Gyro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG
 
InfoDomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night

Goto down 
+10
Admin
Kiara
Raito Yagami
Melian Smang Fu
Tessa Scrad
Yuki Yamihoshi
Thomas Lerm
Anoella
Viktor de Cruer
Shiroi Yagami
14 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next
AutorSpráva
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Icon_minitimeUt február 05 2008, 13:30

*Pomaly si s ním začína rozumieť a táto mierne ironická konverzácia sa jej páči.* Ale, ale... *Trochu nadvihne hlavu.* Pane, nútite ma myslieť si, že ma poriadne nepočúvate. Nikto tu nespomínal, aby ste ma na Gyro zobrali. *Povie pobavene.* Aj keď to robím nerada, budem sa musieť opakovať. *Na chvíľu sa odmlčí, aby sa mohla zhlboka nadýchnuť.* Ak niekedy na Gyro opäť zablúdim, budete mi musieť ukázať všetky krásy tejto planéty. Aspoň tie, čo ste zatiaľ vy spoznali.
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Icon_minitimeUt február 05 2008, 15:15

*musel sa pousmiať ešte viac*to viete, nie každému to tak páli*zasmial sa sám nad sebou*na mna treba pomaly, vo večerných hodinách prepín mozgové závity na off*zaškeril sa*
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Icon_minitimeUt február 05 2008, 16:10

*Pobavene sa zachichoce.* Ale to sa niekedy nevypláca. Viete...Tak ma napadá otázka...Čo potom robíte s tými vypnutými závitmy, ak zrovna v noci nespíte? *Zákerne sa zaškerí.* Aspoň viem, že sa nemám ponáhľať.
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Icon_minitimeUt február 05 2008, 16:22

Toto mala byť dvozmyselná otázka*spýtal sa a uprene sa jej pozrel do modrých očí*na niektoré činnosti netreba mať zapnuté závity*uškrnul sa*a čo si pod tým predstavíte, to záleží od vašej fantázie*povedal a zahryzol si do spodnej pery*
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Icon_minitimeUt február 05 2008, 16:41

*Musela sa silno ovládať, aby sa nezačala smiať a tak stisla pery* Možno bola dvojzmyselná, ale nejako to dobre viete. Určite to aj dobre ovládate. *Ucíti jeho pohľad, ktorý mu s chvíľkou ticha opätuje. *Neviem ako vy, ale ja v noci, ak zrovna nespím, čítam napríklad knihu. A k tomu tie závity potrebujem.
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Icon_minitimeUt február 05 2008, 16:47

*prvé čo ho napadlo bolo, kedy on naposledy držal knihu vôbec v ruke a nie kedy ju čítal* všetko vždy záleží od knihy, ak čítate knihy ako niektoré ženy a uprednostňujete...*na chvíľu sa odmlčal aby sa správne vyjadril*...radšej si o dvojzmyselných...vlastne ani nie dvojzmyslených veciach čítate ako ich praktizujete, tak na to fakt potrebujete mať záviti stále v pohotovosti...*uškrnul sa*však si to nejako predstaviť mustíe...
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Icon_minitimeUt február 05 2008, 18:10

*Prižmúri oči a s úsmevom sa naňho zahľadí. Opäť si ho premeria pohľadom.* Asi ženy veľmi dobre poznáte. *Povie po chvíli.* Potom by ste mi to mohli vysvetliť, asi som to nepochopila. *Dodá so záhadným úsmevom.*
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Icon_minitimeUt február 05 2008, 18:15

Len sa nehrajte na také neviniatko, som si istý že dobre viete čo som tým myslel*zaškeril sa*nemusím poznať mnoho žien, stačí mi moja sestra, tá je toho žiarivý príklad*povedal tancujúc*niežeby trávila nad knihami toľký čas, no raz som zazrel kúsok takejto zaujímavej knihy, a bol som šokovaný, čo sú autori schopní písať do kníh*zasmial sa*by som neveril ako detailne sa tam dá opísať* na chvílu sa odmlčal a ptom s úsmevom dokončil vetu* ako sa dá detailne opísať čo robia dvaja ľudia sami v izbe*povedal a neodpustil si ešte poznámku*dúfam, že teraz už viete o čom som hovoril, aj keď to ste určite vedeli aj predtým...
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa
Tessa Scrad


Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Icon_minitimeUt február 05 2008, 18:55

/nič vzlom, ale nechce sa mi to čítať...chytám Alexinu chorobu...preskočím Smile vškaže Alex.../

*keď odišla Yuki tancovať, chvíľu ich mlčky pozorovala, no to jej dlho nevydržalo. keď už zostala sama, rozhodla sa aspon robiť niečo užitočné. bolo treba preskúmať okolie, námety do časopisu sa hemžili z každej strany. niekde tu bola určite kráľovská rodina z gyra aj enesianu a možno dokonca spolu. postavila sa a vyrazila na prieskum. bola si istá,že Yuki to vadiť nebude*
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Icon_minitimeUt február 05 2008, 19:14

Ďakujem za vysvetlenie. No tí, čo ma poznajú o čosi lepšie vedia, že ja sa na neviniatko hrať nemusím. Môžete sa to spýtať napríklad muža, s ktorým som sem prišla. Určite ste ho videli. *Povie nevinne, no potom sa zaškerí.* Vaša sestra sa takejto literatúre venuje? Vybrala si vážne zaujímavú zábavku. Aj keď ja osobne si myslím, že keď na to dôjde, nebude sa riadiť tým, čo sa v knihách dočítala, ale sa bude riadiť vlastným inštinktom a citmi. My ženy sme už také. *usmeje sa.* A čo vy? Radšej čítate, alebo praktizujete? *spýta sa stále s úsmevom, aj keď si mohla myslieť, že ako muž si vyberie druhú možnosť.*
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Icon_minitimeUt február 05 2008, 19:15

((vitaj Tess:D....ano, chapeme ta, ale prichadzas o zaujimave veci...najme u Shir a Raita lol! ))
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Icon_minitimeUt február 05 2008, 19:20

Naša téma sa nejako zvrháva*zaškeril sa*a ste si istá že chcete vedieť odpoveď?*spýtal sa pobavene*keď tak nad tým rozmýľam, knihy čítam zriedkavo a takéto knihy vôbec, teda z toho mi zostáva len druhá možnosť*pokračoval akoby sa rozprávali o normálnych témach, typu: aké je vonku počasie.*no a čo vy? *položil jej tú istú otázku*no a moja sestra, chcel by som vidieť muža ktorý by dobil jej srdce*dodal ešte na záver*
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Icon_minitimeUt február 05 2008, 19:47

A vadí vám to? Mne osobne nerobí problém sa na túto tému zhovárať s
hocikým. *opätuje mu úškľabok.* A ste si istý, že chcete odpovedať?
*odpovie mu otázkou na tu jeho, no to už jej neznámi podal odpoveď.* Ja
tieto takzvané Love Story tiež moc nečítam. Samozrejme, ak sa k nim
nejakou čírou náhodou dostanem a nenájdem nič lepšie, neodmietnem. No
je to pre mňa moc sladké a celkovo prehnané. Snažím sa totižto stáť
nohami pevne na zemi. *odpovie.* Predpokladám, že vaša sestra je mladá
a snáď ako každé mladé dievča, aj ona asi sníva o tom, že si ju vezme
princ z niektorej planéty. Napríklad Raito Yagami, Viktor de Cruer, ci
Thomas Lerm. *Povie s úsmevom a v mysli si začne vybavovať, ako môže
jeho sestra vyzerať a ako by sa hodila k určitým princom.* Ak som na
nejakého zabudla, doplnte ma prosím.
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Icon_minitimeUt február 05 2008, 19:52

*tvárou mi preletí úsmev. ...že si ju vezme niektorí princ, Raito, Viktor alebo dokonca on...to to si nevedel naozaj predstaviť.* je už dospelá, a pochybujem o tom že sníva o takýchto mužoch*zasmial sa*jeden sukničkár väčší ako druhý*povedal pobavene, robiac si srandu sám zo seba* ktorá žena by už len chcela za muža jedného z tých troch...by som sa jej čudoval*dokončil s snažil sa tváriť menej pobavene než v skutočnosti bol.*
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Icon_minitimeUt február 05 2008, 21:28

Poznáte ich osobne, alebo je to len váš názor? *Spýta sa so zdvihnutým obočím.* Dovolím si povedať, že Raita Yagamiho ako tak poznám a aj keď je to možno sukničkár, nie je to zlý človek a to, čo sa teraz o ňom a o obchode s bielym mäsom šíri, podľa mňa pravda nebude. Avšak, mňa sa to netýka. No zaujímalo by ma, čo si o tom myslíte vy? A o nezvestnej princeznej Melian Smang Fu a jej bratovi? *Spýta sa. V podstate sa o to nestará, no teraz ju celkom jeho názor zaujímal a postavenie k určitým veciam.*
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Icon_minitimeUt február 05 2008, 21:32

*myklo mu kútikmi ale pohotovo odpovedal*úprimne povedané, neviem čo sa teraz píše v novinách ani čo hovoria v rádiu, bol som dlhšie odrezaný od sveta, isté pracovné záležitosti*povedal a naznačil že o tom teraz hovoriť nebude*no a čo k tomu dodať, princezná s bratom budú niekde tu a budú sa dobre zabávať*pousmial sa*a čo si myslíte vy?
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Icon_minitimeUt február 05 2008, 21:41

* Pozrie s usmevom na svoje zamatove lodicky a ked opat zodvihne pohlad na Viktorovu tvar len nevinne pokrci plecami.* Keď chceme niekoho niečo naucit musime tomu aj niečo obetovat.* s usmevom ho nadalej taha na parket a ked sa tam už ocitnu chyti Viktorovu ruku a polozi mu ju okolo svojho pasa pricom druhu mu vlozi do jeho dlane.* Taaak...myslim že viest by si mal ty.* zmurkne na neho.*
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Icon_minitimeUt február 05 2008, 21:43

čím som si toto vyslúžil*povzdychol a poobzeral sa. okolo nich tancovali iné páry tak ich skúsil napodobniť.*nieje tamto váš brat*spýtal sa a spravil smiešny krok.thomasovi nevenoval dlho pozornosť, radšej sa snažil odkukať kroky od ostatných*
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka
Anoella


Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Icon_minitimeSt február 06 2008, 06:19

*Vrátila sa na ples lebo vonku bola ešte väčšia nuda ako tu.Spatrí stoličku a tak si na ňu sadne.*
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Icon_minitimeSt február 06 2008, 19:41

*Zbadala výraz jeho tváre a musela sa uškrnúť. Klebety ho asi nezaujímajú. V skutočnosti ani ju, len bola zvedavá, čo si myslí o klebetách čo sa šíria o Raitovi a dievčati, ktoré mala predstavovať práve ona. Zvesť o nezvestných súrodencoch použila len preto, aby si nemyslel, že sa zaujíma len o veci týkajúce sa len princa planéty z na ktorej žije. Ostatní jej mohli byť ukradnutí. Mohlo jej byt ukradnuté, že sa princezná Melian a jej brat stratili. Mohol jej byť ukradnutý Viktorov románik, či Kiara a jej tajomstvo a náhly krach svadby. Netýka sa to jej a ani nikoho v jej okolí. Nevidela preto dôvod zaujímať sa o tieto zbytočnosti.* Máte na mysli, aký je môj názor na stratených súrodencov? Myslím, že rovnaký, ako ten váš. Určite sa tu obaja anonymne dobre zabávajú. Som celkom zvedavá, ako to tu bude prebiehať, keď odbije polnoc. * Poobzerá sa po okolí a predstaví si, ako Viktor spolu so ženou s ktorou ho videli zložia masky a naskytne sa jej pohľad na mladú tvár princeznej Melian. Aspoň by sa tak potvrdili chýry, ktoré sa o nich nesú. Nad touto predstavou sa zlovestne uškrnula. Napadlo ju, že by sa mohla zabaviť tým, že by potipovala, kto z tu prítomných by sa mohli súrodenci skrývať. Na princeznú Mel už typ mala. Zostával jej už len princ Thomas. Opäť sa otočila na svojho tanečného partnera. Princa už dlhší čas nevidela časopisy ju moc nelákajú a tak nemohla vedieť ako v súčastnosti vyzerá, no ešte si ho ako tak z fotiek pamätá. Zahľadí sa na neznámeho a potom sa nad vlastnou myšlienkou znovu zaškerí. Celkom sa naňho podobá, no môže si byť istá, že on princom určite nebude. Osobne si myslí, že princ Thomas je namyslený a povýšenecký a až priveľmi sebaistý, ako takmer každý princ. Aj Raito občas taký vedel byť. Avšak túto myšlienku rýchlo vytratila z hlavy, no úškrn na perách jej ostal.* Pomaly som vysmädla, nešli by ste sa niečoho napiť?
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Icon_minitimeSt február 06 2008, 19:51

*prikývne*môžeme*odpovedal a zamyslel sa, ako asi zareaguje, ked zistí kto je*no to som aj ja zvedavý. som si ale istý, že noviny budú mať o čom písať, napriek tomu že ani neviem, čo sa práve v bulváre deje...ale určite si to zistím, nech som trošku informovaný*usmeje sa a prejde pohľadom po parkete.*vlastne som ešte na vlastné oči nevidel ani jedného princa, takže som zvedavý*povedal veselo a hľadal sestru*
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka
Yuki Yamihoshi


Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Icon_minitimeSt február 06 2008, 21:49

*Zloží ruku z jeho ramena, no tú druhú nechá stále spletenú s tou jeho. Začne ho ťahať z parketu ku stolu s občerstvením.* Novinári ma vonkoncom nezaujímajú. Nech si píšu, čo chcú. Pokiaľ sa to netýka mňa a ľudí z môjho okolia, je mi to jedno. *Otočí sa k nemu stále kráčajúc z parketu.* A budte rád, že to neviete. Veď ako sa to hovorí- nevedomosť je sladká. *Usmeje sa naňho a otočí sa späť pred seba.* Ja som videla Yagamiho, keďže pochádzam z rovnakej planéty a potom ešte de Cruer. Myslím, že tí dvaja mi bohato stačia. *Odfrkne nad Viktorovím menom. V skutočnosti ho vôbec nepoznala, len ho niekedy zazrela odkedy pracuje pre Raita. A bol to práve Raito, kto jej napchal do hlavy myšlienky a názory o jeho bratrancovi. Bola si toho vedomá, no ako jeho asistentka musela zdieľať rovnaké názory ako on. Aj keď si niekedy dovolila mu protirečiť a trochu si povymieňať názory, nikdy to nepresiahlo pohár jeho trpezlivosti.* Dáte si šampanské, punč, sake, alebo niečo tvrdšie? *Otočí sa zase k nemu a spýta sa, keď sú už len kúsok od stola.*
Návrat hore Goto down
http://yaminokonrei.blog.cz
Melian Smang Fu
Princezná
Melian Smang Fu


Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Icon_minitimeŠt február 07 2008, 14:11

* Snazila sa tvarit celkom pokojne a nerozosmiat sa pri Viktorovom neuspesnom pokuse napodobnit lahky tanecny krok ocividne skusenejsich tanecnikov. Nechcela ho odradit ešte skor než vobec zacali a už bez toho si cenila, že sa na to odhodlal aj ked sa na prvy pohlad necitil vo svojej kozi. Stisla mu povzbudzujuco ruku a rovnako povzbudzujco na neho zmurkla.* Zatial vam to ide vcelku dobre. Chce to len viac trenovat.* jemne ho chytila za bradu otočiac si jeho tvar k sebe aby sa jej pozeral do oci a nerozpytloval sa ostatnými tanecnymi parmi, ktore okolo nich kruzili. Zacala pohybovat perami pri tom ako odpocitavala kroky aby mu pomohla dostat sa do rytmu a rukou mu opat polozila na rameno.* Ano uhadli ste je to on a vidím, že sa dobre zabava. Uz dlho som ho nevidela takeho spokojneho a usmiateho. * veselo sa usmiala a so sibalskym zmurknutim doplnila* Clovek nemusi byt obzvlast vnimavy na to aby si aj bez toho nevsimol, že za to može ta krasna neznama. Nepoznate ju?* nakloni hlavu trochu nabok pricom sa jej modra skraboska trochu zosuchne z tvare a tak si ju rychlo pridrži prstami.*
Návrat hore Goto down
Viktor de Cruer
Princ
Viktor de Cruer


Male
Počet príspevkov : 539
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 35 rokov
Povolanie : zrak

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Icon_minitimeŠt február 07 2008, 14:18

*snaží sa tancovať spolu s ňou v ritme, no veľmi sa mu to nedarí*nie,nepoznám ju, no súhlasím s vami, značne je spokojný s jej prítomnosťou*uškrnul sa*a nieje sám*povedal, veselo a snažil sa nevnímať ako hrozne musí jeho tanec vyzerať popri princezninmu ladnému tancovaniu*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ
Thomas Lerm


Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Icon_minitimeŠt február 07 2008, 15:10

*mlčky si ju vypočul a potom sa pri jej poslednej otázke usmial*ja by som sa mal pýtať vás čo si dáte*usmial sa veselo.*tak čo si to dáte? ja sa vám prispôsobím*ich debata o princoch ho celkom zaujala, ešte vždy si bol vedomý toho, že prišiel o svoj prst práve kvôli jednéku z týchto dvoch princov, len pre odmietnutie jeho sestry. nevedel ako Viktor de Cruer vyzerá, no v mysli sa mu vynorila bolesť ktorú kvôli nemu musel strpieť. na vonok sa však stále usmieval a čakal na odpoved svojej peknej spoločníčky*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night   Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Suterén, 1. 2. a 3. poschodie - Ples StarRally Night
Návrat hore 
Strana 5 z 16Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Uzamknuté témy-
Prejdi na: