Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Knižnica

Goto down 
+8
Sebastián Hill
Thomas Lerm
Melian Smang Fu
Amacaraka Morgen
Rijana Emurssie Amadi
Mike Morgen
Caffeé Latte
Alexandra Ling Xiaoyu
12 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Next
AutorSpráva
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka
Rijana Emurssie Amadi


Female
Počet príspevkov : 263
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 22.3.1005
Povolanie : Bodyguard princeznej/princa

Knižnica - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 7 Icon_minitimeSt júl 18 2007, 21:46

*Premkne ju mierne zlý pocit a pohľad sklopí čo najtuchšie k zemi. Potom sa ledabolo usmeje a s takým úsmevom pozrie aj na Melian* Bývali časy, keď som bola drzá a nevyrovnaná dievčina, ktorá sa prehánala po líkach a po areáli vychovávateľov. A kašlala na všetkých sensejov, boli mi ukradnutí... Ale teraz je to iné. Pochybujem o sebe hneď ako som nastúpila na toto miesto. Moji rodičia mi klamali roľko krát, že ani prsty na rukách či nohách by mi nestačili *povie a úsmev jej skysne* Kým neprišiel on, môj tvrdý odpadlícky hnusný a násilnícky brat. Jemu hovorili všetko, mňa si nevšímali. Odvtedy som sa sama do seba uzavrela a povedala som si: Načo mi je svet, keď môžem byť niečo viac... Zašla som za sensejmi a porozprávala som sa s nimi. Na druhý deň som utiekla z domu a bola som preč. Po mesiaci... Po jednom dlhom mesiaci si všimli, že doma nie som. Potom som už bol ainá. Brata som sa nebála, vycvičili ma *pozerá sa Melian do tváre, ako keby sa bála jej upreného pohľadu, uniká pred jej očami, i keď sa na ňu pozerá* A potom - keď som prišla. A pozerala som sa, čo všetko ma čaká, že určite nebude veľké bezpečie pri tebe, Mel alebo niekde v okolí... Ale šla som do toho, pochybovala som a teraz po tvojom zranení... *stiahne zrak k zemi, znova a zašepká* O sebe pochybujem ešte viac....
Návrat hore Goto down
http://www.moenia-malum.pforum.biz
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Knižnica - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 7 Icon_minitimeŠt júl 19 2007, 19:40

* Pozorne pocuvala Rijanu od začiatku do konca ani raz ju neprerusila. Ked Rijana rozpravala o svojej rodine Melian sa v ociach usadil smutny vyraz. Aj ked ako mimozemstan sa nikdy nenachala obzvalst uniest citmi teraz to bolo ine. Rijanu si velmi oblubila a mrzelo ju čo vsteko si musela pretrpiet. No v žiadnom pripade nechcela Melian dovolit aby Rijana o sebe zacala pochybovat. Ked Rijana stichla Melian par minut len tak ticho sedela v kresle no nakoniec sa pokojne ozvala.* Rijana nikto nemože za to do akej rodiny sa narodi no nesmies dovolit aby ti zle spomienky z minulosti zobrali buducnost. Nemas dovod na pochybnosti. Robila si co si mohla a to robime my vsetci. * zadivala sa jej hlboko do oci a potom urbila niečo co sa nestavalo casto. Chytila Rijanine ruky do svojich a usmiala sa na nu.* Uvedomujem si, že byt mojim bodygardom nie je velmi lahke no ty svoju ulohu zvlads vynikajuco. Nikoho ineho by som na toto miesto neprijala. Splou s Alex ste jedinymi bytostami, ktorym tu doverujem. * hlavou kyvne smerom k nahrdelniku na svojom krku v tvare slzy z čerevneho rubinu.* Pamatas sa ešte ne den ked som ti dala ten privesok? Kluc od tajnej miestnosti?
Návrat hore Goto down
Rijana Emurssie Amadi
Ochranka
Rijana Emurssie Amadi


Female
Počet príspevkov : 263
Rasa : Mimozemšťan
Vek postavy : 22.3.1005
Povolanie : Bodyguard princeznej/princa

Knižnica - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 7 Icon_minitimePi júl 20 2007, 12:14

*Pozrie sa na Mel, keď jej chytí ruky a potom ju ešt epozornejšie počúva, ako počúvala. No na koniec si spomenie na ten prívesok a potom sa jej pozrie hlboko do očí. Potichu prikývne na znak súhlasu a sklopí zrak. Jemne si vytiahne ruky z jej dlaní a pousmeje sa.* Nemala by si sa už... Vrátiť za nimi? *spýta sa s povdzychom a v hlave jej znejú slová Melian stále dokola. Ale nevšíma si to...*
Návrat hore Goto down
http://www.moenia-malum.pforum.biz
Rhea
Anonymný




Knižnica - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 7 Icon_minitimeNe júl 22 2007, 21:40

*Zamyslene otvorila dvere a vosla do miestnosti. Nemala nic na praci, tak si pomyslela, ze tak aspon sa bude venovat knizkam. Ale vtedy zrazu si vsimla dve osoby v miestnosti a zastavila.* Och, vyrusujem? * Spytala sa a pozrela sa na jednu zo zien, ktora jej bola znama. Pred jej ocami sa zjavila scena, kotra sa nedavno odohrala ... Ona zabila Amacarakinho mileho. Pomyslela si. *Naozaj som nechcela vyrusit ziaden rozhovor.*Povedala potom ospravedlnujucim vyrazom na tvari.*
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Knižnica - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 7 Icon_minitimePo júl 23 2007, 17:20

* Pozerajuc na Rijanu prikyvla a spomenula si na Caffee , ktora ju už určite čakala v prednaskovej miestnosti. * Ano mala...mala by som sa už vratit.* povie zamyslene a na chvilku akoby prestala vnimat svet okolo. Zo zamyslenia ju vytrhol prichod Rhaei. Ked ju zbadala hned si spomenula na to co sa stalo. Vedela, že tam pri tom bola aj ona. Chmurny vyraz jej tvare vystriedal slaby usmev ked jej kyvla na pozdrav* Nie pravdaže nerusis aj tak ma už vola jedna neodkladna zaležistost. * pozrie spat na Rijanu a povie jej.* Pamataj na to čo som ti povedala. Ak potrebujes cas sama pre seba dam ti ho, ale za tym co som povedala si stojim.* povie rozhodne. Obrati sa na odchod, ale na chvilu sa ešte pristavi pri Rhaei.* Ak by si mala potom cas rada by som sa s tebou porozpravala o tom co sa stalo.* v modrych ociach sa jej zrkadlil pochmurny tien a s takymto vyrazom v tvari odisla z knižnice pricom konce jej plasta pri jej rychlom kroku za nou povievali.
Návrat hore Goto down
Rhea
Anonymný




Knižnica - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 7 Icon_minitimePo júl 23 2007, 17:58

*Este dlho potom za nou hladela ked odisla z miestnosti.* Samozrejme.* Zasepkala. Videla ten jej pochmurny vyraz a spomenula si na nenavist Amacaraky. Sice chapala jej bolest, ale ... Vzdychla si a podisla k polickam s knizkami a zacala si ich prezerat. Ale mysel jej stale lietalo inde. Co jej chce asi povedat?*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Knižnica - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 7 Icon_minitimeSt júl 25 2007, 12:08

*vstupi do kniznice a nikoho si tam nevsima... rovno zamieri k najhrubsej knihe v dejinach a ledva ju nadvihne... sadne si s nou do kresla a pozrie k Thomasovi*ja zacnem tu.. ty pri pocitacoch, ano?
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Knižnica - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 7 Icon_minitimeSt júl 25 2007, 12:08

*vojde do knižnice obzerajúc sa či ju Am nasleduje*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Knižnica - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 7 Icon_minitimeSt júl 25 2007, 12:11

*zacne knihu listovat.... a studuje o historii ich rodiny*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Knižnica - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 7 Icon_minitimeSt júl 25 2007, 12:11

*pokruti hlavou*pod sem, v knihách nic nenájdes, uz som to skúsal*preklikne k jej planéte*zistíme ci má nejakých nepriatelov, tí nam najviac porozpravaju
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Knižnica - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 7 Icon_minitimeSt júl 25 2007, 12:13

*odlozi s namahou knihu a sadne si na stolicku vedla Thomasa... a zhladi sa na monitor*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Knižnica - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 7 Icon_minitimeSt júl 25 2007, 12:15

ma dost odporcov no tento sem pise casto*ukaze na meno Hestan*pise sem casto ze nema co byť princezna pri jej zivot*otvori postu aby mu napisal*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Knižnica - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 7 Icon_minitimeSt júl 25 2007, 12:15

/čo jej hodime za tajomstovo? navrh?/
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Knižnica - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 7 Icon_minitimeSt júl 25 2007, 12:19

/ze ma dieta? Smile/

napisme mu teda*povie nazhavene a az podskoci na stolicke*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Knižnica - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 7 Icon_minitimeSt júl 25 2007, 12:22

/ok, dobry napad/

*vytuka spravu*mam mu napisat preco to chceme vedieť?
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Knižnica - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 7 Icon_minitimeSt júl 25 2007, 12:24

zatial nie... ved to je prakticky jedno.. len ze potrebujeme dokazy... *povie mu a nakloni sa blizsie ku monitoru*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Knižnica - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 7 Icon_minitimeSt júl 25 2007, 12:25

dobre*odošle*dúfam že to bude velke tajomstvo*povie a caka na odpoved.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Knižnica - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 7 Icon_minitimeSt júl 25 2007, 12:28

verim tomu.. len ja dufam, ze to bude pravda*povie ustrachane*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Knižnica - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 7 Icon_minitimeSt júl 25 2007, 12:31

*prikvyne*ale aspon odklad dosiahneme*povie*a mozme ukazat na jej pochynnu minulost, aj bez dôkazu, senat nebude riskovat znicenie prestize planety*povie a otvori blikajucu postu*

Zdravím vás. Neviem prečo Vás to zaujíma, no Kiara je zmija klamárska. Je to hnusná potvora ktorá každého klame. čo budem mať však z toho že vám to poviem?

čo ponukneme?*spyta sa Am*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Knižnica - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 7 Icon_minitimeSt júl 25 2007, 12:33

*zamysli sa*ze podla toho co je to.. a ze ak je to nieco strasne, tak Kiaru politicky znicime.. ci mu to nestaci?*povie*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Knižnica - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 7 Icon_minitimeSt júl 25 2007, 12:37

skusim to*rychlo napise spravu cakajuc na odpoved. o chvilu pride odpoved*


Ako chcete, no chcem aby ste ma nespominali pred senatom. Som bol 5 rokov vo vazeni, takze ak ma spomeniete, nebudu vam veriť, no je to pravda. iba povedzete ze ste to poculi, nech to overia...ped rokom odišla z palaca akoze na dovolenku, no bol to unik pretože bola tehotna. otcom netusim kto je. porodila a vratila sa so služkov ktora ma mimino...takže to bude podla mna jej...dovidenia
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Knižnica - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 7 Icon_minitimeSt júl 25 2007, 12:39

ho ho hoooo*zvreští na celú knižnicu...*a máme to!*vítazoslavne povie*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Knižnica - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 7 Icon_minitimeSt júl 25 2007, 12:41

*thomas zažmurka pri pohlade na spravu*no toto som nečakal*povie prekvapene*ale ako to dokazeme? testy dna potrvaju
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Knižnica - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 7 Icon_minitimeSt júl 25 2007, 12:45

dokazu o urychlit.... a navyse nachvilu daju odklad kym nebude vysledok*povie potesene*horsie bude ak to nebude pravda...*na chvilu sa odmlci*preto by som mala ist len ja za senatom, aby sme teba do toho nezatiahli*povie rozhodne*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Knižnica - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 7 Icon_minitimeSt júl 25 2007, 12:46

Am ak sa ten chlap mýli, tak si to zliznes a to nedovolim, pôjdeme obaja, ze sme iba tak hladali informacie o ich zvykoch aby sme sprijemnili svadbu a tak...a ze sme tam narazili na hentoho*povie*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Knižnica - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Knižnica   Knižnica - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Knižnica
Návrat hore 
Strana 7 z 13Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Gyro-
Prejdi na: