth

*On ho neustále pozoruje. Pri jeho suchom vtipkovaní sa zasmeje až prihlasno. ,,Ach chlapče len si mysli aký si vtipný. Dokonca si myslí, že si nad vecou. Ty len ani nevieś ako v tejto situácii strácaš prehľad o stave hry. Tak aby si vedel, vediem." Uškrnie sa. ,,Poviem ti to ja, lebo Leeth by len zbytočne chodila okolo horúcej kaše. Nechcel som od nej tie dokumenty. Tie boli len návnada. Celý čas v tebe mala vzbudzovať nenávisť ku mne a potom ťa mne doručiť. Musím uznať, uspela."
Leeth pri vysvetlovaní zaborí pohĺad do zeme. Nemôźe mu pozrieť do očí.*
Návrat hore Goto down
Azazel Samael Velnias

Azazel Samael Velnias


Male
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 26

Bar Infinity - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar Infinity   Bar Infinity - Stránka 5 Icon_minitimePi marec 04 2011, 19:34

Nemyslím si o sebe že som vtipný *povie a mykne plecami. Zahladí sa na drevený stôl a vypočuje si ho. Pri jeho slovách však výraz svojej tváre nezmení. Na sekundu pozrie na Leeth a potom opäť na neho* To je pravda e uspela. Je to šikovné dievča. Vážte si že ju máte. Ťažko sa také hľadajú *povie pokojne. S takouto možnosťou nerátal no keď je už tu. I tak si myslí, že ho teraz zabije tak je zbytočné si nahovárať, že tento večer prežije. A keď už má zomrieť, nech je to aspoň tesne po tom čo sa dozvie pravdu* I tak by ma zaujímala len jedna vec. Prečo Vivenne? *spýta sa po chvíli a nadvihne obočie. Táto jediná otázka ho trápi už päť rokou a teraz sa konečne dozvie pravdu*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Bar Infinity - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar Infinity   Bar Infinity - Stránka 5 Icon_minitimePi marec 04 2011, 19:43

Bar Infinity - Stránka 5 Krystal_Forscutt_23

Leeth

*Zamyslí sa. ,,Ťažko? Mám takých nehoráznu fúru. Idú sa zabiť za peniazmi. Alebo skôr chránai svoje bezduché źivoty?" Zasmeje sa. ,,Prečo ona? A prečo nie? Chybou vás všetkých je, že si o nej myslíte milné informácie. Vôbec nebola taká nevinná. Vieš koľko mužov sa od jej šestnástich zoznámilo s jej telom? Klamala ti. Chcela odísť a tak som sa jej musel zbaviť. A teba sa potrebujem zbaviť takisto. V tejto chvíli ti na hlavu mieri Bryan. AK niečo skúšiš, možno síce zomriem, ale ty tiež."
Leeth zdvihne hlavu. Sklamane pozrie na Azazela. Už nie je hodná sa nan eho ani pozerať.*
Návrat hore Goto down
Azazel Samael Velnias

Azazel Samael Velnias


Male
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 26

Bar Infinity - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar Infinity   Bar Infinity - Stránka 5 Icon_minitimePi marec 04 2011, 20:17

To je tiež pravda. NO jedno z toho bude pravda *povie pokojne* Viem že mi klamala. Všetko viem. Viem z koľkými mužmi spala a viem prečo *povie a pozrie mu do očí. Leeth si absolútne vôbec nevšíma* Mňa? *spýta sa a trocha sa usmeje* Hm čo by sa asi stalo keby si zomrel? Všetci tvoji zamestnanci by sa pekne nabalili. Aj tuto Bryan ako si ho nazval by si vzal pekný kopec prachov však mladý? *spýta sa a otočí sa na sekundu na chalana čo stojí za ním. Po chvíli sa však otočí späť na neho* Ako si môžeš byť istý, že ťa nesklame a tú zbraň nenamieri hneď teraz na teba? čo ak sú všetci ostatný podplatený? čo ak ti Leeth teraz namieri na spánok zbraňou? Na mojom živote nezáleží to ty si šéf. Bohatý šéf. Každý by chcel mať taký dom, piť taký alkohol a robiť čo samu zachce. Koho život je cennejší môj či tvoj? *spýta sa a uškrnie sa. Nemá z neho vôbec žiadny strach. Kým by guľka z Bryanovej zbrane prešla jeho telom zastrelil by ho jedinou strelou do hlavy. Potom by mu už bolo jedno či by aj Bryan niečo robil alebo nie*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Bar Infinity - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar Infinity   Bar Infinity - Stránka 5 Icon_minitimeŠt marec 10 2011, 21:17

Leeth

*Zasmeje sa. ,,Také jednoduché to zas nie je. Vyberám si ľudí starostlivo. Nikto z nich sa tak nezachová. Mám to skvele poistené." Ušknie sa nad vlastnou inteligenciou. Len on a jeho ľudia vedia, čo presne ich drží po kope. Pokrútené vzťahy plné intríg, vyhrážania, krvi a krutosti. No vďaka tomu všetkému tu vládne akási poletená oddanosť. Bola pravá?" Si smelý panáčik. Psychologicky sa snažíš prehovoriť mojich mužov aby ma zabili. Šikovné. Zároveň vśak trúfalé." Pozrie skúmavo na Bryana. Jeho tvár nepoznačilo žiadne zaváhanie. Azazelove slová v ňom nevyvolali nič iné, než pobavenie. ,,Oni by sa možno aj chceli nabaliť, ale nikto nevie kde sú moje peniaze okrem mňa. Je to účet? Ak áno, kde je? A čo všetko treba, aby si sa nakoniec prepracoval k peniazom?" Len mávne rukou nad jeho rečami o Leeth. Tá bezduchá suka na to nemala. Za tie roky ju dosť spoznal. Kývol jednému z mužov a ten dotyční obišiel stôl. Chytil Leeth pod krk a ťahal ju do stredu miestnosti. Druhý chytil Azazela a za rýchlym potiahnutím ho postavil na nohy. Pritom mu v ruke zanechal zbraň. On vstal. Muž držiaci Leeth ju donútil klesnúť na kolená.
,,Ušetrím tvoj život, ak ju strelíš medzi oči. O hocičo sa pokúsiš, nevyjde ti to. Takže ako sa rozhodneš?"*


/Akosi dlhšie mi to trvalo./
Návrat hore Goto down
Azazel Samael Velnias

Azazel Samael Velnias


Male
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 26

Bar Infinity - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar Infinity   Bar Infinity - Stránka 5 Icon_minitimePi marec 25 2011, 20:12

Nikdy nevieš komu prepne v hlave *povie prosto a mykne plecami* Ja sa o nič nesnažím to je len dedukcia. Trúfalé? Skôr úprimné *povie a jeho tvárou sa mihne úsmev. Rýchlo však zmizne a nahradí ho ten dokonale pokojný výraz. Nemá z neho strach. On nemá z nikoho strach. A už vonkoncom nie z tohto starého blázna. Ak ho zastrelí, hodia ho kdesi do jamy a nikto si na neho ani len nespomenie. Predsa len by si ľudia oddýchli od toho, že ďalší kriminálnik je mŕtvy a o čosi pokojnejšie by spali. A jednu výhodu to má. Bol by z Vivienne. Ale zasa opustiť Leeth? Teraz? Po tom čo sa stalo? Aj napriek tomu čo natáral tento truľo ju má určitým spôsobom rád. A možno aj viac ako len rád no to si akosi nechce pripustiť. Zatiaľ. Kým sa zamýšlal nad jeho situáciou všimol si ako sa situácia rýchlo zvrtla. Ani si nestihol uvedomiť ako rýchlo sa ocitol na nohách a Leeth kľačala pred ním na zemi. Zahľadel sa jej hlboko do očí a snažil sa k nej prehovoriť v myšlienkach* ´Neboj sa´ *ak by to povedal nahlas len by sa ten starý hlupák začal smiať. Zbraň ktorú držal v ruke ani len nezdvihol.* Ani náhodou. Neublížim jej. Nech robíš čokoľvek nezabijem ju. Pretože ju mám rád *povie a stále na ňu hladí. MOžno to bolo príliš no musel povedať ako to je. Nerád klame a teraz by sa to i tak nehodilo. A ak toto majú byť jeho posledné chvíle života je rád, že posledné čo uvidí bude jej tvár*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Bar Infinity - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar Infinity   Bar Infinity - Stránka 5 Icon_minitimePi marec 25 2011, 20:48

Leeth

*Snažila sa odtláčať z tváre hrôzu preč, keď ju mohutné ruky zdvihli a prasli na kolená. No čo mala iné robiť? Zdvihla hlavu a sledovala pozorne hlaveň zbrane. Azazelovi nemohla pozerať do očí. Nie potom, čo mu spravila. Bolo by to trúfalejšie, než čokoľvek doteraz. Prekvapená sánka jej padla nadol. Azazelove slová sa jej pomaly rozlievali celým telom. Vari nevidel, že si to vonkoncom nezaslúžila?
On sa hlasno rozosmial. ,,Aké sladké a práve dnes som vreckovky nechal doma." Vymenili si s Bryanom úškrn. Jeho najskúsenejší ostrelovač podišiel bližšie. Kývol gorilám na pokyn. Tí bez váhania situáciu zmenili. Úderom zbrane medzi Azazelove lopatky ho donútili k podvolenému posadeniu do kolien. Zbraň mu vzali. Postavili Leeth a vsunuli jej do ruky zbraň.
,,Tak fajn deti. Druhé kolo. V treťom kole ak sa ho dožije aj Azazel, budete mŕtvy obaja." Chladne sa zasmeje.
Leeth zdvihne zbraň a namieri ju Azazelovi na hlavu. Celý ten čas predsa bojovala za svoj život. Nechá to len tak? Mohla to vedieť skôr. On sa už dávno rozhodol vymazať ju zo sveta. Len na to chcel mať aj podložený dôvod. Vzdychla si a s hlasným buchnutím hodila zbraň Bryanovi k nohám. ,,Nezabijem ho." Viac povedať nedokáže. Už tieto slová zo seba vypustila ťažko.*


Návrat hore Goto down
Azazel Samael Velnias

Azazel Samael Velnias


Male
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 26

Bar Infinity - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar Infinity   Bar Infinity - Stránka 5 Icon_minitimePi marec 25 2011, 20:56

*Vidí, že Leeth na neho ani len nepozrela čo ho vôbec neprekvapilo. Vinila sa za to čo sa tu deje? Alebo ho neznáša a preto na neho nemôže ani len pozrieť? Neznáša ho aj napriek tomu čo sa stalo? Ticho si vzdychne a nadvihne obočie aby pozrel na toho hlupáka ktorí po ňom žiada takúto "službičku" keď náhle pocíti bolesť v lopatkách a chtiac nechtiac klesne na zem. Obe ruky mu inštynktývne vyletia pred seba aby sa mohol oprieť. KEď dopadne ticho zavrčí no rýchlo sa narovná. Je mu jasné, že to vymení a keď uvidí ako podáva Leeth zbraň tak nejak čaká, že ona nebude mať problém ho zastreliť. Keď si všimne ako na neho Leeth mieri opäť jej pozrie do očí. Nemá v nich nenávisť alebo strach. Má v nich pochopenie. Predsa len to robí pre svoj život a neho nepozná ani týždeň takže je pochopytelné, že to pre ňu nebude problém. Keď však zbadá, ako zbraň odhodila uľaví sa mu. Takže napokon zomrú spolu. Aj to je lepšie ako umrieť sám. Opäť jej pozrie do očí a dúfa, že mu pohľad opätuje*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Bar Infinity - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar Infinity   Bar Infinity - Stránka 5 Icon_minitimePi marec 25 2011, 21:12

Bar Infinity - Stránka 5 Krystal_Forscutt_23

Leeth

*Ešte stále nie je pripravená Azazelovi pozrieť do očí. Pár minút pred smrťou je to sebecké. Asi ho už nikdy neuvidí. Skôr určite. Lenže v hlave mala plán už predtým, než jej gorilý muž podal zbraň. Zhlboka sa nadýchne a nechá paŕ sekúnd prúdiť kyslík pľúcami. Až potom vydýchne. Pozrie na Bryana, ktorý jej nehlučne kývne. Chudák chlapec si to zle vyložil. Presunie rozhodný pohľad na Neho. ,,Viem, že ctíš staré zásady. Takže pred smrťou máme každý jedno želanie. Idem prvá a teda musíš rešpektovať to moje, akokoľvek by odporovalo Azazelovmu. Je to tak?"
On zaskočene prikývne. Je zvedavý, čo si tak môže priať. Ak spomenula želania oboch, nepýta si milosť pre jej miláčika. Síce by to nepomohlo, no aj tak je to príliš zvláštne. Čo k tomu Leeth viedlo? Hádam tú suku podcenil. ,,Čo teda chceš?"
,,Zabijete nás oddelene. Ja sa zastrelím sama a Azazela zastrelí Bryan. Ako tvoj najschopnejší ostrelovač, schopný zasiahnuť cieľ aj zo sto metrov, hádam vytvorí rýchlu smrť." Svojou rukou chcela zomrieť len z toho dôvodu, že mu nemienila darovať kontrolu aj nad psoledným okamihom života. Vlastne to si aspoň myslel on.
On pozrel na Azazela pripravený vypoćuť si jeho želanie.*

Návrat hore Goto down
Azazel Samael Velnias

Azazel Samael Velnias


Male
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 26

Bar Infinity - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar Infinity   Bar Infinity - Stránka 5 Icon_minitimePi marec 25 2011, 21:26

*od začiatku nevedel o čo tu presne kráča a čím ďalej išli, tým viac sa strácal. Vedel len jedno. Dnes v noci umrie. A to všetko len kvôli žene. Ach ako sa len nenávidel za to že si vždy našiel nepravú. Na sekundu sa zamyslel nad tým, že ak by dnes náhodov prežil asi začne byť na mužov no tá predstava ho rýchlo opustila. Nedokáže si predstaviť život bez ženy. Dokáže si však predstaviť život z Leeth. A to bolo na tom to bolestivé. Ticho si vzdychne no snaží sa zakryť svoje myšlienky tým, že si obzrie najskôr ňu a potom neho.* ´Azazela zastrelí Bryan? Vďaka´ *pomyslí si no radšej mlčí. Keď sa pohlady uprú na neho ptrmeria si ich očami* Pustíte Leeth a vezmete si len môj život *povie okamžite bez rozmýšlania. V podstate vie, že mu to nesplnia no aspoň to skúsil. A i tak čo iné by si mohol priať? Nič*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Bar Infinity - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar Infinity   Bar Infinity - Stránka 5 Icon_minitimePi marec 25 2011, 22:10

Leeth

*On sa zasmeje Azazelovej požiadavke. No skôr to čakal od Leeth, ako od statného chlapa. ,,Bohužiaľ. Nič také sa splniť nedá. Preto o to Leeth nežiadala. Alebo niečo skrýva?"
Leeth pozrela Jemu do očí. ,,Nie. Ale chcem to čím skôr ukončiť."
Prikývol. ,,V tom prípade, ti to nebudeme predlžovať. Predsa len si bola dlhé roky našou súčasťou. Zaslúžiš si rýchlu smrť." Mykne hlavou.
Bryan prikývne. ,,Vstaň!" Zavrčí na Azazela. Počká ,kým ho poslúchne a potom ho pred sebou aj so zbraňou vedie dolu schodmi do haly. Leeth ostala hore s gorilami a Ním. Bryan zatiahne Azazela do knihovne, kde skoro nikto nechodí. Len šéf a ten bol teraz hore. Zavrel za sebou a potom sklopil zbraň. ,,Došľaka. Prečo sa nezachránila? Keby som tak mohol akože zabiť ju a nie teba. Nedostaneme ju odtiaľ." nezamýšlal sa, či Azazel pochopil plán Leeth. Bryan dávno hej. Hneď po vyslovení žiadosti. ,,Ja a Leeth sme boli od detstva kamaráti. Potom sme sa však odsudzili. To odvtedy, čo začala robiť pre neho. A tak aby som jej bol na blízku, prepašoval som sa do jeho sluźieb."*
Návrat hore Goto down
Azazel Samael Velnias

Azazel Samael Velnias


Male
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 26

Bar Infinity - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar Infinity   Bar Infinity - Stránka 5 Icon_minitimePi marec 25 2011, 22:28

Ja som o to požiadal. O čo iné by som inak mohol žiadať? *spýta sa skôr sám seba ako neho. Pozrie však na Leeth a keď mu prikážu vstať neochotne poslúchne. Teraz by bolo najlepšie vytiahnuť zbraň ktorú má za opaskom a zastreliť ho no skôr ako si svoj čin stihne premyslieť ho odvedú preč* Nie! *skríkne keď za ním zatresnú dvere* Ty bastard! *zavrčí a prebodne dvere pohľadom akoby ich chcel rozbiť myšlienkou. Aj keby teraz skočil na Bryana a odrovnal ho bolo by to zbytočné. Dom je plný Jeho ľudí a bol by mŕtvy skôr ako by stihol prísť k tým prekliatym dverám za ktorími bola Leeth z tým hnusákom. Obzeral sa kam ho to vlastne vlečie. Keď vošli do knižnice premerial si ju očami* ´Toto bude posledné čo uvidím? Knihy?´ *pomyslí si. Už už mu chcel povedať, že nech ho rýchlo zabije aby to mal čím skôr za sebou keď počuje jeho slová. Prekvapene sa otočí a pozrie na neho* POčkaj, chceš povedať že toto ste mali naplánované? *spýta sa prekvapene a premeria si jeho tvár* O čo tu došlaka ide? *spýta sa podráždene. Teraz ho však trápi len jediné. Leeth. Je zavretá hore zo zabiakom ktorí sa ju snaží odpratať z cesty a až bude po nej príde skontrolovať neho. Jedno lepšie ako druhé*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Bar Infinity - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar Infinity   Bar Infinity - Stránka 5 Icon_minitimePi marec 25 2011, 22:50

Leeth

*Bryn pretočil očami. Jeho najlepšia kamarátka bola v ohrození života a Azazel rozoberá knihy? Blázon. Prikývne, keď ho konečme zahrnie slovami. ,,Naplánované ako sa to vezme. Došlo mi, čo chce Leeth urobiť. Najprv som si myslel, že zachráni seba. No ten pokyn čo mi dala, bol k záchrane teba. Wauu. Ja by som to nebol urobil, no je to jej život, ktorý jej nedovolím len tak zahodiť. Ide tu o to, že Leeth je hore s Ním a dvoma ozbrojenými mužmi. Dajú jej zbraň, nech sa zabije. Lenže ona sa nejde zabiť. Bude ich tam zdržiavať, pokým ja nejako neodpútam pozornosť a vy dvaja spolu utečiete. Ak máš nápad, je na čase ho vytiahnuť." *

Návrat hore Goto down
Azazel Samael Velnias

Azazel Samael Velnias


Male
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 26

Bar Infinity - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar Infinity   Bar Infinity - Stránka 5 Icon_minitimePi marec 25 2011, 23:20

*pri jeho slovách skloní hlavu. Ak je pravda čo hovorí, obetovala svoj život kvôli nemu. To bolo obdivuhodné. A sám nevedel čo na to povedať* nápad? Nabehnem tam, postrielam ich, vezmem ju a utečieme. Lenže na to aby som to stihol skôr ako ma zastrelia potrebujem terč *povie a pozrie mu do očí. Najlepšie by bolo vyjednávať lenže on nevie či ten chudák ktorí sa snaží Leeth zabiť má nejakú ženu ktorou by sa mohol vyhrážať. Ak nie, potrebuje iný terč. A jediné východisko je použiť na to Bryna. Lenže to by neprichádzalo do úvahy. Nerád robí takéto veci no nemá na výber. Ide o ženu ktorú má radšej ako svoj život a pre ňu spraví skutočne všetko. A teraz sa už nebojí povedať čo k nej skutočne cíti. Zaľúbil sa do nej. I keď to bolo možno zakázané no Vivenne bola mŕtva už päť rokov a on sa musí pohnúť v živote ďalej*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Bar Infinity - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar Infinity   Bar Infinity - Stránka 5 Icon_minitimePi marec 25 2011, 23:44

Leeth

*Bryan zavrtí hlavou.* Príliš okaté a zbrklé. Začnem kričať, akože si ma premohol. Počkáme mužov pod schodami. Rád za ňu poloźím žviot, ale s rozumom." Malo vôbec samotné obetovanie pre nieokoh zmysel? Samozrejme ak to bolo pre Leeth. Odrazu sa zhora ozval výstrel. ani na minútu neváhal. Rozrazil dvere a vybehol po schodoch. Otvoril dvere Jeho pracovne. Naskytol sa mu ćudný pohľad. Leeth nikde nevidel. Jedna gorila´ležala postrelená na zemi, okno bolo dokorán, druhá bola zmätená. Len On akoby to obl čakal. Pozrel na Bryana vo dverách. Prižmúril oči. ,,Bryan?"
Bryn sa nadýchol. Hodlal kričať a aj to urobil. Chcel aby ho Azazel počul. No a, že riskoval svoj život? ,,Leeth skočila do bazéna? Hrozné. Nechali ste ju utiecť?" Zvýrazní slovo utiecť. Jemne tým Azazelovi naznačuje, že má ujsť von.
On to pochopí. Oči sa mu zalesknú pomstou.*

*Leeth pláva k okraju bazéna. Štay sa okamžite nalepili na pokožku. Dopláva k okraju a vyštverá sa nahor. Len z časti vníma rozruch v dome. Čo sa tam deje? Keby tak mala istotu, že Azazel žije.*



Návrat hore Goto down
Azazel Samael Velnias

Azazel Samael Velnias


Male
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 26

Bar Infinity - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar Infinity   Bar Infinity - Stránka 5 Icon_minitimeSo marec 26 2011, 19:58

*trocha ho prekvapí ako rýchlo to vymyslel a potom mu čosi dôjde* Ty ju miluješ *povie nie ako otázku ale ako dedukciu. Len človek ktorí ľúbi iného človeka môže pre neho obetovať život. A Bryan ju ľúbi preto by bol ochotný za ňu umrieť. Kým sa však stihol spamätať začul výstrel a celím telom mu prebehol mráz. Srdce sa mu rozbúšilo v hrudi a pozrel na Bryana ako vyštartoval z izby. Chcel sa za ním rozbehnúť no čosi mu hovorilo, že to nebude dobrí nápad. Keď začuje Brynov krik snaží sa rozpoznať slová. Akonáhle začuje slovo "utiecť" pochopí čo sa stalo* Leeth *povie potichu. Priskočí k oknu a zadíva sa dole. Zem nieje príliš Ďaleko. Otvorí okno, postaví sa na parapetu a skočí dole. Pri dopade spraví kotrmelec a postaví sa na nohy* Do šľaka kde môžeš byť? *zašepká potichu a poobzerá sa či niekde neuvidí Leeth ako sa snaží újsť. On bez nej neodíde a tak sa rozbehne popri stene domu na druhú stranu*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Bar Infinity - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar Infinity   Bar Infinity - Stránka 5 Icon_minitimeSo marec 26 2011, 20:15

Leeth

*Jemne sa zatacká. Kde sú? Už tu mali byť. Bryan hádam správne pcohopil signál. Začula výstrel z domu, čo znamenalo len jedno. Azazela museli dostať. Zrútila sa na kolená. Potom nemalo zmysel utekať. Zaborila si ruky od smútku do dlaní. Nech to aspoń jeden z nich prežije. Bryan bol jej najlepśí priateľ a k Azazelovi začala pociťovať neznáme pocity, ktoré ešte k nikomu neprechovávala.*
Návrat hore Goto down
Azazel Samael Velnias

Azazel Samael Velnias


Male
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 26

Bar Infinity - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar Infinity   Bar Infinity - Stránka 5 Icon_minitimeSo marec 26 2011, 20:24

*ticho beží popri stene a snaží sa skrývať za každým kríkom ktorí tam rastie. Kdesi z diaľky začuje štekot psov a krik* šlak aby trafil *zavrčí a konečne sa dostane na roh domu. Poobzerá sa a v tom ju zbadá. Je taký rád že ju vidí v poriadku že by ju najradšej objal no na to bude čas neskôr* Leeth! *zakričí potichu a dúfa, že ho počula. Za domom si všimne les. To by mohla byť úniková cesta no ako dlho sa im podarí utekať? Týždeň? Mesiac? Rok? bude ich hladať až kým ich nenájde a on nechce opustiť svoj krásny dom plný krásnych spomienok. Teraz radšej na to nechce myslieť. Čo budú robiť sa uvidí potom, čo sa im podarí újsť*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Bar Infinity - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar Infinity   Bar Infinity - Stránka 5 Icon_minitimeSo marec 26 2011, 20:33

Leeth

*Zarazí sa. Zdvihne tvár s očami plnými sĺz. Nemôźe tomu uveriť, no je rada, že k jej uśiam doľahol práve Azazelov hlas. Dobehne k nemu. Lenže ka on je tu a počula výstrel, to znamenalo len jedno.* Nie! *Vzlykla potichu.* Bryan. Oni ho zabili. *Vzdychne si. Všetko kvoli nej. Eśte stále nepozerala Azazelovi do oćí. Upierala ich na jeho hruď.* Poďme. *Rozbehla sa smerom k lesu. Okolie Jeho domu poznala dokonale. Schovávala sa tam kopa mŕtvol nepriateĺov. Pár vlastnoručne zabila.*


.
Návrat hore Goto down
Azazel Samael Velnias

Azazel Samael Velnias


Male
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 26

Bar Infinity - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar Infinity   Bar Infinity - Stránka 5 Icon_minitimeSo marec 26 2011, 20:40

*je naozaj rád že je v poriadku. Keď príde k nemu premeria si ju či jej nič nespravili. Pri jej slovách s ticho vzdychne* to ma mrzí *povie potichu a položí jej ruku na plece. Najradšej by ju objal no bojí sa jej reakcie. Po chvílke ruku stiahne a keď povie "poďme" len prikývne a okamžite sa rozbehne za ňou* Kam chceš ísť? *spýta sa v behu a stále sa obzerá za seba či ich niekto videl alebo si ich ešte nevšimli. Ak pustia tých psov ktorých počul, ďaleko sa nedostanú. Mal síce stále pri sebe zbraň lenže ak by vystrelil počuli by to a to by ich mohlo prezradiť*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Bar Infinity - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar Infinity   Bar Infinity - Stránka 5 Icon_minitimeSo marec 26 2011, 21:18

Leeth

*Zamyslí sa.* Kam? Asi dva kilometre behom je domček. Odtiaĺto o ňom nikto nevie. Býva v ňom zamilovaný párik besniaci po krvi. Poznám sa s nimi .Sú milý bez pušky v ruke. *Vysvetľuej mu v behu. Na zastavenie nebolo síl.* Čo potom, uvidíme tam. *Náhle zastala. Nabrala odvahu pozrieť Azazelovi do oćí.* Prepáč. Sebecky som vymenila svoj život za tvoj a vôbec mi nedošlo, úe On ma chcel uź odzačiatku mŕtvu.



Návrat hore Goto down
Azazel Samael Velnias

Azazel Samael Velnias


Male
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 26

Bar Infinity - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar Infinity   Bar Infinity - Stránka 5 Icon_minitimeSo marec 26 2011, 21:38

super takže akonáhle nás uvidia začnú strielať? To sme rovno mohli zostať v tom dome a nechať sa zabiť od tých idiotov *povie. Toto ho naozaj neteší. Najradšej by šiel domov lenže to bude asi prvé miesto, kde ho budú hladať. Ak si predstaví ako asi budú zaobchádzať z jeho nábytkom až mu dojde zle. Nechce na to myslieť. Nemôže. Jej prudké zastavenie nestihne zaregistrovať včas takže do nej nabúra a pritisne ju na strom ktorí bol len meter od nich* Prepáč *povie a rýchlo od nej odstúpi* Nemusí sa ospravedlňovať. *povie a tento krát sklopí zrak on. Nevie čo si má teraz myslieť. Preto si radšej nemyslí vôbec nič*
Návrat hore Goto down
Niekto

Niekto


Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

Bar Infinity - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar Infinity   Bar Infinity - Stránka 5 Icon_minitimeSo marec 26 2011, 22:04

Leeth

*Zasmeje sa.* Preboha nie. Strieľajú po zveri a narušiteľoch ich pozemku. Mňa uź dlhé štyri roky poznajú. Prvou guľkou v mojej histórii zásahou ma trafil Mike. Sophie si ako prvá všimla, že nemám parohy. No potom po mne vystrelila aj tak, za to že som nemala parohy. *Vtedy jej nebolo do smiechu, lebo krv jej stekala telom. No teraz keď si na to spomenula, driapalo ju k smiechu. Nečakane sa ocitne na strome a hneď od nej aj Azazel ustúpi.* Ale áno musím. Zradila som ťa. Myslela som si, źe ma zabiješ.


Návrat hore Goto down
Sponsored content





Bar Infinity - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bar Infinity   Bar Infinity - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Bar Infinity
Návrat hore 
Strana 5 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planeta Telarion-
Prejdi na: