Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Okinko s výdajom stravy

Goto down 
+4
Amacaraka Morgen
Melian Smang Fu
Caffeé Latte
Alexandra Ling Xiaoyu
8 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorSpráva
Sebastián Hill

Sebastián Hill


Male
Počet príspevkov : 194
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : agent tajnej služby

Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Icon_minitimeSo november 10 2007, 18:51

*chvíľu si to počíta*mali by sme skoro rovnako myslím, obaja sedemnásť*povie a odpije si*matematiku som nemal moc rád, mali sme hroznú profesorku, viac ma zaujímali bojovnejšie predmety, a čo ty?

/ako dajme tomu.../
Návrat hore Goto down
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Icon_minitimeSo november 10 2007, 18:56

//však jasne Smile //

Bojovnejšie predmety? Napríklad aké? *úprimne sa začuduje* No mňa ako-tak bavil dejepis... iné ani nie *krája ďalší "asi zemiak"*
Návrat hore Goto down
Sebastián Hill

Sebastián Hill


Male
Počet príspevkov : 194
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : agent tajnej služby

Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Icon_minitimeSo november 10 2007, 19:12

*prikývne*dejepis..hm...niekedy ta zoberiem po historických pamiatkach našej krajiny, ak budeš chcieť*navrhne*no ja som chodil do takej, nazvime to akadémie kde z nás robili agentov, prípadne vojakov a tam sme museli vedieť bojovať bez zbraní, so zbranami strelnými ale aj mečmi a tak...bolo to dosť tvrdé a ťažké, z našeho ročníka prešlo len šesť ľudí, štyria chalani a dve dievčatá*povie zamyslene*
Návrat hore Goto down
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Icon_minitimeSo november 10 2007, 19:21

Jasne, rada by som *usmeje sa naňho, no potom stíchne a počúva. Keď dopovie, ozve sa* Na Zemi sme nič také nemali... iba nudné školy - v skutočnosti možno nie všetky boli nudné, ale tá, do ktorej som chodila určite - na ktorých sa vyučovali tie isté predmety po stáročia... *pokrčí plecami a zdá sa jej, že tá akadémia, do ktorej chodil Sebastián, bola očividne lepšia ako jej škola*
Návrat hore Goto down
Sebastián Hill

Sebastián Hill


Male
Počet príspevkov : 194
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : agent tajnej služby

Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Icon_minitimeSo november 10 2007, 19:23

*prikývne*áno, to máš tak, ja som do nej odišiel už ako malý, je to vlastne taká špecializovaná škola na určitú vec, no máme tu aj školy ako máte vy, kde sa učia historiu, zaklady boja a všeliakú biologiu, ekonomiu, matematiku, etiketu, a podobné veci ako na zemi...*rozmýšľa na čo zabudol*
Návrat hore Goto down
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Icon_minitimeSo november 10 2007, 19:27

Aspoň tie základy boja... u nás na Zemi bol jediným pohybovým predmetom telocvik, no celou jeho náplňou bolo, že sme zakaždým bežali asi desať koliečok okolo školy a potom buď nejakú ľahšiu form gymnastiky alebo nejaké cviky... nejako ma to nebavilo, tak som sa zapísala na jeden krúžok bojových umení - u nás sme mali pravidlo, že každý z nás si môže vybrať jeden krúžok *zdôrazní "nás"* ...respektíve voľnočasovú aktivitu... ale to tiež nebolo bohviečo, veľa som sa tam nenaučila... aj keď pravda je, že som tam chodila málo *uzavrie*
Návrat hore Goto down
Sebastián Hill

Sebastián Hill


Male
Počet príspevkov : 194
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : agent tajnej služby

Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Icon_minitimeSo november 10 2007, 19:30

no tak to ste veru nemali ktovie čo, v celku som počul ako to vyzerá u vás na telocviku, my sme mali niečo také tri hodiny v jednom dni, od pondelku do piatku a to sme mali beh tri kilometre, potom posilovanie, plavanie a taketo veci...*spomína*a na konci tých troch hodín som nebolo schopný sa už ani pohnúť*vzdychne si*a ktorý bojový šport ťa zaujíma?
Návrat hore Goto down
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Icon_minitimeSo november 10 2007, 19:36

Boj bez použitia zbrane *povie a zapraví si prameň vlasov za ucho* ...u nás pre to mal taký kreatívny názov... čakaj... *rozmýšľa a snaží sa spomenúť si naň, no nejako jej neprichádza na um* ...asi si už nespomeniem, ale bolo to niečo vyslovene japonsky alebo čínsky znejúce... *v mysli sa jej vybaví niekoľko cudzokrajne znejúcich slov, no zavrhne ich s tým, že to určite neboli ony* ...no v skutočnosti to bola úplná hlúposť, zmes náhodných znakov... aspoň v školskej knižnici a na internete som o takom slovnom zvrate nenašla ani zmienku *stále sa rozpamätáva, no nakoniec s tým prestane, lebo sa jej iba vracajú spomienky na to, čo bol pre ňu slovne domov a v skutočnosti iba hrozné miesto, kde musela trčať*
Návrat hore Goto down
Sebastián Hill

Sebastián Hill


Male
Počet príspevkov : 194
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : agent tajnej služby

Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Icon_minitimeSo november 10 2007, 19:40

*počúva ju a potom chvíľu mlčky premýšľa*no ja názvy vašich bojov nepoznám, ale asi to nebude rozdielne ako u nás. kedže ste teraz pod ochranou princeznej a ak prejdete, tak vám možno dovolia isť študovať čo budete chcieť*rozmýšľa*a teraz ma tak napadla vaša technika...riadila si niekedy to vaše auto?
Návrat hore Goto down
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Icon_minitimeSo november 10 2007, 19:44

*pozrie naňho akoby zvažovala, čo povedať* Áno, párkrát... ale veľmi mi to nešlo, hlavne preto, lebo som predtým nemala spravený vodičák, bola som príliš mladá... u nás sa auto môže riadiť od osemnástky, no potrebovala som to vedieť... *hovorí trochu nesústredene, pretože stále premýšľa, koľko informácií mu o sebe podá*
Návrat hore Goto down
Sebastián Hill

Sebastián Hill


Male
Počet príspevkov : 194
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : agent tajnej služby

Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Icon_minitimeSo november 10 2007, 19:48

wau*povie a trošku jej závidí*učili sme sa o tých vaších autách, my máme totiž iné prostriedky na cestovanie a zdá sa mi to skvelé...rád by som si to raz vyskúšal*povie viac menej zasnívane*
Návrat hore Goto down
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Icon_minitimeSo november 10 2007, 19:52

Tak to potom dúfaj, že ťa neposadia do takej starej škatule, v akej som sedela ja *usmeje sa* Rachotilo to hrozne, každú chvíľu som mala pocit, že sa to ide rozpadnúť... ale bolo to nutné *dodá a potom sa ešte spýta* A aké dopravné prostriedky máte vy? Jediné, čo som videla z vonkajšieho sveta bola príroda... *povie mysliac na poslednú návštevu lesa, pri ktorej "sa hrala" na dievča, ktoré skoro prebodlo princeznú*
Návrat hore Goto down
Sebastián Hill

Sebastián Hill


Male
Počet príspevkov : 194
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : agent tajnej služby

Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Icon_minitimeSo november 10 2007, 19:56

*chvíľu rozmýšľa ako jej to má opísať. bolo to zložitejšie ako by čakal*no ono to je také...*na chvíľu sa odmlčí* máme viacero druhou...niektoré sa aspon trochu podobajú vašim autám ale máme ich len strieborné, na pár výnimiek...no ale my ich neriadime, iba zadáme kam chceme ísť a ide to samé...a potom máme také s iba malé dvojmiestne trojkolesové dajme tomu že "formulky" a tie idú hodne rýchlo a môžu sa aj vzniesť nad cestu do dvoch metrov*snaží sa to nejako opísať a vysvetliť*
Návrat hore Goto down
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Icon_minitimeSo november 10 2007, 20:03

Wow *teraz užasne ona* to musí byť úžasné... hlavne by som rada vedela, ako funguje navigačný systém alebo čosi také... na Zemi sme mali tiež navigačné systémy, no tie sa obmedzovali iba na určovanie správnej trasy, a navigovanie, no volant musel držať človek... *snaží sa predstaviť si dopravný prostriedok na Gyre a na jej počudovanie jej to celkom aj ide*
Návrat hore Goto down
Sebastián Hill

Sebastián Hill


Male
Počet príspevkov : 194
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : agent tajnej služby

Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Icon_minitimeSo november 10 2007, 20:06

*usmeje sa*ale je to nuda, nemôžeme riadiť ako vy, aby nevznikali nehody. niečo také ako vaše preteky proste nehrozia...a to je podľa mna škoda. no a tie navygačné systémy, hmm...ani neviem, je to nejako cez počítač spravené, moc sa v technike nevyznám takže presne neviem*pokrčí plecami*
Návrat hore Goto down
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Icon_minitimeSo november 10 2007, 20:10

Ani ja, a veľmi ma to netrápi... *povie o technike, potom jej čosi napadne* ...ale pomocou tých navigačných systémov sa dajú vystopovať jednotlivé autá, alebo ako ich mám nazvať, že? U nás to tak nebolo, no hovorilo sa, že o takých dvadsať rokov by sa to mohlo zaviesť... *zas loví v pamäti, tentoraz to, čo čítala v novinách*
Návrat hore Goto down
Sebastián Hill

Sebastián Hill


Male
Počet príspevkov : 194
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : agent tajnej služby

Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Icon_minitimeSo november 10 2007, 20:12

áno, my agenti to vyučívame často. ibaže zločinci majú svoje taktiky a vedia tie navygačné prerobiť. je to strašne komplikované s tým. dávajú tam takú rušičku ktorá sa bežne zohnať nedá, je ich na gyro veľmi málo a vyrába ich len jedna neskorumpovaná firma*vysvetľuje*
Návrat hore Goto down
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Icon_minitimeSo november 10 2007, 20:20

No... *viac zo seba nateraz nedostane; uvažuje, koľko mu môže povedať, aby ju nezačal z niečoho podozrievať* ...no takto to teda na Zemi nebude fungovať ešte dlho *trochu posmešne odfrkne* ...hlavne vzhľadom na pripravenosť niektorých ľudí z polície... celkovo z toho, čo som čítala v novinách alebo našla na internete som získala názor, že zločinci u nás zožnú denne minimálne dvakrát viac úspechov ako polícia *neprizná, že tomu bola spočiatku aj celkom rada, pretože bola presvedčená, že tým pádom ju nik neodhalí pri úteku*
Návrat hore Goto down
Sebastián Hill

Sebastián Hill


Male
Počet príspevkov : 194
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : agent tajnej služby

Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Icon_minitimeSo november 10 2007, 20:23

ty si sa o to nejako zaujímala ako sa mi tak zdá*zareaguje na jej slová*no áno, na zemi ste dosť pozadu oproti nám, a myslím že sa to nikdy nevyrovná, u vás je strašná korupcia čo u nás je minimálne. všetky takéto prejavy sú prisne trestané a každí si to tri krát premyslí, než by sa dal potplatiť
Návrat hore Goto down
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Icon_minitimeSo november 10 2007, 20:28

No... trochu *zamrmle a radšej skloní hlavu opäť k tanieru, pretože cíti, ako jej do tváre stúpa červeň. Začne krájať posledný "asi zemiak" na jej tanieri a snaží sa to krájanie čo najviac spomaliť, aby nemusela dvíhať pohľad čím dlhšie*
Návrat hore Goto down
Sebastián Hill

Sebastián Hill


Male
Počet príspevkov : 194
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : agent tajnej služby

Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Icon_minitimeSo november 10 2007, 20:32

*uvedomí si že trafil správne*však sa priznaj, tu nebudeš mať problémy kvoli veciam ktoré si robila na zemi, teda pokiaľ niesi nejaká vrahyna
Návrat hore Goto down
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Icon_minitimeSo november 10 2007, 20:40

Nie to nie som... vlastne som nič tak zlé nespravila... iba som sa chystala ukradnúť jedno auto... no niekto ma zastavil *v tej chvíli sa pousmeje* hádaj kto *žmurkne naňho*

//musím Sad //
Návrat hore Goto down
Sebastián Hill

Sebastián Hill


Male
Počet príspevkov : 194
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : agent tajnej služby

Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Icon_minitimeSo november 10 2007, 20:42

/to nič, pa pa Very Happy/

*zahryzne si do pery*hmm...no ja neviem, ale tak budem hádať...nejaký chalan?*spýta sa zvedavo*
Návrat hore Goto down
Caffeé Latte
Väzeň
Caffeé Latte


Female
Počet príspevkov : 457
Rasa : človek
Vek postavy : 16 rokov; 1.4.4000
Povolanie : väzeň

Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Icon_minitimePo november 12 2007, 17:38

*veselo sa zasmeje* Nie, chalan to nebol *žmurkne naňho zas a rozhodne sa, že ho už viac nebude trápiť* Bola to návšteva z Gyra... takže útek mi vlastne celkom vyšiel... ušla som odtiaľ *usmeje sa naňho a v tom okamihu jej zíde na um skvelá myšlienka... najprv ju odbije, no potom začne rozmýšľať nad jej realizáciou*
Návrat hore Goto down
Sebastián Hill

Sebastián Hill


Male
Počet príspevkov : 194
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : agent tajnej služby

Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Icon_minitimePo november 12 2007, 19:01

*s chuti sa zasmeje*no tak to by som fakt neuhadol...vlastne ti to v celku vyšlo, ušla si a relativne ti je dobre...ked budeš poslúchať tak ti začnú dôverovať a budeš mať aj relatívnu slobodu*povie zamyslene*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Okinko s výdajom stravy   Okinko s výdajom stravy - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Okinko s výdajom stravy
Návrat hore 
Strana 6 z 9Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planéta Gyro-
Prejdi na: