Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Blízke mestečko

Goto down 
+15
Kate Sanchez
Niekto
Amacaraka Morgen
Admin
Yuki Yamihoshi
Yuffie
Mike Morgen
Alexandra Ling Xiaoyu
Chris Deniel Shered
Shiroi Yagami
Viktor de Cruer
Melian Smang Fu
Anoella
Caffeé Latte
Sebastián Hill
19 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next
AutorSpráva
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Blízke mestečko - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 9 Icon_minitimeŠt apríl 17 2008, 12:59

Tak poďme!Ukážem Vám päť tanečných sál a potom poprosím recepciu o kľúč aby sme si mohli pozrieť najlepší a najkrajší byt.*Usmeje sa a zamieri ku schodom ale dáva pozor aby si ju nevšimol starý vojak.No to sa jej nepodarilo.Kolomus si ju všimol.*
-Anoella?To si ty?
-Áno som to ja Kolomus.Ale nemám čas na dávné časy a dlhé rozhovory.
-A...

*Ale Anoella sa už otočila a už išla hore schodmi na recepciu.*
Návrat hore Goto down
Yuffie

Yuffie


Female
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 18.3.3993 vek: 22 rokov
Povolanie : generál

Blízke mestečko - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 9 Icon_minitimeŠt apríl 17 2008, 13:55

KTO TO BOL, AK SA SMIEM SPÝTAŤ? *opatrne sa opýtala a ešte chvíľu sa za tým mužom pozerala*
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Blízke mestečko - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 9 Icon_minitimeŠt apríl 17 2008, 16:24

Kolomus?Keď som ešte pracovala pre královskú armádu a chodila som na misie, vždy sme museli spolu pracovať.J asom sa vo vojne zranila a on sa vidal za bohatú ženu.Volá sa Isabell...*Meno povedala ironicky no potom sa usmiala.*Je to dávny priatel ale väčšinou bol veľmi otravný.Kolomus nikdy nepochopil vymyslenej taktike a v jednej misii mal obrovské šťastie.Čudovala som sa či neprišiel o ruku.Mal ju skoro odtrhnutú a tak to museli spojiť nejakými vecičkami...A sme tu!*Anoella vošla do nádhernej sály s vyleštenou parketou a otočila sa K Yuffie s úsmevom.*
Návrat hore Goto down
Yuffie

Yuffie


Female
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 18.3.3993 vek: 22 rokov
Povolanie : generál

Blízke mestečko - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 9 Icon_minitimeŠt apríl 17 2008, 18:27

WAW*povedala obdivne* TAKÉTO NIEČO NA ZEMI NEBOLO* obzerala sa okolo seba, uchvacovali ju steny vyzdobené nespočetnými motívmi, lesk a ten priestor. *
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Blízke mestečko - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 9 Icon_minitimeŠt apríl 17 2008, 18:57

Toto je prvá sála.Ostatné sú ešte väčšie a krajšie.Táto sála bola pred mnohými rokmi tá najväčšia a tancovali tu tý najslávnejší ľudia.No potom sem postavili ešte štyri sály ktoré boli oveľa väčšie a tak sa na túto sálu skoro zabudlo.Ale potom sa stala zonva známa ale nie veľmi.*Vysvetluje a konečne sa nadýchne.*
Návrat hore Goto down
Yuffie

Yuffie


Female
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 18.3.3993 vek: 22 rokov
Povolanie : generál

Blízke mestečko - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 9 Icon_minitimeNe apríl 20 2008, 18:07

JE ZAUJÍMAVÉ, AKO STRAŠNE SÚ SI NAŠE KULTÚRY PODOBNÉ* povedala a v duchu spomínala na tanečné sály na Zemi. Aj keď nikdy na plese nebola ako hosť. *
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Blízke mestečko - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 9 Icon_minitimeNe apríl 20 2008, 18:13

Nedávno bolo na neutrálnom územý jeden ples na ktorom som bola.Bola to skutočná nádhera ale bola tam aj skutočná nuda.*Poslednú vetu si zamumle radšej pre seba.*Len málokedy sú tu plesy.No žiaľ, teraz na ne nesmieme myslieť lebo sa blíži vojna.Enesian proti Telarionu.Niektorý hovoria že tá vojna nebude mať nič spoločné s Gyro, ale podla mňa bude mať...a nie málo...*Dodala poslednú vetu no potom povedala.*No ale ja Vás nechcem vystrašiť.Do vojny je ešte dosť dní.A ináč, je to medzi Enesiaom a Telarionom a nie medzi Telarionom a Gyrom.
Návrat hore Goto down
Yuffie

Yuffie


Female
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 18.3.3993 vek: 22 rokov
Povolanie : generál

Blízke mestečko - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 9 Icon_minitimePo apríl 21 2008, 17:19

TO JE V PORIADKU, MŇA VOJNOU NEVYSTRAŠÍTE, PREŽILA SOM BOJOM VIAC NEŽ POLOVICU SVOJHO ŽIVOTA.* povedala a rozmýšľala o tom čo by znamenala vojna na Gyre pre ňu.*
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Blízke mestečko - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 9 Icon_minitimePo apríl 21 2008, 18:43

*Pozrie von oknom a vidí že sa stmieva.*Čo chvíľa bude noc.*Zamumlala neprítomne.*
Návrat hore Goto down
Yuffie

Yuffie


Female
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 18.3.3993 vek: 22 rokov
Povolanie : generál

Blízke mestečko - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 9 Icon_minitimeSt apríl 23 2008, 19:19

HM MALA BY SOM SI NÁJSŤ NEJAKÉ UBYTOVANIE* ticho skonštatovala.*
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Blízke mestečko - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 9 Icon_minitimePi apríl 25 2008, 09:41

Myslím že na dnes to stačilo.Pokračujeme zajtra, dobre?*Povie Yuffie.*
Návrat hore Goto down
Yuffie

Yuffie


Female
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 18.3.3993 vek: 22 rokov
Povolanie : generál

Blízke mestečko - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 9 Icon_minitimePi apríl 25 2008, 18:39

OK, ĎAKUJEM ZA SPRIEVOD ANOELLA* povedala s úsmevom na tvári* IDEM SA UBYTOVAŤ A ODDÝCHNUŤ SI, TAK TEDA ZAJTRA.* znova sa usmiala otočila sa a vykročila smerom k recepcii*
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Blízke mestečko - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 9 Icon_minitimeSo apríl 26 2008, 07:24

Zajtra prídem.*Povie a odíde do hotela kde býva.*
Návrat hore Goto down
Yuffie

Yuffie


Female
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 18.3.3993 vek: 22 rokov
Povolanie : generál

Blízke mestečko - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 9 Icon_minitimeUt máj 13 2008, 19:06

*Vyšla z hotela, poobzerala sa okolo seba. Nevedela sa rozhodnúť, ktorou ulicou ísť. Jej pohľad upútala malá fontánka uprostred jednej z uličiek. Zámocká dlažba sa leskla od slnka čo vlievalo do jej duše príjemný pocit. Cítila svieží vzduch, ktorý mala tak rada. Otočila sa doľava a zamierila dolu uličkou, popri malých domčekoch a stánkoch.*
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Blízke mestečko - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 9 Icon_minitimeSt máj 14 2008, 11:20

*Pomalými krokmi odišla do hotela Blue Rose k recepcii.*Prosím, býva tu lekárka Amacaraka?*Recepčná len potriasla hlavou a Anoella odišla.Kde len môže byť?Spýta sa v mysli.Už prešla dobrý kus cesty a bolo jej teplo.U nej bol výtaný aj slabý vánok ale oveľa viac ju potešil nejaký vietor.Už sa stretla s dvoma opilými mužami a s nejakou bandou.Našťastie sa im vedela vyhnúť ale u jedného opilca bol nôž ktorým ju napadol a urobil na jej tvári malú čiarku z ktorej tiekla krv.*Už mám toho hľadania dosť!*Dupne nohou do zeme.*Kde je tá Amacaraka?!*Naštvane vykríkne do noci.Keby sa len nestretla s Mikeom, keby on neprišiel s ranením do jej bytu...nestála by tu na ulici, nevykrikovala by a nemusela by hľadať Amacaraku....*Ježiši!Netráp sa s týmto ako malé decko!Radšej toto ako vyberať guľku!*Naštvane zakričala a rýchlym krokom odišla ďalej hľadať.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Blízke mestečko - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 9 Icon_minitimeSt máj 14 2008, 12:45

*doma ju to uz zacalo nudit a tak sa rozhodla, ze sa poprechadza.. nikdy nato vlastne nemala cas.. obliekla si cierny dlhy sveter, ktory sa jemne vlnil nad zemou a obopinal jej postavu a ruky si vlozila do vreciek... pred sebou uvidela zenu ktora akoby niekoho hladala a ocividne vyzerala nahnevana.. usmiala sa na nu a prihovorila sa jej*pomozem vam nejako?*opytala sa privetivo zeny*
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Blízke mestečko - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 9 Icon_minitimeSt máj 14 2008, 18:11

*Usmiala sa aby nevyzerala strašidelne.*No...Môžete mi pomôcť tak že mi pomôžete pohľadať lekárku Amacaraku lebo v mojom byte je ranený.Nie ste Amacaraka náhodou vy?*Spýta sa a pozrie neznámej do očí.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Blízke mestečko - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 9 Icon_minitimeŠt máj 15 2008, 14:05

*ani nevedela prečo, ale veľmi sa začala smiať*náhodou som*povedala medzi nadychmi a vydychmi.. potom ale zvaznela a povedala*mali by sme sa poponahlat
Návrat hore Goto down
Yuffie

Yuffie


Female
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 18.3.3993 vek: 22 rokov
Povolanie : generál

Blízke mestečko - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 9 Icon_minitimeŠt máj 15 2008, 18:02

*Kráčala po ulici, keď zbadala známe postavy. Podišla bližsie a uvidela Anoellu a amacarku ako sa rozprávajuú. Zaujímavé. - pomyslela si a vykročila smerom k nim, aby ich pozdravila.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Blízke mestečko - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 9 Icon_minitimeNe máj 18 2008, 11:47

*uvidela ako k nim prichazda Yuffie*ahoj*usmiala sa na nu a veselo zakyvala na pozdrav*
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Blízke mestečko - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 9 Icon_minitimePo máj 19 2008, 15:32

Ahoj.*Povedala Yuffie zo slabším úsmevom ale to sa nedalo všimnúť.*Som rada že vy ste Amacaraka.Aj ja si myslím že nemáme veľa času.Moje meno je Anoella.*Pozrela Amacarake do očí.*
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Blízke mestečko - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 9 Icon_minitimePo máj 19 2008, 19:11

teší ma*povedala úprimne a potom opäť zvážnela*myslím že by ste ma mali za tým človekom čo najskôr doviesť*odmlčala sa na chvíľu*kde je?
Návrat hore Goto down
Yuffie

Yuffie


Female
Počet príspevkov : 63
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 18.3.3993 vek: 22 rokov
Povolanie : generál

Blízke mestečko - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 9 Icon_minitimePo máj 19 2008, 19:33

*Ich rozhovoru vôbec nerozumela, no tvárila sa celkom pokojne.*
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Blízke mestečko - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 9 Icon_minitimeŠt máj 22 2008, 18:57

Zranený je v mojom byte, leží na gauči.*Povie a potom sa otočí k Yuffie.*Nemám čas na vysvetlenie.Poviem ti že prišiel jeden ranený človek do môjho bytu a teraz tam leží.Už musíme ísť.*Posledná veta bola smerovaná Amacarake.Anoella sa otočila a išla do bytu.Po chodníku bolo počuť tiché klopkanie čižiem a zafúkal konečne nejaký ten vietor aby na chvíľku ochladil teplý vzduch.Zatvorila na chvíľu oči a celé si to premyslela...návšteva v komplexu kde si ju našťastie nikto nevšimol...stretnutie na ulici s Mikeom...ukazovanie Yuffie hotel Blue Rose...dlhé premýšlanie v noci...Mike príde do jej bytu ranený...hľadanie Amacaraki ktorá sa našla a teraz ju vedie do svojho bytu...Len v jeden jediný deň sa stalo toľko vecí!A jej sa ten jeden deň zdal ako jeden celý rok.A vedenie Amacaraki do svojho bytu jej pripadalo ako niekoľko dlhých hodín a nie 20-25 minút...Anoella by si najradšej lahla do postele a zaspala by na nekonečne veľa rokov a nikto by ju nevyrušoval.No ale nezaspí dovtedy kým nedokončí túto povinnosť.Nevzdá sa!Nezrúti sa na zem ako Mike v jej byte.Nie!*

/od 26.-ho mája do 1.-ho júna ma tu nebudete vidieť.idem preč s triedou do maďaraska.(teda tak nejak...)tak zatiaľ pá, pá :bosorka: /
Návrat hore Goto down
Amacaraka Morgen
Lekár/ka
Amacaraka Morgen


Female
Počet príspevkov : 745
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 31
Povolanie : (už) slobodná mamička

Blízke mestečko - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 9 Icon_minitimePi máj 23 2008, 13:39

*len kyvla Yuffie a rychlo sa ponahlala za Anoellou*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Blízke mestečko - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blízke mestečko   Blízke mestečko - Stránka 9 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Blízke mestečko
Návrat hore 
Strana 9 z 17Choď na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Gyro-
Prejdi na: